czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Szukam osób, które tak jak ja, zakupiły tam towar i mają problem z zareklamowaniem go. Swoją reklamację wysłałam za potwierdzeniem odbioru, dzięki temu dzwoniąca do mnie kobieta z tamtejszego urzędu pocztowego,poinformowała mnie, że sklep ten nie odbiera paczek. Reklamacja właśnie dzisiaj do mnie wróciła... Czy jest ktoś, kto miał podobny problem ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam chciałam skorzystać z prawa zwrotu towaru do 10 dni od dostarczenia również nie odebrali przesyłki!! Niestety nie mogę znaleźć nipu ani regonu tej firmy!! To firma widmo która wysyła klientom buble których nie można oddać! Uważajcie!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja wczoraj odebrałam przesyłkę oczywiście nie ten model i bez faktury maila wysłałam otrzymałam odpowiedź o podanie danych adresowych i do dziś nie otrzymałam żadnej odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

zbieram oszukane osoby przez firmę TVSHOP aby wystąpiły przed sądem w postaci świadków, potrzebne wszystkie dokumenty dot. kupna - sprzedaży

mój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

czy jeszcze nie jest za póżno?
Właśnie straciłam 294 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ciekawa jestem tego samego, co halina. jestem w trakcie zgłaszania sprawy do rzecznika konsumentów. swoją droga to dziwna sprawa, żeby pojawiające się wpisy od co najmniej 2013 roku nie zrobiły na nikim - chodzi mi o władze - wrażenia i żeby ta firma w ogóle mogła ogłaszać swoje produkty w necie. powinni sledzić działalność podejrzanych sklepów internetowych, stawiać ban na takie firmy od razu przy zgłoszeniu chociażby jednego oszustwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Też czuję sie oszukany. Zakupiłem 2 NutriOne o podejrzanej produkcji , bez gwarancji i danych producenta w uszkodzonej paczce
Faktura proforma to FAO 11667 z dnia 11.12.2016.
Zenon Stolarczyk z Łodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Także zostałam oszukana proszę o kontakt katarzynafrindt@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy pani post jest jeszcze aktualny ale ja również jestem oszukana.Zrobiłam zakupy w 2017r. odesłałam i nic. Sprawę oddałam do Rzecznika Konsumentów dostałam odpowiedź od teleshop24 , że niezwłocznie dokona zwrotu należnej kwoty i nic czekałam sprawę oddałam do Sądu dostałam wyrok nakazu zapłaty potem oddałam sprawę do Komornika po kilku miesiącach styczeń 2019r sprawę umorzono iż Spółka teleshop jest w trakcie ogłoszenia upadłości. Zgadzają się z roszczeniami ale niestety nie mogą spełnić wymaganego obowiązku. Co mam robić dalej! Gdzie szukać pomocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Jeszcze pytanie na jaki adres odsyła Pani towar??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Towar odesłałam na adres: TV shop24h, ul. Młyńska 36, 32-005 Niepołomice. Sprawę mam zamiar zgłosić do UOKiK, może oni zajmą się tym pseudo-sklepem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam ! Mam ten sam problem. Zero kontaktu... nie zamierzam sprawy tak zostawić. Sprawę na pewno zgłoszę do UOKiK, Jak tylko będę miał w tym temacie więcej informacji to na pewno dam znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tvn program uwaga.Rozglosnicie sprawe a przy okazji oni sie za to wezma fachowo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

zgłaszam sprawę do UOKiK
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam!Jestem kolejną osobą oszukaną.Zamawiałam niemiecką pastę AC-Pur Hera-Backofen Grillreiniger a otrzymałam zupełnie coś innego niż
zamawiałam.Jestem oburzona,kurier jest w zmowie z firmą-nie pozwolił
zajrzeć do dostarczanej przesyłki.Mogę przestrzec innych aby nie odbierali
dostarczanych przesyłek zamówionych w tvshop24h.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Dzień dobry,

mam identyczną sytuację. Proszę o kontakt, chciałabym zebrać 10 osób i założyć facetowi pozew zbiorowy. Też zamawiałam pastę AC-Pur, a dostałam jakiś chiński badziew.

Pozdrawiam,

Olga

olaiw@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Jestem oszukana przez TVschop24h,com . Zamowiony towar - zelazko ( mialo byc firmy Clean Maxx , a dostalam Clatronic DB 3486 ) dostalam z 2 tygodniowym opoznieniem .Zelazko oferowane na stronach sklepu nie mialo podanego producenta - w rozmowie telefonicznej przy zamowieniu konsultant wyjasnil , ze producentem jest Clean Maxx . Cena zelazka w sklepie TVshop24h 149 zl , zaznaczone jako wyprzedaz . Cena zelazka Clatronic DB 3486 , ktore otrzymalam w przesylce , na Ceneo od 62 zl W przesylce nie bylo paragonu ani rachunku. Zelazko bylo uzywane , ze sladami kamienia w otworach wyrzutu pary . W otworze wlewu wody byla rdza . Przesylka byla wyslana z miejscowosci 32-015 Klaj , skrytka pocztowa 33 , ktora to miejscowosc jest miedzy Bochnia a Wieliczka . Siedziba firmy TVschop 24h znajduje sie ~ 20 km na zachod od Warszawy . Adresu firma nie podaje ; pokazana przez nia mapa jest nie do odczytania . Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z uslug tej nierzetelnej firmy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam,
szczerze mówiąc to dziwię się, że kolejne osoby dają się naciągać temu sklepowi, wpisy ciągną się od 2013 roku o podobnej treści, ale prawdopodobnie nikt ich nie czyta, tylko ufając zamawia. Mój przypadek z kolei wygląda tak, że w kwietniu 2015 r. zamówiłam wąż ogrodowy za 104 zł z przesyłką i do tej pory nie otrzymałam nic, ewidentnie przywłaszczono sobie moje pieniądze. Nie pomogły telefony, maile, prośby i groźby, że zgłoszę na policję - nic sobie z tego właściciel nie robi. Jak można wzbogacać się ma oszustwie. Już dawno powinien ponieść karę, a tymczasem naciąga kolejnych ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Zakup za 364 złł -sprzęt uszkodzony., bez dokumentów, brak jakiegokolwiek kontaktu,jestem w tej sutuacji bezradny.Pozdrawiam Andrzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Wysłałam uszkodzony sprzęt pod ten adres, niestety z poczty nikt nie odebrał przesyłki i wróciła do mnie. Adres jest tylko nie działa. Wydaję mi się, że sprawę trzeba zgłosić do UOKiK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Nikt z pod tego adresu nie odbiera awizowanych przesyłek. Wracaj do nadawcy.!!!!! Raz zapłaciłam, bo wysłałam i teraz zapłaciłam za zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

witam ja jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Też jesteśmy oszukani przez tą firmę. Zgłosiliśmy do UOKiK w Gdyni i po długich próbach załatwienia pozytywnie sprawy będziemy składać sprawę do sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Dzień dobry,

jaki jest finał Państwa sprawy? Zakupiłam produkt w listopadzie ubr. i otrzymałam po dwóch miesiącach jakąś chińska podróbkę.
Chciałabym zebrać Parę osób i złozyć pozew zbiorowy.

Pozdrawiam,

Olga

olaiw@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja kupiłam sprzęt za 519 zł i też zostałam oszukana przez tą firmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Ja zakupiłam towar za 742 zł oczywiście niezgodny z delkaracją,miał być oryginalny jest to niestety licha podróbka,chcę zwrócić towar ,nie odpowiadają na e-mila,czuję sie oszukana,nie zostawię tak tej sprawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mam ten sam problem - nie wiem co robić ,proszę o kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

witam, chcę Panią prosić o kontakt w sprawie tego Pana

podaję swój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

witam
też jestem ofiarą tych oszustów,towar niezgodny z deklaracją, proszę o adres na który mam odesłać towar ,napisałam oswiadczenie że chcę zwrócic towar, nie odpowiadają na e-maila,naciągnęli mnie na 742 zł,tak tego nie zostawię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Reklamacja zgłaszana e-mailowo od trzech miesięcy pozostaje bez rozpatrzenia. Urządzenie zespuło sie po niespełna trzch miesiącach od momentu zakupu. Dane rejestacyjne firmy TVShop24H można znaleźć na stronie http://www.ceidg.gov.pl Pismo wysłane na adres TvShop24H ul. P.Poloczka 12A lok. 6 41-705 Ruda Śląska zostało dostarczone. UOKIK zna sprawę tej firmy, bo wiele osób dzwoni w ich sprawie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja kupiłam rowerki na urodziny dla dzieci... ani rowerków, ani pieniędzy, zero kontaktu... strona nie istnieje, telefon nie odpowiada. Kawał ... ja oddaję sprawę na policję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Wydaje mi się że chyba za szybka Panika. Kupiłam rowerek 29 kwietnia wpłaciłam pieniądze. Trochę się martwiłam ale dziś towar dotarł cały. Wczoraj rozmawiałam telefonicznie z konsultantem gdyż byłam zaniepokojona brakiem dostawy i miły Pan powiedział że wystąpiła awaria serwera, utrata danych i za kilka dni będzie wszystko ok. Także spokojnie widać że panują nad wszystkim. Ja polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Sami sobie napisali opinię.Są to oszuści a nie mili panowie.Na tyle oszukanych klientów tylko jeden klient jest zadowolony.Bardzo ciekawe?
Ja to mam szczęście że straciłam tylko wplacone pieniądze 174,00zł
towaru nie dostałam więc nie muszę towaru odsyłać i ponosić kosztów
wysyłki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja takze zostalam oszukana przez nich zamowilam plastry na odchudzanie a przyslali mi zupelnie co innego aa pieniadze wzieli i to z nawiazko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Jak moge zglosic tą sprawe do UOKIK ?Tez zostalam oszukana. Chce odzyskac pieniadze. Prosze o porade
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

proszę o pomoc co zrobiłaś ?z tego wynika ,ze działają od kilku lat bezkarnie bo mnie oszukali w maju 2014r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

jak zgłosić taka sprawę do UOKIK ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Najlepiej przejść się do rzecznika konsumenta w Twoim mieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

witam, prosze o kontakt w sprawie tego Pani i tej firmy. Szukam osób które tak jak ja zostały oszukane (Ja na kwotę 519 zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tak nie jest Pani pierwsza osoba.Ten sklep to jedno wielkie oszustwo.Podobne posty sa na forum gazeta .pl
Takich ludzi jest wiecej. Poinformowana zostala juz federacja konsumentow i zajęli sie ta sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Ja też zakupiłam towar, który otrzymałam uszkodzony i nie wiem jak zareklamować i na jaki adres odesłać. Telefony milczą a na meile też nik nie odpowiada. Nie wiem jak odzyskać pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

proszę o kontakt w sprawie tej firmy , ja też zostałam oszukana na kwotę 519 zł

podje swój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

też mnie oszukali , zapłaciłam za towar dwa miesiące temu i kasy ani towru niestety nie mam, telefonów nie odbierają i na emaile nie odpowiadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Też kupiłam mopa parowego .Nie działa leje wodę parzy itd.Na maile nikt nie odpowiada na telefony też.Zgłosiłam sprawę na policję i dostałam pismo o dmowa wszczęcia postępowania ,gdyż czyn jest nie zabroniony i nie nosi znamion przestępstwa .Nic z tego nie rozumiem.Czyli bezkarnie można oszukiwać i nabijać się z ludzi. Może jak będzie nas więcej to ktoś się tym zajmie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Proszę o kontakt działają od kilku lat i nic z tym nie można zrobić pod przykrywką TV shop ? mnie oszukali w maju 2014 r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam ja też zakupiłam Mop Parowy i po paru razach jest zepsuty
pisałam i dzwoniłam i nie ma żadnego odzewu - może ktoś mi podpowie co
mogę w tej sprawie zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

mnie również oszukali kupiłem sokownik i ani towaru ani pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

tak to oszukańcza firma ostrzegam wszystkich. wymówki mają świetne, jak ktoś się cudem dodzwoni i tak nic nie wskóra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

też zostałam oszukana przez tą firmę na kwotę 519 zł

proszę o kontakt w tej sprawie

podaje swój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Dzisiaj otrzymałam zwrot zareklamowanego towaru. Dodzwoniłam sie do Policji w Niepołomicach. Poinformowano mnie, że powinnam zgłosić sprawę do Trójmiejskiej Policji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę "Opaski dr Lewina"

Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za towar, a więc straciłam opłaty za koszt przesyłki, koszt odesłania przesyłki = 5,95 za zwrot. Mam skompletowaną dokumentację: korespondencję, skopiowaną stronę
Cyklicznie dopominałam się zwrotu.
Zauważyłam, że ze strony zniknął adres, na który należy odsyłać towar (nie przyjmują) ale kiedyś był taki: 32-005 Niepołomice, ul Młyńska 36

Jeszcze jedna ciekawostka.
Nie mogę się zalogować, jako klient - słusznie, bo już nic u nich nie kupię
Nie moich PRAWDZIWYCH uwag, które wpisywałam.
Życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy- zabiegałam MIESIĄC
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę

Prosaę mnie poinformować mnie jak Pani odzyskała pieniądze.Wpłaciłem pieniądze na mopa parowego nie czytając tej strony o oszukanych,a na korespondencje nie odpowiadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzeżenie dla nowych klientów!!!!

Patrzcie co napisali przy patelni ceramicznej:

Artykuły służące do przygotowywania potraw, używane, testowane NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI I ZWROTOWI

To jest bezczelność!!!! A te patelnie to taki chłam, ze strach. Nic na nich nie usmażycie, a zwrotu nie dostaniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę

z tego wynika w 2014 roku rozpoczęli tą samą grę z klientami - proszę o kontakt i co mogę zrobić):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę

Ja ja też zostałam nabita w butelke. Kupiłam za pobraniem rowerek i przysłali mi cześci do rowerka. Bubel!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę

witam
ja niestety też zakupiłam u nich 2 produkty miały być do nich gratisy których nie dostałam a jeden z nich przyjechał od razu uszkodzony a na domiar towary okazały się podróbką
proszę o informację czy odesłała Pani im towar i czy oni go debrali? jak mam postąpić , udało mi sie nich dodzwonić po 2 dniach jak odebrałam przesyłkę ( ale z innego numeru , mojego nie odbieraja) i pan powiedział ze dostane informację meilem co dalej , mineło już 6 dni i cisza ja wysyłam melie próbuję dzwonić ale bezskutecznie i nie wiem czy mam odesłac towar - na jaki adres - na przesyłce miałam tylko numer skrytki i nic więcej
jak cyklicznie dopominała się pani od nich zwrotu ja nie mogę się do nich dodzwonić na meile nie odpowiadają bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję
pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy za podróbę

Dzień dobry,

jestem w podobnej sytuacji. Szukam chętnych osób do wytoczenia gościowi sprawy (pozew zbiorowy) i wymuszenia na nim odszkodowania, zwrotu poniesionych kosztów etc.

Mój mail:

olaiw@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jeszcze szukacie osób do pozwu zbiorowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem kolejna oszukana osoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja zostałam oszukana na kwotę 519 zł

proszę o kontakt w Pani sprawie

podaje maila m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy udało się Pani zebrać chętnych do pozwu? Czy sprawa ruszyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Owszem - jak teraz rozgryzam, to trochę na własne życzenie - jeden telefon nie istnieje, drugi nie odpowiada, brak podstawowych danych firmy... Brak paragonu w przesyłce. Oczywiście oszusta to nie usprawiedliwia. A mnie uczy większej ostrożności. Dobrze, że doczytałam i skorzystam z doświadczeń innych nie zwracając towaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tak szukam osób również zostałam oszukana ze mną rozmawiał mężczyzna zapewniał mnie sprzęt jest oryginalny nie wyprodukowany Chinach kupiłam Celluless MD nie sprawny dzwonię na Nr 73 350 78 01 pod którym zamawiałam i nikt nie odbiera , podano mi nr do reklamacji 73 193 07 22 informacja :nie ma takiego Nr):proszę okontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

JA ROWNIEZ ZOSTALAM OSZUKANA i naciagnieta. Od dwoch dni probuje sie do nich dodzwonic zeby zareklamowac nie dzialajace urzadzenie. Nikt nie odbiera telefonu a podany nastepny numer , tez niby do reklamowania przedmiotow NIE ISTNIEJE.
Wyslalam maila, dostalam wiadomosc , ze nie dostarczno, nie wiem z jakich powodow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mam podobną sprawę z tym sklepem, właśnie dostałem zwrot bo listonosz określił, że nie ma firmy pod tym adresem. Jeszcze spróbuję skontaktować się i postraszyć policją. I tak zapewne tam pójdę.
Towar kiepski i niedziałający.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

ja odpowiadam na to ogłoszenie i prosze o kontakt

m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

.. przysyłają niedziałające towary i nie przyjmują zwrotów, ostrzegam wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tak jestem oszukany ... Nie tylko ja, ale to
jest plaga osób oszukanych. Idzie na całego, nie szczypie się.
Działania tego oszusta są podobne. Głównie przysyła towar nie ten
co zamówiliśmy, bezwartościowy. W ten sposób zarabia znacznie na
marży. W moim przypadku: zamówiłem MOP 360° 3W1 STALOWY KOSZYK. Zapłaciłem 134 zł. Jest to mop, który posiada koszyk stalowy
i wiaderko z suszarką. A TEN .. PRZYSŁAŁ MOP ALE INNY GDZIE KOSZYK JEST PLASTIKOWY A WIADERKO NIE POSIADA WIRÓWKI.
Reklamację złożyłem, ale już od początku, gdy ujrzałem to co przysłał, w jej skuteczność nie wierzę. Do tego .., nawet, trzy razy się do dzwoniłem. Za każdym razem z innej komórki. Natychmiast po rozmowie blokuje numer. Obecnie nie odbiera w ogóle. Prawdopodobnie ma tak dużo nieprzyjaznych rozmów, że próbuje przeczekać. Śmiem tak twierdzić, ponieważ ten oszukańczy precedens trwa już od kilku lat. (Wiedzę tą opieram na komentarzach i opiniach internautów.) I widać po stronie internetowej, że ma się dobrze
i nawet rozwija się.
Podczas rozmów generalnie był spokojny i opanowany. Oprócz jednego razu, gdzie nie chciał słuchać i rozłączył się. Jednak za chwilę oddzwonił i poprosił o przesłanie mu, e- mailem, kodu przesyłki pocztowej. Ten badziewny MOP, który mi przysłał odesłałem. Kod był
warunkiem, żeby odebrał przesyłkę z poczty. Kod wysłałem, jednak i tak przesyłki reklamacyjnej nie odebrał. Paczka wróciła z powrotem.
Stosuje chwyty, żeby ślizgnąć się w taki czy inny sposób. To jeden ze sposobów.
W pierwszej rozmowie telefonicznej stwierdził, że zaszła pomyłka.
Mop dośle kurierem, jak najszybciej a ten niezgodny zamówieniem
odbierze.
W drugiej stwierdził, że nie mógł przysłać, ponieważ jest w trakcie
zmieniania kurierów i trzeba poczekać dwa tygodnie. Ponadto poprosił o odesłanie pocztą tego mopa niezamawianego. Na pytanie kto pokryje dodatkowe koszty. Stwierdził, że on. Na pytanie w jaki sposób. Powiedział, że pieniądze wrzuci do paczki.
Opisuję tą historyjkę po to aby ostrzec przed tym sklepem.
Należy TVshop24h omijać wielkim łukiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mili Państwo! Nie widzę innej metody na drania, jak tylko skompletować zespół egzekucyjny, złapać go ( nie będzie łatwe, ale możliwe), ściągnąć mu pory i na gołą sempiternę wsypać 25 batów i to dopiero drania nauczy rozumu! Nasze prawo jest bezsilne i nieskuteczne, na draństwo jednak czasem trzeba odpowiedzieć draństwem! Może jakaś kooperacja polsko - ukraińska? Oni to chętnie zrobią!
Mnie też ten gnój zrobił w konia i chętnie przyłożę ręki do egzekucji!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

dajcie tylko namiar na tego łobuza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Ja miałam identyczne zdarzenie,od 3 dni nie odbierają telefonów.
A mop który mi przysłał o wartości 50 zł -ja zapłaciłam 139! i miał być 3w1 i niemiecki a nie chiński!! granda!!
ale również znalazłam ze na allegro też sprzedawał i oszukiwał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

witam, proszę o kontakt w sprawie tej firmy szukam osób które chcą odzyskać swoje pieniądze i są oszukane tak jak Pan

podaje swój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tak ja też zakupiłem mopa na prezent gwiazdkowy na który jest gwarancja dwadzieścia cztery miesiące a on nie wytrzymał piętnaście minut i od trójkątnej części czyszczącej najpierw odpadły kółka po tym odpadł przycisk który trzyma nakładkę filcową,więc czuję się nabity w butelkę a kiedy próbowałem dodzwonić się z reklamacją to telefon był stale zajęty więc zamiast się cieszyć z zakupu to mam w domu bubel z którym nie wiem co dalej robić.Muszę dodać że już trzykrotnie korzystałem z usług mango z których byłem zadowolony,jednak tym razem żona musiała na kolanach szczotką wyprać dziesięć metrów wykładziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tez jestem oszukana przez tvshop 24 zakupilam 2 towary otrzymalam jeden a za drugi upominam sie o pieniadze oczywiscie telefony sa odbierane tylko przy zamowieniach Tylko zastanawiam sie jak to mozliwe ze caly ten proceder trawa nadal jawne oszustwo i zlodziejstwo bo zostaly ukradzione mi pieniadze Narazie jeszcze poczekam i sprawe oddam na policje tylko bede apelowac do oszukanych w sprawie zbiorowego oskarzenia to moze zlapia tych oszustow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

proszę o kontakt w sprawie tej firmy

podaje swoj mail m- skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Dopiero dzisiaj znalazłam to,że oszukanych klientów przez TVshop24
jest więcej nie tylko ja.Dzisiaj dałam im ostatnie ostrzeżenie, jak mi
nie zwrócą pieniędzy oddam sprawę do prokuratury.
Zamówiłam u nich kociołek, zapłaciłam i ani kociołka ani pieniędzy.
Na domiar złego nie odbierają mojej poczty ani telefonu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mam problem z reklamacją. Nie odbierają e-maili, ani telefonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam,

mam ten sam problem. Od lutego nic...oczywiście podali mi adres do wysyłki niewłaściwego towaru jednak przesyłka do mnie wróciła. Od tego czasu cisza. Co możemy zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

też miałam ten problem i zostałam oszukana na kwotę 519 zł

proszę o kontakt w sprawie tej firmy

podaje swój mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

To faktycznie Firma działająca nieuczciwie na naszym rynku internetowym ostrzegam wszystkich chcących skorzystać z oferty tej firmy. Otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem, używany. Nie było gdzie go odesłać. Pomimo reklamacji drogą mailową w przewidzianym terminie nie otrzymałam zamówionego towaru, ani Faktuty VAT, której się domagałam, a wmawiano mi, że faktura została wysłana. Posiadam wszystkie zamówienia i dowody, ale nie skorzystam z drogi sądowej i chyba właściciel Firmy właśnie na to liczy że ludzie oszukani nie będą dochodzili swoich praw bo koszty z tym związane i czas na to stracony będą wyższe niż koszt zamówionego u nich towaru. Właścicielowi wyżej wymienionej firmy gratuluję "przedsiębiorczości". Potencjalnych klientów OSTRZEGAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

A dlaczego nie? Gdy sąd udowodni sprzedawcy jego winę to będzie musiał zwrócić kasę i dodatkowo pokryć koszty sądowe. Może w końcu zamkną dziada i przestanie oszukiwać ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Ja tez mam teraz podobny problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam ja jestem kolejna ofiara.Myslala ze zamawiam w Mango,na ktorym sie nigdy nie zawiodlam.Paczke dostalam nastepnego dnia NutriBullet ale mialo byc 21 czesci a u mnie sa 4.Dodzwonilam sie i pan powiedzial,ze pomylili paczke i zaraz mi odesla wlasciwa.W paczce nie bylo faktury.Pelny aders tej firmy to TV Shop skrytka pocztowa 33 ,32-015 Kłaj. Za NutriBullet zaplacilam 299 zl + 20 zl za przesylke.Przesylke zamawialam na nr 791488603 i tego nr juz nie widze.Jutro zadzwonie na policje w Klaju.Moze pomoga.Pozdrawiam wszystkich oszukanych ciekawe co to bedzie jaj ich ktos oszuka,bo zlo wraca jak bumerang.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Tak, jestem oszukany. Zamówiłem samochodewe ocłony przeciwsłoneczne. Otrzymałem je z głębokimi zarysowaniami ( bardzo mocno). Odesłałem na adras TVshop, skr.pocztowa 33, 32- 015 Kłaj z żądaniem zwrotu pieniędzy. To jest oszustwo. Teraz nie mam ani osłon ani pieniędzy.
2015-12-18 18.34
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam! Ja również czuję się oszukana.Zamówiłam PEST REJECT -urządzenia przeciw owadom,w moim przypadku / na prusaki/.Otrzymałam
inny produkt /chiński/,który działał 3 godziny.Również nie mam sposobu
się z kimkolwiek skontaktować. Nie otrzymałam żadnego potwierdzenia
zakupu tj.paragonu,aby reklamować.Przesyłka bardzo niechlujnie
zapakowana.Na kartce nadawcy jest wpisany jako adres nadawcy:
Tv shop , skr.poczt.33, 32-015 Kłaj i nr przesyłki wpisany zapewne
przez pocztę nr 2539. To tyle.Pozdrawiam.Może ten adres komuś pomoże. Jeśli będziecie Państwo występować do sądu z pozwem zbiorowym,to również się dołączam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Oszukuje ludzi, którzy po trefnej przesyłce dzwonią - a takich telefonów nie odbiera i w końcu odpuszczają i na tym cały czas jedzie oszukując dalej.
Trzeba się w końcu dobrać do szmaciarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

zakupiłam węża ogrodowego który jest uszkodzony , od kilku dni dzwonie ale bezskutecznie , zostałam też oszukana jak pozostali . Trzeba coś z tym zrobić , nie można tak tego ostawić bo nadal będą oszukiwać ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

cześć, szukam osób które chcą postawić przed sąd tego Pana. Mnie oszukał na 519 zł. Sprawę zgłosiłam już na policję

podaję swoj mail m-skrzypacz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam!!ja też zakupiłem dzisiaj osłonę antyodblaskową do samochodu ,po zdjęciu folij cała jest porysowana,niema paragonu,faktury i nr. telefonu.Nie ma żadnego kontaktu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Drodzy Państwo,

Jeżeli nie daje paragonów ani faktur, zgłoście to do Urzędu Skarbowego, można do Prokuratury, do UOKIK. Państwo zawsze skutecznie potrafi upomnieć się o swoje. Oszukanych ludzi ma gdzieś ale swoich pieniędzy nie. Brak paragonu, brak podatku wpłaconego do budżetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mam ten sam problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Również zostałam oszukana. Czy są jakieś efekty skarg? Ktoś odzyskał pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Również zostałam oszukana. Dn.17.11.2016 zamówiłam mop parowy GREEN a otrzymałam inny tańszy i nie ma żadnego kontaktu Napisałam list polecony i czekam na wiadomość czy odbierał Te wpisy znalazłam już po fakcie Myślę o zgłoszeniu sprawy na policję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam!Też mam ten sam problem.Tez zamówiłam mop parowy GREEN 12 w 1 w dniu 25. 11.2016.w dniu 7.12 otrzymałam paczkę,której zawartośc nie zgadzała się z zamówieniem. W dniu dzisiejszym odesłałam ten przedmiot około południa.Dopiero teraz trafiłam na tę stronę i widzę,że na odzyskanie pieniędzy chyba nie mam szans.Poczekam dwa tygodnie i w przypadku braku odpowiedzi zgłoszę jednak sprawę na policję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam w klubie. Też zamówiłam mop Green 12 w 1 w dniu 4.12.2016. Otrzymałam mop, ale zupełnie inny. Na niby fakturze zamówienie sie zgadza, niestety zawartość paczki nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze o kontakt w sprawie faktury, co na niej pisze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Witam Zgłosiłam sprawę na policję po Świętach Bożego Narodzenia.Otrzymałam zwrot pieniędzy na konto 14.02.2017r a przesyłkę, która była niezgodna z zamówieniem odesłałam na następny dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy jest ktoś oszukany przez tvshop24h ?

Mój ostatni wpis jako "anonim" na tej stronie.Napisałam, że odzyskałam pieniądze, po zgłoszeniu sprawy na policję. Wcześniej jako Jagoda opisałam,że zostałam również oszukana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie - kiedy zgłosiła Pani sprawę na policję i jak udało się Pani odzyskac pieniądze ? Mój przypadek ciągnie się od 10 grudnia 2016 roku.Najpierw odesłałam niefortunny zakup na adres nadawcy umieszczony na paczce.Zwrócono mi go z informacją,że pod podanym adresem nie ma takiej firmy.Po konsultacji z policją wysłałam list polecony na adres właściciela konta,na które przelałam pieniądze - list wrócił z dopiskiem "adresat wyprowadził się".Rzecznik konsumenta,do którego zwróciłam się o pomoc,również nie był w stanie skontaktowac się z przedsiębiorcą.Właśnie dzisiaj na ten temat z nim rozmawiałam.Założenie sprawy sądowej łączy się z dodatkowymi kosztami,a już w tej chwili wydałam dodatkowo około 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Proszę o kontakt z nami w celu wyjaśnienia problemu pod adres tv_shop@o2.pl Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby jak mam się z Wami skontaktowac?Podany tu adres nie pojawia się w mojej wyszukiwarce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Ja sprawę na policję zgłosiłam po Świętach Bożego Narodzenia. Dn.13.02.2017 r wezwano mnie na posterunek i poinformowano o sprawie, na wskazany nr tel.przez policję wysłałam nr konta i na drugi dzień wpłynęły pieniądze. Na następny dzień odesłałam paczkę.Ja zakupu dokonałam w listopadzie, pisałam maile, próbowałam się dodzwonić,wysłałam list polecony,który wrócił, byłam również u rzecznika konsumenta i to wszystko nie dawało rezultatu. Pomogła policja.ŻYCZĘ POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam i serdecznie dziękuję za informację!!! Widocznie policja to jedyny i chyba ostateczny środek rozwiązania tego problemu.Spróbuję ,może mnie też się uda.Pozdrawiam gorąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Pani Zofio proszę nie czekać tylko zgłosić sprawę. Trzymam kciuki i powodzenia życzę. POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry wieczór czy może mi Pani podać miejscowość posterunku policji w którym Pani załatwiła tę sprawę ponieważ w mojej miejscowości spławili mnie, mówiąc że to nie jest sprawa dla policji, a ja jednak bardzo chciałabym odzyskać swoje pieniądze. Będę również wdzięczna za każdą informację pomocną w tej sprawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Proszę o kontakt z nami w celu wyjaśnienia problemu pod adres tv_shop@o2.pl Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry wieczór. Co do posterunku policji to myślę, że obowiązuje lokalizacja a nie wiem z jakich okolic Pani pochodzi. Ja mieszkam w zachodniopomorskim, to może trudno byłoby Pani składać zeznania.Ta sprawa jest dla policji tj. czyn z art.286 paragraf 1 kk. Ja po otrzymaniu zwrotu pieniędzy nie wnosiłam dalej skargi i otrzymałam pismo od Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Choszcznie o umorzeniu dochodzenia.Proszę udać się jeszcze raz na posterunek i złożyć zeznanie, nie poddawać się. Życzę powodzenia.Jagoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja również zostałam oszukana, zakupiłem elektroniczny podgrzewacz wody, przyszedł, po tygodniu, złamany, reklamacja wyslana, brak odpowiedzi z ich strony, brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu, nigdzie nie idzie się dodzwonić, stracilam pieniądze i nerwy. Anka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...