Ewa - ocena (1) Po naprawdę wielu różnych diagnozach, konsultacjach i poznanych specjalistach... Ewa Dominika N - opinia (2) Polecam serdecznie Panią Martę Wyka. Syn zrobił ogromne postępy, uwielbia... Dominika N Urszula - opinia (2) Chciałbym bardzo polecić CDITN, a konkretnie Panią Edytę Łazarską, z którą... Urszula
Piotr Goljan - opinia (2) CDiTN to wspaniałe miejsce, jeżeli ktoś myśli o rozwoju zdolności... Piotr Goljan Alicja - opinia (1) Bardzo serdecznie polecamy CdiTN. Od stycznia mamy zajęcia w domu z Panią... Alicja Marta - opinia (2) Z czystym sercem polecam CDiTN. Fantastyczne podejście do dwuletniej... Marta Jarek - opinia (2) Jesteśmy pod opieką CDiTN od stycznia tego roku i w trakcie zajęć... Jarek Barbara W. - opinia (2) Byłam z synkiem w gabinecie przy Al. Grunwaldzkiej. Miejsce bardzo fajne dla... Barbara W. Mirka Podolska - opinia (1) Odkąd Pani Magda pracuje z moim synem, skończyły się zachowania trudne, syn... Mirka Podolska Asia & Seweryn - opinia (1) Serdecznie polecamy CDiTN :) Pani Magda Sajewicz, z którą mamy przyjemność... Asia & Seweryn Pieniążek - opinia (2) Pani Magda zaangażowana, sposób prowadzenia zajęć zgodnie z moimi... Pieniążek Justyna - opinia (1) Serdecznie polecam, fantastyczny zespół kompetentnych i życzliwych fachowców.... Justyna Gosia - opinia (1) Serdecznie polecam zajęcia z Panią Magdą Sajewicz, bardzo sympatyczna, zawsze... Gosia Ania - opinia (1) Gorąco polecam Panią Magdę.Syn chętnie chodzi na zajęcia i robi postępy. Pani... Ania Sławomir - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoki poziom terapii, elastyczne... Sławomir Monika - opinia (1) Pani Magda pracuje z córeczką od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni.... Monika Marta B. - opinia (1) Korzystamy z pomocy Pan Magdy od 3 miesięcy i z czystym sumieniem możemy... Marta B. Kamila - opinia (1) Serdecznie polecam Centrum Diagnozy i Terapi Neurologicznej a w... Kamila Agnieszka i Tymek - opinia (1) Mój syn jest pacjentem Pani Magdy - logopedy z CDiTN. Pani przesympatyczna, z... Agnieszka i Tymek Anita Łasek - opinia (1) Słowa nie do końca mogą wyrazić moje podziękowania pod adresem pani Pauliny... Anita Łasek