centymetry

Moi drodzy krótko: cudowny wspaniały przystojny facet, który przychyla mi nieba, ale 3-4cm niższy ode mnie...męczy mnie to
brak silnych dużych ramion=brak poczucia bezpieczeństwa,
nie wiem czy będę umiała być z nim szczęśliwa...wiem to tylko wzrost...
ale nie osądzajcie tylko podzielcie się swoimi doświadczeniami proszę
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 55

Re: centymetry

Wyższa, ja dobrze rozumiem Twoje pytanie, faceci trochę zbyt mocno przejęki się Twoim pytaniem.
Niewiem czy to pocieszenie, ale mój chłop jest mojego wzrostui gdy ja ubiorę obcasy, to jestem wyższa...Nikt nigdy nie powiedział fajna laska i kurdupel, tak mówią tylko zazdrośnicy, nie przejmuj się tym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: centymetry

Rozczarowanie owszem, ale w zupełnie innej sytuacji. Miałem to szczęście w nieszczęściu że to ja odchodziłem i nikt mnie nigdy nie rzucił. Ale jak pisałem, powód był zupełnie inny. Irytuje mnie, że miłość sprowadza sie do centymetrów, wagi i wyglądu. Tzn to jest ważne, ale widząc z kim sie wiążę, akceptuje to co widzę i decyduje sie kochać. Biorę też pod uwagę to, że z upływem czasu to co widzę może już nie wyglądać to samo, ale decyzja jaką podjąłem wcześniej to "kochaj za to jaka jest, a nie jak wygląda i za to co ma lub czego nie ma"
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: centymetry

@sam nie wiem ile masz wzrostu - załóżmy że przeciętnie ok 180 i masz kobietę 190cm i naprawdę uważasz że jest to identyczna sytuacja jak ta że jesteś z kobietą, której zrobiło się trochę fałdek po porodzie ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: centymetry

Sam,nie denerwuj się,urośniesz.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: centymetry

Graszka, skoro ~wysoka już teraz ma takie głupie wątpliwości, to lepiej żeby sie z tym chłopakiem nie wiązała, bo za chwilę bedzie jej co innego przeszkadzało
prawdziwe uczucie jest ślepe i nie ma w nim kalkulacji na wzrost, wagę i tym inne pierdoły
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: centymetry

Sam, Ty też się ze mnie śmiałeś:-)))
z opończy:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: centymetry

> fajna laska a z takim kurduplem...

Raczej jest to powód do zastanowienia, co ten kurdupel ma takiego, że taka fajna laska z nim jest :)
A kurduplowi będzie źle w towarzystwie wyższej kobiety wyłącznie wówczas, jesli ma kompleksy i zaburzone poczucie własnej wartości
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: centymetry

Sam, przeżyłeś takie rozczarowanie już, że tak się denerwujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: centymetry

@sadyl wg Twojego rozumowania połowa wątków tutaj byłaby do skasowania...oczywiście, że sama podejmę decyzję, chciałam wiedzieć po prostu, czy ktoś miał podobne dylematy...
tak jak @Graszka - dziękuję za wypowiedź ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: centymetry

To trzeba było napisać że znacie sie od miesiąca. To nie jest żadna solidarność. Masz wątpliwości teraz, to znaczy że nie kochasz go za to jaki jest, ale za to co ma, albo czego nie ma. Proste i tyle w temacie. Jak sie rostyjesz po porodzie (życzę ci żebyś utrzymała sylwetkę taką jaką masz przed porodem) to facet także ci powie "Ona jest za szeroka w pasie, nie wiem, czy chce z nią być do końca życia" Dojrzej dziewczyno, jeszcze się wiele musisz nauczyć.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: centymetry

tylko że potem to też właśnie tacy jak Wy komentują: ej zobacz fajna laska a z takim kurduplem...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: centymetry

@wyższa:

Co Ci po opiniach innych? Przecież to Twoje życie i Twój facet.
Jednej kobiecie różnica wzrostu zupełnie nie będzie przeszkadzała a dla innej będzie pierwszorzędna.
Skąd Forumowicze mają wiedzieć, jakie są Twoje priorytety?
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: centymetry

Droga autorko, jestem wysoką dziewczyną, wzrost nie miał takiego wielkiego znaczenia dla mnie. Kiedyś miałam chłopaka niższego ok 4-5 cm ode mnie i nie czuliśmy się źle z tego powodu.
Jeżeli facet jest taki fajny jak opisujesz, to nie zastanawiałabym się dwa razy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: centymetry

@sam nie ma to jak wkur`` z rana prawda?
nie zrozumiałeś mnie, to są początki znajomości, nie zmarnowałam mu 3 lat życia i ja tez się dla niego staram...to nie jest jednostronne!
i nie jestem tępą dziunią, która patrzy na mięśnie...
nie jestem wysoka, więc on jak na faceta jest niski...chciałam bardziej poznać opinie dziewczyn, które są w takim związku i czy miały podobne odczucia
ale to miło, że jest taka solidarność plemników że od razu naskoczyliście na mnie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 27

Re: centymetry

Znam wysoką kobietę (ok. 180), której były mąż kurdupel (poniżej 170) w trakcie sprawy rozwodowej jako jedną z przyczyn rozpadu małżeństwa podał różnicę wzrostu.
Sędzina, zachowując pełną powagę, zapytała go wówczas, ile cm żona urosła w trakcie małżeństwa ;]
popieram tę opinię 142 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: centymetry

> nie wiem czy będę umiała być z nim szczęśliwa

Nie będziesz umiała. Posłuchaj rady Arta ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: centymetry

W wysokości,to może nie robić wielkiej różnicy.Kulturysty poszukaj.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Jak poderwać dziewczynę. (57 odpowiedzi)

Witam, Mam 20lat i jak do tej pory nie mam dziewczyny. Nie chciał bym zostać starym kawalerem....

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

a gdzie jedziecie na wakacje? (33 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...