Witam, na początku marca byłam na rezonansie magnetycznym w affidea- Gdańsk, Nowe Ogrody (prywatnie). Wszystko pięknie ładnie, szybki termin, mila obsługa, brak kolejek na badanie, czas oczekiwania na wynik wg pani z recepcji - 7 dni i tu kończą się pozytywne słowa. Wyniku nie mam do dnia dzisiejszego, po przeczytaniu innych opinii na ten temat wątpię bym w ogóle go otrzymała, telefon do placówki nie istnieje, infolinia nic nie może poradzić na brak wyników a „zarząd” (kontakt telefoniczny na stronie) może wysyłać jedynie e maile ponaglające, ponieważ tez nie maja kontaktu do własnego oddziału. Taka sytuacja w obecnych czasach? Często korzystam z badań prywatnych i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem człowieka. Korzystanie z usług tej placówki to strata czasu, nerwów, pieniędzy oraz zaufania do tamtejszych lekarzy za taki „wymuszony” wynik. Ktoś powinien sie tym zainteresować, ponieważ takich poszkodowanych jak ja jest o wiele więcej.
Odradzam! W trójmieście są miejsca gdzie pacjenta traktuje się z szacunkiem a affidea do takich miejsc nie należy.