dobry dermatolog- wypadanie włosów

dziewczyny, czy możecie mi polecić dobrego dermatologa? chodzi mi dokładnie o wypadanie włosów, nie mogę sobie z tym poradzić, a żaden lekarz jak dotąd nie potrafił mi pomóc:( Dodam, że obojętne mi czy będzie to prywatnie czy na NFZ, chodzi o to, żeby był DOBRY :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

to dr placek-przyjmuje naprzeciwko batorego w gdyni, prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

ja bym radzila zbadać hormony czy wszystko gra...np.prolaktynę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

wlasnie moj problem tkwi w tym, ze wszystkie badania mam zrobione, nie przezywam zadnego stresu i jedyne, co wszyscy dotychczasowi dermatolodzy stwierdzaja na pewno to to, ze nie jest to lysienie androgenowe... wiec specjalista jest mi niezbędny... a co do prof Placka- czy on zajmuje się włosami, tzn czy sie w tym specjalizuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

no...mnie przestały włosy wypadać odkąd zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne...i problem z cerą zniknął. A weź napisz na doz.pl ...ja tam zawsze tabletki zamawiam, bo najtaniej mają, ale są tam lekarze różnych specjalności...może oni coś poradzą...spytać nie zaszkodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Hej!

Mam podobny problem, czy może któraś z Was mi pomoć? :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

przycyzn może być wiele..zbadaj tarczyce tsh
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Podaję linka, dermatolog ostrzega i mówi na temat wpadania włosów
http://www.handsomemen.pl/wlosy,lysienie,wypadajace_wlosy_okiem_edrmatologa.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

wiesz co, to mogą byc problemy hormonalne. zapytaj na jakimś portalu lekarskim, np na doz.pl - tam dyżurują lekarze i podpowiedzą ci, co to może być i czy na pewno do dermatologa, czy może do lekarza innej specjalności lepiej się udać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

No ale co taki lekarz przez internet może doradzić? Nic nie doradzi bo nie będzie widział osoby. Trzeba sie po prostu spotkać, lekarz może obejrzeć skórę głowy.Zobaczyć jak się to przedstawia.
Na tej stronie nna filmie jest pokazane jak wyglada takie badanie
https://www.youtube.com/watch?v=tOHlRwoFOVo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

dr .Szlązak Al Zwciestwa.Gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

najlepsza jest dr Izabela Żelazny (kontakt znajdziesz na drderma.pl) z Gdyni, bardzo miła i profesjonalna, ja się leczę u niej i są widoczne efekty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Ja polecam dr. Szlązaka. Wpisz w wyszukiwarce tego portalu to wyskoczą Ci kliniki, w których pracuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

a ja myślę, że zainteresowana znalazła już lekarza. Posty są z 2010 roku, ludzie, patrzcie na daty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

jeśli do wypadania włosów dochodzą objawy typu: częste anginy, zapalenia oskrzeli, problemy z cerą, wypryski na skórze głowy, bóle kości, stawów, problemy gastryczne. to może to być objaw kiły... niestety można się tym zarazić nawet przez pocałunki, picie z jednej butelki itd. jesli jakaś osoba ma to w ustach (co się zdarza przy seksie oralnym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Pozwole sobie odswiezyc ten temat. Ja rowniez mam ten porblem z wypadaniem. Bylam u rodzinnej i ta mi dala skierowanie do lekarza dermaotlogaa na fundusz.Zapisalam sie poszlam a ten powiedzial ze ludzie maja powazniejsze probelmy niz wypadanie wlosow oraz ze nie powinnam zajmowac kolejki .Dal mi jakies witaminy. Czy lekarz mial prawo mi tak powiedziec? Bo czuje sie naprawde zle potraktowana oraz mam do niego zal ze mi tak powiedzial ;/ NI edosc ze dlugo czekalam na wizyte to jeszcze cos takiego.Myslicie,ze powinnam zglosic skarge?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Nie powinien Ci tak mówić ale nie sądzę aby skarka coś Ci dała. Lekarze są różni. Niestety ale na nfz czasami można się spotkać z tkaim traktowaniem. Może idź prywatnie? na Skłodowskiej obecnie przyjmuje dobry tricholog ( czyli lekarz od włosów).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Na razie dam sobie z tym spokój. Prawdopodobnie skaga i tak nic nie da ( poderzewam,że to po prostu po nich spłynie...) Za to prywatnie muszę się gdzieś wybrać. Ile kosztuje taka wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Ja płaciłam 90 zł ale to było jakiś czas temu tak wiec musiałabyś się zorientować jak jest teraz. Zadzwoń do nich oraz sama się dopytaj jak sie to teraz cenowo przedstawia. Powinni Ci powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Masz może jakiś kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

791 604 604 - wzięłam ze stron . Jest to klinika doktora Michajłowskiego. Znajduje sie w nowym budynku Polon park. Jest to prywatny gabinet ale i tak lepeij jest zapisać się trochę wczesniej bo czasami są tam kolejki i tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Ja też miałam problem z wypadaniem włosów.Poszłam na NFZ do dermatologa do przychodni kolejowej i trafiłam na dr.Okuniewską.Fajna młoda lekarz, zrobiła mi komplet badań,zapisała leki i pomogło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

A co było przyczyną wypadania włosów? Pytam, bo takie mam jakieś marne te włosy. Zawsze miałam kompleksy na tym punkcie, ale teraz jest naprawdę słabo... A jestem niewiele po 30stce :/
Do tego są cienkie to już w ogóle wygląda jakby ich mało było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Wiesz co , powodów może być masa. Nieodpowiednia dieta, brak witamin. Hormony ( polecam zrobić sobie szczególnie badania na hormony tarzycy). Tak poza tym to nikt tutaj na forum Cię diagnozować nie bedę. Czemu nie zapiszesz się do trychologa? Przecież widzisz ile dziewczyn sobie poleca takie wizyty. Sama również kiedyś tak się głupio sama leczyłam. Potem wybrałam się do lekarza i to była zdecydowanie lepsza decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Trycholog? Nie słyszałam o tej profesji, ale doczytałam na wiki, że to lekarz od włosów. U kogo się leczyłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

u doktora Michajlowskiego ( jest to dermatolog/trycholog). Wypadały mi wlosy i obawiałam sie,ze jest to łysienie plackowate, lekarza poleciła mi znajoma, która byla zadowolona z wizyt. Mi również pomógł, dlatego o nim pisze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

gdzie przyjmuje? czy możliwa jest wizyta na fundusz ? Jakie leczenie CI przypisał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

pracuje prywatnie w clinica dermatologica na Skłodowskiej. Raczej na fundusz nie. Poza tym na nfz są duże kolejki i nie sądze aby Ci coś tam sensownego doradzili bo takie leczenie nie jest refundowane. Nie miałam leków ale zabiegi. osocze bogatopłytkowe na skorę głowy plus kriomasaż. dzięki temu była regeneracja cebulek, skory głowy i pojawiały sie nowe włosy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

czyli efekty dobre? Dasz jakiś bezpośredni kontakt?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

No dobre dobre, wczesnej nie jestem w stanie napisać ile testowałam różnych preparatów, pigułek czy szamponów. Nic nie dawało sensownych efeków. Dopiero właśnie takie zabiegi spowodowały, że mam na główie sporo odrastających włosów ( tak zwane babyhair). na wizytę zapiszesz się pod tym nr tel 793 997 080
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

A na czym polega ten zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Tutaj jest filmik jak wygląda zabieg osocza:
https://www.youtube.com/watch?v=eoRjsRdQCYs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Byłam i nie polecam, wydane ponad tysiąc złotych a włosy dalej lecą.... :( Doktor zamiast znaleźć przyczynę kazał mi poddać się kuracji preparatem izotek oraz przyjmować tabletki antykoncepcyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Mam pytanie co do zabiegów na wypadanie włosów. Czytałam,ze jest ich kilka. Dermapen mezoterapia oraz osocze. Który jest najlepszy? Nie pytam sie tutaj o cenę, nie jest to dla mnie takie ważne.Liczy sie dla mnie to aby był EFEKT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Każdy zabieg powinien byc dopasowany do odpowiedniej osoby. NIe jesteśmy tutaj lekarzami aby Ci pisać jaki będzie najlepszy dla Ciebie. Ktoś może narzekac,ze dermapen nie dał u niego efektów ale u innej osoby mógł dac na przykład bardzo dobre działanie U kotoś innego z kolei osocze będzie lepsze. Żaden z zabiegów nie jest jakąść tam nowością. Od jakiegos czasu już są przeprowadzane. Sama wiele na temat dermapenu nie mogę napisać ale osocze miałam wykonywane u doktora Igora i efekt jest naprawdę niesamowity. Dobrze zadziałało na moje włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

A ten zabieg będziesz musiała potwarzać ? Czy wystarczy jedna seria?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Jakiego szamponu używasz? Zwracałaś uwagę na to jaki jest sklad szamponu? Czy nie ma w nim mocnych detergentów? Czsto jest tak,ze jak użyjesz na skórę głowy mocnych detergentów to reaguje ona alergicznie i powstaje większy łupiż, zaczyna sie o wiele bardziej przetłuszczać. Powinno się takich własnie składników unikac. interesuje Cię lekarz na funduszy czy prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Ja używam samych naturalnych sposobów i ziołowych preparatów. Natura potrafi zdziałać cuda. Między innymi ziołowe płukanki, czy masaż skóry głowy olejkiem rycynowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Mi na wypadanie wlosow pomogly naturalne kosmetyki. Wyrzucilam wszystkie drogeryjne szampony i odzywki. Kupilam taki specjalny olejek https://www.sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/Olejek-przeciw-WYPADANIU-WLOSOW-6-olejow-100-ml/455 i bardzo mi pomogl. Teraz mam wlosy nawet gestsze jak przed zmianami w pielegnacji. Warto sprobowac. Cena na pewno jest nizsza niz jakis zabiegow, a efekty moga Cie zaskoczyc tak samo jak zaskoczyly mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Miałam kurację ziołowa z Biochemia Urody, piłam krzem organiczny względnie pomagało w czasie kuracji , po skończeniu problem się nadal utrzymuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Na pozcątku tak jak piszesz robi się zabieg cała serią. Potem jednak aby zachować dobry efekt i aby włosy nie zaczeły wypadat to warto jest zrobić sobie po kilku miesiacach kolejny zabieg.Tym razem jeden.NIe jest to oczywiście obowiązkowe ale ogólnie jest polecane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Jeśli żaden z lekarzy nie potrafi pomóc to może szukasz pomocy u nieodpowiednich lekarzy. Powodów wypadania włosów może być wiele tutaj masz przykład: Przyczyny wypadania włosów. Jeśli jest problem ze skórą głowy to dermatolog może pomóc, jednak najczęściej nie ma jednej przyczyny tylko jest ich kilka i wyeliminowanie jednego czynnika nie załatwi problemu. Poszukaj dobrego trychologa jest to najwłaściwszy lekarz, który ustali przyczynę problemu i stosownie do niej zaleci odpowiednią kurację. Nie patrz, że komuś pomogło to czy tamto bo nie ma uniwersalnej metody leczenia, a podłoże problemu może być zupełnie inne, najpierw ustal przyczynę wypadania włosów a dopiero później wdrażaj dostosowaną terapię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypadanie włosów - Vitapil

Hej,
Mam długie włosy (do połowy pleców) i niestety od kilku lat wypadały mi garściami. Nikt nie traktował tego poważnie gdyż nie widać bym łysiała. Niektórzy mówili, że włosy wypadają każdemu - tylko, że przy tak długich jest to bardziej widoczne.
Mimo wszystko - postanowiłam skorzystać z kuracji Vitapil. Jest to suplement diety wzbogacony o składniki, które mają korzystnie wpływać na włosy i skórę głowy. Producent zaleca stosowanie 2 miesięcznej kuracji, nie ma jednak przeciwwskazań by brać je dłużej. Zawierają m.in żelazo, bambus, biotynę.
Efekty - włosów wypada mi zdecydowanie mniej. Widzę, że są mocniejsze i jest sporo nowych. Efekty widać po około 1,5-2 miesiącach stosowania. Najtaniej wychodzi na allegro.

Myśle, że warto spróbować w trakcie wyczekiwania na swoją kolej u lekarza. Może zwyczajnie brakuje jakiś składników i dlatego włosy bardziej wypadają? Gorąco produkt polecam.

P.S Po 4 miesiącach przerywam kurację gdyż wyraźnie umocniły mi się wszystkie włosy. Również te, których pozbywam się w salonie kosmetycznym. Ale to tylko świadczy o tym,że produkt działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Proszę o namiary na dermatologa - trichologa? Czy tylko ten na Skłodowskiej jest w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodziłam do Dermedica na Zwycięstwa w Gdańsku. Lecza skutecznie, trochę unikają zabiegów ale efekty i tak są i to szybko. Nie zrzynają przynajmniej na mezoterapii. W Dermedica teraz maja chyba już kilku specjalistów od włosów. Ja leczyłam się u Dr Szlązaka. Polecam dokładny jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie no kilu przyjmuje.Chociaż akurat w tej klinice jest wielu dermatologów, którzy się tym zajmuja.
Ja akurat chodzilam do dr KOmorowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak? Zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.pani doktor jest młoda ale bardzo konkretna, widać generalnie że zna się natym co robi. Chociaż ja akurat nie chodzilam tam z wypadaniem wlosow ale z lupiezem, z ktorego mnie na szczescie wyleczyli tak wiec wiele sie w temacie wypowiadac nie bede
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz odpowiedniego dermatologa od skóry głowy najpierw pownnaś się dowiedzieć conieco o zabiegach jakie przeprowadzają i o ich efektach. Na znanym lekarzu polecają klinikę http://bodycareclinic.pl/ w której dobrze przeprowadzają zabiegi na włosach i skórze głowy. Na ich stronie poczytałam trochę o różnych rodzajach zabiegów i na prawdę jestem pod wrażeniem efektów i sposobów osiągania tych efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Bardzo polecam dr Piotra Szlązaka Nie wiem gdzie teraz przyjmuje bo byłam u niego siedem lat temu. Miałam wtedy problem z wypadaniem włosów i skórą twarzy. W jego wiedzę oczywiście nie wątpię. Ale ma także dużą intuicję. Co już takie oczywiste nie jest-vide:wieloletnie bezsensowne i rozczarowujące wycieczki po dermatologach. A wystarczy znać jedno nazwisko do dobrego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog- wypadanie włosów

Podam Wam jeszcze jedno nazwisko warte zapamiętania; dr Jadwiga Filipiuk, ul. Kazimierza Wielkiego Sopot. Niebywała empatia i zaangażowanie w problem pacjenta. Lekarz o ogromnej wiedzy pogłębionej wieloletnią praktyką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrób sobie analize pierwiastkową włosa. Wynik tego badania dużo powie o stanie minerałów w Twoim organizmie. Jak masz poważne niedobory jakichś pierwiastków to dobry dermatolog może tylko zamaskować problem, który będzie rósł w siłę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o dwie informacje:

1. Czy ktoś miał wykonywane badanie biopsję skóry głowy i gdzie wykonam. I czy warto jest robić osocze bogatopłytkowe na skórę głowy , czy są efekty?
2. Czy jest opcja wykonania zabiegów na nfz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To raczej do trychologa trzeba pójść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na nfz na pewno nie wyoknasz. Nigdzie nie ma tych zabiegów na fundusz i nie sądze aby kiedykolwiek były bo jednak są to rzeczy czysto kosmetyczne. Poza tym nie mają ich w każdym gabinecie trychologcznym ale jedynie w klinikach ( jak we wspomnianej clinica dermatologica). Gdzie przyjmują lekarze ( chodziłam tam do pani doktor Małek). Uważaj na niektóre gabinety, które mają w końcówce medica... jak hair medica czy inne. Przyjmują tam nie lekarze, ale jacyć fryzjerzy po kursach. Zresztą anwen na swoim blogu jakiś czas temu pisała aby uwazac na takich trychologów samozwańców. Co do osocza ja nie miałam ale słyszałam,ze fajne. Sama chodziłam na dermapen i jestem zadowolona z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podlinkujesz ten wpis? Dermapen na czym pomaga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to coś podobnego do mezoterapii czy osocza, takim specjalnym urządzeniem nakłuwa się skórę głowy oraz wprowadza się tam lek i tym samym pobudza się cebulki. Trochę bałam sie bólu ale nie bolało :P Zapomniałam jeszcze wspomnieć o biopshi, też miałam wcześniej i nic nie bolało. Malutkie nakłucie. Tutaj jest artykuł: http://www.anwen.pl/2016/10/trycholog-naciagacz-ostrzezenie.html . Oczywiscie polecam wizytę u trychologa ale tak jak pisałam dobrze sobie sprawdź miejsce, do którego się wybierzesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze sobie poczytam chociaż prawdopodobnie wybiorę się tam gdzie Ty. Jeszcze napisz mi czy efekt się utrzymuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Utrzymuje sie. Robiłam rok temu i do tej pory włosy nie wypadają. Znaczy się trochę wypadają ale standardowo a nie tak jak wcześniej (kiedy wypadały mi bardzo).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem czy na nfz trafisz na dobrego dermatologa, ja miałem przejścia nieciekawe. Zbywanie i czekanie bóg wie ile na wizytę. Teraz chodze do dermatologa w Enelmedzie (co prawda nie z wypadaniem włosów, ale z problemami skórnymi) i bardzo mi pomaga, jestem mega zadowlony, więc jeśli szukasz naprawdę specjalistów, to zorientuj się jak to wygląda w enelu, ja tam mam abonament z pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto wypróbować szampon i wcierkę keep professional. Włosy stają się gęstsze, nie wypadają, a po około miesiącu pojawiają się nowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wypadanie jest na tle hormonalnym to polecam jakis specjalistyczny preparat, żaden kosmetyk z drogerii nie pomoze. Wiem bo juz to na sobie przetestowałam. u mnie menopauza spowodowała wypadanie, co chwila próbowalam róznych nowosci i nic. Pomógł dopiero Mediceuticals , specjalistyczna kuracja zalecona przez lekarza, poczytajcie sobie https://mediceuticals.com.pl/ W Stanach to lek dedykowany kobietom po chemii i z zaburzeniami hormonalnymi , u nas zarejestrowali to jako kosmetyk i nie każdy o tym wie bo w drogerii tego nie kupicie. A pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli faktycznie sporo ich wypada i trwa to już od dłuższego czasu to lepiej zrobić jakieś badania. Poza tym warto przebadać się nawet po to żeby sprawdzić, czy wszystko jest w miarę ok. Najczęściej jest to spowodowane niedoborem jakiejś witaminy, ale trzeba wiedzieć co stosować żeby nie przesadzić w drugą stronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy sumpelemtować olej z wiesiołka w kapsułkach (polski Gal najlepszy) i problem wypadających włosów znika. Natomiast badania są wskazane i wykluczenie lub potwierdzenie m.in. chorób tarczycy, anemii etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo dorzucić do diety biotynę i cynk (merz spezial) z witaminami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem z wypadaniem włosów to powszechny i dla wielu osób uporczywy problem, ja od siebie mogę polecić zabiegi wykonywane w firmie https://www.drszczyt.pl/zabiegi/chirurgia-odtworcza-wlosow/przeszczep-wlosow. Warto zapoznać się z ich dostępną ofertą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie korzystałam jeszcze z pomocy dermatologicznej w Trójmieście, ale do głowy przyszedł mi jeszcze trycholog? Oni się chyba zajmują typowo problemami związanymi ze skórą głowy, więc może mają jakieś dokładniejsze metody badań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacząłem od pewnego czasu regularnie powtarzać sobie sześcio tygodniowe kuracje za pomocą Hair Medic i efekty są świetne. Nie nastawiałem się że aż tak uda się zatrzymać łysienie i odbudować to co jest . Jeśli ktoś ma problemy przez genetyczne łysienie to zdecydowanie polecam takie serum, zdaje egzamin na szóstkę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co może poradzić na taką przypadłość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie również chciałam zapytać co polecacie wypadanie włosów dla kobiet. Ilość środków dla babeczek jest mocno ograniczona. Wiem, że mężczyźni często zmagają się z tym problemem i pewnie dlatego taki stan rzeczy. Ja od ponad roku stosuję liczne naturalne sposoby tj maseczka z jajka, cebuli, wcierka z pokrzywy. I wiele wiele więcej. Jednak nic nie pomaga. Może problem leży w diecie? Znalazłam kiedyś taki produkt https://www.zadbanewlosy.pl/locerin-opinie-cena-i-sklad-suplementu/. Jest on w pełni dedykowany dla kobiet. Jednak nie chciała bym wydawać tyle pieniędzy w ciemno. Może ktoś go wcześniej stosował i mógłby go szczerze polecić? Ewentualnie może podpowiecie jakie witaminy/ minerały powinnam łykać na wypadanie włosów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizytę u dermatologa ;) Serio, przyczyn wypadania włosów może być tak wiele, że nie ma co strzelać na oślep. Możesz nas początku tę kwestię skonsultować online z dermatologiem https://e-dermatolog.pl/ a kiedy już otrzymasz diagnozę, będziesz wiedziała w jaki sposób się leczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam metodę osoczem bogatopłytkowym ,znalazłam o tym ciekawy artykuł , taką metodę wykonują w Centrum Medycznym Medi Medic w Kolbudach . Moja siostra miała problem z wypadaniem włosów , prawdopodobnie wynikało to z nadmiernego stresu a nasiliło się po urodzeniu dziecka , jej wypadające włosy były po prostu wszędzie , oczywiście używała odżywek różnych suplementów ale efektu w zasadzie zero w końcu zdecydowała się na zabieg osoczem bogatopłytkowym rewelacja !!!!. Siostra miała 6 podań a rezultaty były powoli widoczne już po 4 tygodniach , zabieg wykonywała około pół roku temu w tej chwili włosy już nie wypadają i zrobiły się gęstsze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałaś jakiegoś suplementu z naturalnym składem? Może brakuje Ci np. biotyny. Mi dermatolog zlecił suplement na bazie właśnie tego składniku, kupiłam Vitapil i 3 miesiącach mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Ale wszystko wymaga systematyczności i cierpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A masz tabletki Vitapil czy lotion?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam lotion i ostatnio wziełam sobie drugie opakowanie, bo widzę ewidentnie róznicę. Stanowczo forma lotionu jest dla mnie przyjemniejsze w korzystaniu niż tabletki. Nakładając na glowę i wmasowujesz w skórę. Vitapil tak dociera do cebulek i wzmacnia włos. Opakowanie wystarczyło mi na 2 miesiące, ale ja dość często myje włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdźcie wpisy na https://efakty24.pl/ i https://wilczynscy-ogrody.pl/. Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy https://oneclinic.pl/problemy-medyczne/redukcja-lysienia/, w sieci pojawia się wiele pozytywnych opinii o zabiegach tej firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o włosy to nie dermatolog, ale specjalista trycholog. Wiem, że w klinice Derm Estetyka na ul. Stefana Batorego 7/35 w Gdyni mają takiego specjalistę. Tutaj https://derm-estetyka.pl/klinika-wlosa.html popatrz. Myślę, że Ci pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :)
Jeśli masz problem z wypadaniem włosów to świetnym rozwiązaniem będzie puva terapia, której szczegóły znajdziesz na tej stronie: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/dermatologia-kliniczna/puva/. Polecam sprawdzić! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z łupieżem pomogła mi jakiś czas temu Pani trycholog Magdalena z Klinika Gorszwska w Gdynii. Nie wiem jak wygląda u niej skuteczność co do wypadania włosów, ale podejrzewam że także bez problemu pomoże. Panuje w gabinecie miła atmosfera, a co najważniejsze Pani trycholog podejmuje skuteczne kroki w celu zażegnania problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile bierze za wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zmagam się z wypadaniem włosów po Covidzie, który dość ciężko przeszedłem i obecnie po wizycie u trychologa stosuje Mediceuticals For Hair Loss. Okazuje się, że dzięki temu jakoś to wypadanie włosów udało mi się ograniczyć i dość szybko zacząłem zauważać efekty jeśli chodzi o stosowanie tej terapii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić usługi firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że szukasz specjalisty. Dobra diagnoza to podstawa. Ale nie zapominaj, że stres może potęgować wypadanie włosów. Dlatego moim zdaniem warto w okresie kuracji zadbać o swoje samopoczucie i zainwestować w perukę. Tu https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/ masz bardzo duży wybór peruk, syntetycznych i naturalnych. Pomogą Ci wybrać model, który podkreśli Twoją urodę i będzie wyglądał naturalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Produkt, który robi dużą różnicę i powinien rozwiązań problem - https://www.fryzomania.pl/matrix-tr-unbreak-my-blonde-szampon-wzmacniajacy-do-wlosow-oslabionych-rozjasnianiem-1000ml.html U nas to okazało się mega skuteczne i ogólnie - pomogło. Właściwie to wszystko udało się odmienić, ale bez systematyczności nic by z tego nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

olej hasna dla wypadających włosow - hamuje wypadanie i sprawia ze rosna nowe włoski. Ja już pierwszy meszek zauwazyłam po ok 3 tyg stosowania ale systematycznie 3 x w tygodniu. Trzeba pamiętać ale też nie stosuje się codziennie wieć uciązliwe to nie jest i drogie tez nie. Olej naturalny, nie ma w tym chemii i dodatków sztucznych syntetycznych wymyslonych przez człowieka tylko sama natura - rośliny . Mi bardzo pomógł ten olej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić usługi firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj lepiej sprawdzi się trycholog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz łysienie na tle androgenowym czy jeszcze coś innego to z całym szacunkiem, ale dermatolog Ci tego nie ogarnie tylko jak już to lekarz trycholog. Bardzo pomocną rzeczą przy łysieniu androgenowym są szampony specjalne z apteki. Druga rzecz to przeszczep włosów. Jak ma się kasę uzbieraną gdzieś na boku to świetną opcją jest np robot Artas iX, którym robią zabieg w Elite w Warszawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można spróbować też preparatu Nucleofill jest w wersji, która przeznaczona jest do redukcji wypadania włosów. Tutaj są informacje
https://oneclinic.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/nucleofill/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecam tzw. redukcje łysienia nie koniecznie trzeba być łysy, ale jest to fajna mezoterapia na pobudzenie wzrostu włosa https://oneclinic.pl/problemy-medyczne/redukcja-lysienia/ cały opis można znaleźć tu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym poleciła bardziej trychologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z wypadającymi wlosami to nie lepiej aby iśc prosto do trychologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czasem winą są niedobory witamin. Polecałabym Merz Spezial na włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jasne ze warto ale trzeba sie liczyc z dlugim leczeniem i masa badan... ja wole suplementy i odpowiednie kosmetyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym sie chyba bala brac cos sama bez konsultacji z lekarzem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no jesli problem jest duzy to tez bym wolala lekarza ale u mnie nie bylo to az tak bardzo zle wiec na notino kupowalam kerastase, tam sa czesto na promocji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie polecam wypróbowanie wcierek. Piszę to jako osoba, ktora ma delikatne cienkie i wypadające włosy. Od kiedy regularnie stosuję wcierki, włosy tak nie wypadają. Słą mocniejsze. Mam również mnóstwo baby hair :)

Świetnie sprawdzi się na przyklad ta woda lamelarna:
https://www.cocolita.pl/wcierki/mila-professional-iq-care-lamellar-woda-lamelarna-250ml

Możńa stosować na włosy, które zmiękcza oraz odżywia. Ale rownież i na skórę głowy w formie wcierki :) Najlepiej stosować po umyciu włosów szamponem - nie powoduje oklapu na włosach.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (52 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...