deweloperzy gdansk

Temat dostępny też na forum: Co? Gdzie? Kiedy?
prawie mnie okradziono w spildzielni "tbs konkret" www.tbs.gda.pl na zakoniczynie. napalilismy sie na super mieszkanka 2-poziomowe. mielismy juz jechac zalatwiac formalnosci ale cos natchnelo mojego faceta aby wejsc na neta. DZIEKI BOGU!!! firma krzak naciaga juz od lat a nikt z tym nic nie robi. rozgoryczeni partycypanci placza na forum a ja sie im nie dziwie!
teraz zainteresowala mnie oferta firmy "domesta" www.domesta.com.pl czy ktokolwiek slyszal cos o tej firmie? jest strona ale wyglada na nieaktualna bo kto w tych czasach robi sobie przerwe w budowie na przeszlo rok... prosze o najszczersze opinie na temat tej firmy.
byc moze wy znalezliscie jakies przyjemne niedrogie mieszkanko w sprawdzonej firmie? gdansk i niedalekie okolice.
z gory dziekuje
ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

ja buduje sie z hossa, maja drogo ale solidnie i wiadomo ze za 3 lata tynknie spadnie nam na glowy ale jak mowilam koszt ogromny bo placimy 3500 za m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

tak, to prawda. sprawdzalam hosse. na przymorzu za metr chca 4500 a to zdecydowanie nie na moja kieszen zwlaszcza ze nawet nie oferuja drzwi wewnetrznych. po prostu dostaje sie gole sciany raz pochlapane farba. szczerze mowiac pomyslalam ze to jakis podly zart ale niestety tak sie cenia. na wiszacych ogrodach juz troche taniej ale 3700 to tez za duzo. szukam czegos max do 2800 za m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

polecam firmę miba (filia niemieckiej) w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

masz moze namiary? w necie ich nie znalazlam. moze buduja tylko w gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Witam, serdecznie

Bardzo polecam "Domestę", sama kupiłam u nich mieszkanko, fakt że odbiór na 30 listopad 2007r, ale z drugiej strony warto poczekać, ceny mają przystępne, cena obejmuje piwnicę.

A co do "Ekolanu"- uważaj oni nie mają gruntu na własność ("Domesta" ma grunt na własność), grunt jest na wieczyste użytkowanie na 99 lat, więc trzeba uważać.

Wejdź sobie na http://www.mojeosiedle.pl/ i poczytaj o różnych osiedlach, głównie Pogodne (budowane przez Ekolan), Piastów (bud. przez Górskiego), Myśliwskie (bud. przez Inpro), i wejdź na Orunia, tam znajdziesz Domestę.

Jeżeli będziesz miała wszelkie pytania służę z pomocą, dużo dowiedziałam się o deweloperach:)))

Pozdrawiam i życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

super, wlasnie o takie informacje mi chodzilo. teraz na oku mama mieszkania na storczykowej budowane przez budrosa ale na prozno szukac opinii na internecie o nich i troszke sie obawiam. moze ktos ma na ich temat wiecej informacji. domesta tez budowala w tym miejscu ale teraz ma juz wszystko wyprzedane. powiedz prosze czy mieszkanko ktore kupilas jest na zakoniczynie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Kupiłam mieszkanie od Domesty rok temu, miało byc gotowe we wrzesniu, spóxnili się tylko tydzień, co właściwie jest przejawem niezwykłej punktualnosci.
Poza tym raczej wszystko w porzadku, zgodnie z umowa, troche poprawek po elektrykach, ale reszta bez zarzutu. Przed oddaniem budynku wszystko wysprzątane(tzn. klatki schodowe i wkoło budyku), trawniki posiane, drzewka zasadzone, chodniki zrobione.
Ceny maja na srednim poziomie, ale na prawdę warto sie na nich zdecydować. Polecam, jak chcesz coś jeszcze wiedzieć, to pytaj, chętnie podzielę się doświadczeniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Mam pytanie, kupiłaś w budynku 3, ja z mężem kuoiliśmy w budynku 5, i odbiór mam na listopad 2007 roku, na razie wszystko jest w porządku, i bardzo jestem z nich zadowolona:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Nie wiem czego dotyczy twoje pytanie :))), chyba tego gdzie kupiłam to mieszkanie - na Storczykowej i jak pisałam jestem bardzo zadowolona. ktos pisał, że wszystko wysprzedane, ale chyba obok nas jest jeno wolne mieszkanie, więc warto sprawdzić.
Rzeczywiście obok buduje coś Budros, ale nie wiem nic o tej firmie. Widzę, że idzie im dość sprawnie - budynek rośnie z dnia na dzień. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

a powiedz prosze jak idzie budowa budynku obok, czyli firmowanego przez AKME, rusza sie tam cos czy juz nie bardzo? Ostatnio jak bylismy to stalo w miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

KUPOWAL KTOS W ALLCONIE ? OPINIE SA PODZIELONE ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

alcon tez sprzedaje z uzytkowaniem wieczystym gruntu wiec kicha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Ola z Gdańska
Miba ma stronę www.miba.com.pl, buduja w Gdyni na ul. Pelplińskiej, ładnie przy lesie (60% części działki to las).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Czy kupował ktoś dom w firmie Alians z siedzibą w Kartuzach? Proponują fajne domki w atrakcyjnych cenach i boję się, że jest to jakieś oszustwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Tez od kilku dni szukam opinii na temat dewelopera Alians z Kartuz, bezskutecznie... nie wiuem co robic, bo niedlugo mamy umowione spotkanie... pomocy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: deweloperzy gdansk

Witam

mam pytanie co do spotkania zapewne które już się odbyło ;) jakie warunki i czy miałaś może okazję zapoznać się z ich wykonanymi inwestycjami ?? będę wdzięczny za odpowiedź gdyż w dość szybkim czasie muszę coś wybrać działka i budowa na własną rękę lub zakup u developera takiego jak Alians.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Wieżycka - Folwark - opinie i oceny (9 odpowiedzi)

Osiedle Wieżycka Folwark powstanie w Gdańsku przy ul. Wieżyckiej. W ramach inwestycji...