aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zastanawia mnie jak się kształtują miesięczne zarobki w trójmieście..czy faktycznie jest aż tak źle..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zarobki to kpina co za kraj i do tego przyzwolenie naszego państwa na dojenie nas ludzi ,a nie długo za miskę ryżu robić będziemy bo UNIA Tak powie i nasi się z*****ą i tak zrobią . Powiem jeszcze tak jest zmowa pracodawców powyżej 1500zł nie dostaniesz obojętnie co byś robił robiła .Płaca nie jest równa do wykonywanej pracy . JESTEŚ SPRZĄTACZEM CZY BUDOWLAŃCEM LUB KRAWCOWĄ WIĘCEJ NIE DOSTANIESZ . W innych dziedzinach jest to samo . -ZMOWA I TYLE --
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

1300-1500 przeciętny zjadacz chleba białego-razowiec za drogi
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

1500 netto
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

nie tylko NFZ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Pokaż mi te świadczenia! Masz tu na myśli wspaniały NFZ gdzie do specjalisty czekasz tygodniami albo miesiącami?
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

W odciętym kawałku mam pieniądze na różne świadczenia, pieniędzy tych nie dostaję tylko do ręki no i oczywiście część przepada w biurokratycznej czarnej dziurze, ale nie wszystko :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Te brutto to można sobie wsadzić!!! Co mi po zarobkach brutto jak mi potrącają tyle czy tyle podatków s****ków itd. Liczy się to co dostajesz do łapy a nie to co masz wypisane na papierku!
popieram tę opinię 91 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

A czemu netto ma być miarodajne? Niektórzy mają współpracę w oparciu o własną działalność, niektórzy umowy cywilne, niektórzy umowy o prace.

Miarodajne by było podanie kwoty brutto + rodzaj umowy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 32

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Źle nie jest.
JEST PO PROSTU TRAGICZNIE!!!
WYZYSK MOBBING I NIC WIĘCEJ.
Jeżeli chodzi o magazyny to raczej 1500zł nie przekraczają zarobki, bardziej patrzał bym w dół niż powyżej...
Byłem ostatnio na kilku rozmowach i oferowano po 8zł na rękę jak ktoś szybko liczy 160 godzin x 8zł wychodzi 1280zł (pomijam fakt że jest to za pracę zmianową w różnych godzinach itd.)
popieram tę opinię 111 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?