bramkarzy sa chamscy

Jestem oburzona zachowaniem ochroniarzy, ktorzy mnie nie wpuscili wczoraj tzn 20 kwietnia 2012 roku do restauracji Barbados w Gdansku. Chcialam wejsc do lokalu i ochroniarze mnie nie wpuscili mowiac ze bylam ostatnio pijana i podobno (!) bilam bramkarza. Nie wiem skad takie pomowienia. Przychodze do Barbadosu od paru lat i widzialam nie raz chamstwo bramkarzy w stosunku do gosci tam przebywajacych ,ale jeszcze cos takiego nigdy mnie nie spotkalo, żeby bezszczelnie w oczy tak klamali. Nie wiem czy trafilam na zly humor bramkarza, czy moze byli naćpani, ale to przekracza wszelkie granice.Jestem oburzona jak mozna w ten sposob traktowac klientow przez ochroniarzy przy wejsciu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Oj dziewczyno nie wymyślaj,gdzie jak gdzie ale w Barbadosie bramka jest akurat ok! I nie wierze w to co napisałas!Jesli nawet by do czegos takiego doszlo(w co nie wierze) to nie wylewaj swoich żalów tutaj na portalu a idz do ich podwładnych,i bramka poniesie konsekwencje!
Nacpani?po czym to stwierdzilas???
W tym momencie to Ty ich oczerniasz i oni moga zrobic Tobie kolo d.upy a nie Ty im!
Podro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bramkarzy sa chamscy

Ale czego wymagasz od tępych karków? Idź w ciągu dnia do lokalu i poproś o rozmowę z właścicielami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Napisalam do menagera klubu Barbados. Jesli nie dostane odpowiedzi na maila to zadzwonie do klubu. Nie zostawie tak tego incydentu. Nie bylam pijana , nikogo nie obrazilam ani tym bardziej nie bilam!! To co uslyszalam od ochroniarzy zamórowalo mnie. Mam sumienie czyste a chamstwo trzeba opisywac i eliminowac. Oni uwazaja że są wladcami swiata i mogą bezkarnie obrazac gosci?? Nie pozwole na to.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Oto co mi odpisal pan manager

Witam

Z przykrością musimy stwierdzić ,i ż niestety po ostatnim Pani incydencie w lokalu nie może byc Pani naszą klientką .Sprawdziliśmy co się wydarzyło parę tyg temu i dlaczego nie wpuszczono Panią wczoraj do lokalu .Nie wiem może Pani nie pamieta ,ale taki fakt miał miejsce ,a mianowicie ,parę tyg . temu chciała Pani wyyrwać aparat fotograficzny Panu z portalu ,,Nocny Gdańsk ,,,po czym ,ten Pan dostał od Pani w twarz .Ochrona Panią po tym incydencie wyprowadziła

.Niestety nie możemy pozwolić sobie na takie zachowania.Bardzo nam przykro .Pan z ,,Nocnego Gdańska potwierdził daną sytuację .Jeżeli Pani będzie chciała dochodzić swoich praw ,pragnę zaznaczyc ,że my i Pan z ,,Nocnego Gdańska będzię dochodził swoich praw . .Nie czujemy sie winni . Przykro nam bardzo ,ze Pani tego nie rozumie .Pozdrawiam

Kierownik do spraw organizacyjnych Grupy Barbados W.Stryakowski

Bezszczelne klamstwa i pomowienia. Nigdy nie widzialam zadnego pana z aparatem fotograficznym ani nikt mnie nie wyprowadzal z lokalu. To juz przekracza wszystkie granice. Nie zostawie tak tej sprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bramkarzy sa chamscy

Swoją drogą skoro lokal jest monitorowany to chcialabym obejrzec ten film z awanturą w ktorej podobno bralam udzial.
Bardzo to ciekawe by bylo.
Chce dowodow. Nie pozwole sie bezkarnie obrazac,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Bzdury pleciesz. Knajpa rewelacyjna, obsługa i ochrona również! Bywam tam bardzo często i nie spotkałam się z chamstwem wobec gości.. wręcz przeciwnie- raczej dbają o to, żeby gościom nie zakłócali zabawy imprezowicze Twojego pokroju. Czytałam Twój post odnośnie Ich oskarżeń wobec Ciebie. I napiszę tak: z palca sobie tego nie wyssali . Widać nieźle byłaś zalana, skoro nie pamiętasz. No cóż, każdy ma prawo do zabawy. Ale jeżeli się nie kontrolujesz, a do tego -nie pamiętasz- nie wychylaj się na łamach forum, bo wstyd ;)
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bramkarzy sa chamscy

W mojej ocenie to wyczerpuje znamiona pomówienia. Również bym nie darował i ich pozwał o zniesławienie.
Jeśli nie było takiego zdarzenia, a zakładam, że nie było - to sprawa faktycznie powinna znaleźć swój finał w sądzie, chociażby "co do zasady".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Mysle że tak sie stanie. Nie jestem jakąs pijaną smarkulą ktora mozna sobie obrazac. Jesli nie dostane filmu z rzekomym incydentem w lokalu pojde do sądu i oskarże ich o obraze i pomówienia mojej osoby.
Dziekuje za komentarz Halewicz :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

A nie musisz go (filmu) wcale dostawać:) Jeżeli zdecydujesz się pozwać ten lokal o zniesławienie, to ciężar dowodu będzie leżał po ich stronie (czyli to oni będą musieli udowodnić, że takie zdarzenie miało miejsce), a nie po Twojej (nie Ty będziesz miała udowadniać, że to zdarzenie nie miało miejsca).
Moim zdaniem dalsza polemika z tą knajpą nie ma najmniejszego sensu. Kieruj sprawę do sądu, niech oni się pocą - nie Ty:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Masz racje Halewicz. Dziekuje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Powodzenia życzę! Daj znać na forum, jak Ci poszło z nimi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Oczywiscie : ) Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Witaj Halewicz :)
Umowilam sie z menagerem na konfrontacje w lokalu. Ma przyjsc ten pan ktory podobno robil zdjecia w mojej obecnosci i ja mu wyrwalam aparat i podobno pobilam. Jesli okaze sie że tenże pan stwierdzi że pomylil osobe to bedzie ogromny wstyd, ale jesli tenże pan bedzie podstawiony przez ochroniarzy w Barbadosie bede dochodzic swoich praw w sądzie jako pomowienia mojej osoby i wtedy muszą miec konkretne dowody w postaci monitoringu calego zajscia. Rozmawialam juz ze swoim adwokatem. nNkt nie bedzie nikogo bezkarnie obrazal .
Pozdraiwam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: bramkarzy sa chamscy

Nemo me impune lacessit - nie bierz jeńców, rannych dobijaj...chcą wojny, to ją dostaną. Powodzenia!
Niech Twój mecenas wdepcze ich w ziemię, może to nauczy ich szacunku do kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0