do administratora - forum dla samotnych mam

Tak sobie siedzę na tym forum i zastanawiam się, dlaczego nie ma tu działu "samotne mamy" lub "samotne macierzyństwo".
Jest tu na pewno wiele kobiet/ mężczyzn, samotnie wychowujących dziecko/dzieci, z wyboru, czy tak jak ja nie, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami, powiedzieć jak sobie radzą, wesprzeć się nawzajem, może udzielić jakiejś porady prawnej.
Wiem, na pewno zaraz się pojawi lawina wypowiedzi typu "znajdź sobie forum samotnych mam, jest ich wiele, wystarczy wpisać w google", ale ja jestem z trójmiasta i chciałabym poznać mamy które mieszkają niedaleko.
Taka jest moja sugestia czekam na odzew. Może wspólnymi siłami damy radę coś zdziałać:)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!
Mama dwójki dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: do administratora - forum dla samotnych mam

Dodam jeszcze, że nie chodzi mi o poznanie mężczyzny, czy też swatanie samotnych, bo od tego jest dział "TOWARZYSKI", dlatego chciałabym, aby przypisać to gdzieś obok forum "rodzina i dziecko". Głownie chodzi mi o WSPARCIE PSYCHICZNE samotnych rodziców. Myślę, że nie jestem jedyna, która chciałaby mniej lub bardziej anonimowo porozmawiać na ten temat z innymi samotnymi, bo znajomi "mężatki/żonaci" mogą nie zauważać, czy też rozumieć problem samotnie wychowującej osoby.
Dział mógłby też się nazywać "samotni rodzice".
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: do administratora - forum dla samotnych mam

Podnoszę dla zainteresowanych. Mam nadzieje, że będzie jakiś odzew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: do administratora - forum dla samotnych mam

Jestem za ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: do administratora - forum dla samotnych mam

Nie jest to dobry pomysł aby aż tak rozdrabniać forum. Do tego typu rozmów może posłużyć dział "Kobieta".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak wstawić na forum aktywny link strony internetowej?? (221 odpowiedzi)

jak w temacie. proszę o pomoc??