apel do kierowców i pasażerów

Dzień dobry. Serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na pewien detal parkingowy.

Zwróćcie drodzy mieszkańcy uwagę na to gdy jak wsiadacie lub wysiadacie z samochodu Wy lub Wasi pasażerowie a w szczególności dzieci, żebyście nie uderzali drzwiami o samochody stojące obok. Wiem że nieraz odstęp jest niewielki, ale starajmy się szanować wzajemnie swoje samochody. Dzieci walą drzwiami w samochody obok jak opętane. Przynajmniej z tego co ja widuję od czasu do czasu.

Uwaga nr2. Jak parkujecie o dziwo przodem (chociaż przecież tyłem łatwiej wjechać i wyjechać) i wyjeżdżacie tyłem z miejsca parkingowego to nie zahaczajcie narożnikiem swojego samochodu o inny samochód. To samo z wyjeżdżaniem przodem po zaparkowaniu tyłem. Zanim skręcicie w prawo/lewo to wyjedźcie trochę do przodu. Przecież to proste i logiczne, a nie kosicie samochód obok.

A propos zahaczenia samochodów. Kilka razy ktoś mnie przytarł. Na szczęście mam kamerę która po wstrząsie wybudzała się i nagrała kilku sprawców i ich tablice. Jestem natomiast cierpliwy i nagrania póki co trzymam dla siebie, ale inni właściciele nie są tak wyrozumiali.

Wypowiadam się tutaj za siebie, ale i również zapewne za wielu mieszkańców globu.

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: apel do kierowców i pasażerów

Popieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie natomiast, denerwują tacy zbyt ostrożni, którzy zajmują 2 miejsca parkingowe i parkują okrakiem na linii, żeby ich ktoś przypadkiem nie zarysował.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...