bardzo slabe miejsce

Temat dostępny też na forum: House of seitan
to chyba najgorsze vegan miejsce, w jakim bylam. ceny nie sa adekwatne do jakosci potraw. smak pozostawia wiele do zyczenia. ciagle awarie i nieregularne godziny otwarcia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ciągłe awarie czyli 1 od czasu otwarcia? :D Z całym szacunkiem, ale ta opinia jest albo mocno przesadzona albo napisana złośliwie :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

ha. mozna tez tak. jesli niewydawanie paragonow, zamykanie/ otwieranie w innych godzinach, niz to podajecie i zmienianie wielkosci porcji (przy podwyzszeniu cen) w zaleznosci od ilosci chmur na niebie uwazacie za 1 awarie, to spoko. sa lepsze vegan miejsca w trojmiescie. i nie, nie jestem z konkurencji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest naprawdę najmniej istotne, czy osoba pisząca te komentarze jest z konkurencji czy też nie. Przykre jest po prostu podawanie nieprawdziwych informacji, do których ciężko się nawet ustosunkować, bo nic takiego jak podwyższanie cen, zmniejszanie porcji czy otwieranie zależności od ilości chmur nie miało miejsca :) Zdarzały się nam potknięcia, tak jak każdemu lokalowi gastronomicznemu, ale dokładamy wszelkich starań i pracujemy po min kilkanaście godzin na dobę, bo nam zależy. Więc o ile rozumiemy, że nie każdemu się musi podobać i bierzemy to na klatę, o tyle proszę się zastanowić czy zwyczajnie po ludzku pisanie tego typu opinii które są bardzo skrajne i mogą komuś realnie zaszkodzić jest faktycznie ok. Pozdrawiamy i mimo wszystko życzymy dużo uśmiechu :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie zgadzam się z opinią. Bywam tam od czasu do czasu z córką weganką. Jedzenie nawet mięsożercom smakuje bardzo. Ostatnio kupiłam obiad na wynos (pyzy) mojej mamie, która nie mogła uwierzyć, że to bezmięsne, wegańskie. Bardzo była zachwycona smakiem i obfitością porcji. Kto głodny, na pewno się naje. Ja polecam szczerze!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Wysoka jakość obsługi, specjalista godny polecenia!