domek nad jeziorem dla 5-6 osob tanio?

Dziendobry, zglaszam sie do was z prosba o podanie namiarow na jakis osrodek wypoczynkowy nad jeziorem dla 5-6 osob. Najlepiej gdyby bylo to w pomorskim ewen. W warminsko-mazurskim , przegladalem jakies oferty w google ale najtaniej znalazlem za 50zl od osoby .. a wiem ze napewno mozna taniej , ale gdzie co i jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: domek nad jeziorem dla 5-6 osob tanio?

a ja myslalam ze to jakis wlasciciel sie oglasza. tez chetnie wybaralabym sie z cholopakiem i moja paczka z ap edu na jakis wypadzik, np. na majowke :) moze powinnam zjac sie tym juz teraz, w sensie organizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: domek nad jeziorem dla 5-6 osob tanio?

Wlasnie my z paczka planujemy wyjazd na majowke lub wakacje a takie sprawy lepiej zalatwiac szybciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: domek nad jeziorem dla 5-6 osob tanio?

14 maja 2011 rusza Zajazd ,,OSIEK" k/Skórcza.
Pokoje 2 osobowe z łazienkami , apartamenty .
Duży piękny teren dookoła, miejsce na ognisko.
Możliwość postawienia przyczepy lub namiotu .
W obiekcie restauracja z domowymi obiadami , wędlinami i pysznym ciastem .
Rezerwacje i pytania proszę kierować na maila .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: domek nad jeziorem dla 5-6 osob tanio?

http://tlen-lqs.pl/

bardzo proszę Polecam Bory Tucholskie, wspaniałe krajobrazy i świetne jeziora ;) Wdzydze są piekne też jeżdże tam przynajmniej raz w roku pod namiot, lub domki w zależności od pogody. jest piękne jezioro i czysto bardzo w odróżnieniu od Mazur które są przereklamowane ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...