doktor Rafało

Różne są opinie o dr Rafało ale postanowiłem spróbować bo czego się nie robi z bólu.Kiedy po40min.udało mi się już wejść do gabinetu, lekarz tłumaczył się trudnymi przypadkami i pacjentami, których musiał przyjąć przede mną bo cierpieli.A ja tu trafiłem bo jestem zdrowy?Przemilczałem.Po wizycie trafiłem na cykl zabiegów, które mi pomogły i które polecam. Rehabilitanci postawili mnie na nogi, ale tylko do kolejnej wizyty, po której czułem się gorzej.Postanowiłem tym razem nie płacić na wizytę zanim się rozpocznie. I tu kolejny problem bo Pani w recepcji (zresztą bardzo miła)poinformowała mnie,że nie może zanieść karty dopóki nie będzie płatności.Kpina!Pani poszła poinformować lekarza o mojej sytuacji. Liczyłem,że wejdę na czas,ale znów się myliłem.Kiedy znalazłem się w gabinecie skakał nade mną i tłumaczył się tym samym co ostatnio. Żenujące. (...) Do tego to co naprawili rehabilitanci zepsuł podczas jednej konsultacji. (...) Będę chodzić na same masaże bo bardzo mi pomagają, ale doktora nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z opinią powyżej. Len Pan rujnuje ludziom kręgosłupy. Tak naprawdę nie jest żadnym chiropraktykiem, a nawet neurologiem ze specjalizacją. Wyciąga pieniądze, po czym informuje pacjenta, że juz nic nie pomoże i musi się poddac operacji, niemniej najpierw wyciągnie odpowiednią ilośc pieniedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0