dr Ciach

Bylam u Pani doktor i jestem średnio zadowolona informacje na temat przepisanych leków trzeba wyciągać bo to co Pani doktor mówi jest nie wyczerpujące.ale polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dr Ciach

Ja po kilku wizytach u dr. Ciach rezygnuję z jej "leczenia". Głównie ze względu na masowe podejście do pacjentek które jest niewspółmierne z ceną - za wizytę z badaniem w laboratorium zapłaciłam 250 zl. A za receptę jeszcze dodatkowo 50 zł. Dla mnie to zdecydowanie za dużo...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dr Ciach

zawsze można pójść do lekarza do nfz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dr Ciach

Jak można brać kasę za receptę?! To śmieszne po prostu!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dr Ciach

Recepta jest dawana na wizycie, więc płaci się za wizytę, a nie receptę. A zwykle lekarz daje tyle recept, by starczyło do następnej wizyty. A że ludzie kombinują i zamiast na kolejną wizytę przychodzą po samą receptę (bo to będzie za darmo), to potem się dziwią.
Choć moja lekarka za receptę nie bierze ani grosza, ale tylko 1 raz zdarzyło mi się przyjść po samą receptę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dr Ciach

Również uważam, że jest droga. bardziej jednak denerwuje mnie czekanie na wizytę. Umawiam się na prywatną wizytę, na konkretną godzinę dwa tygodnie wcześniej a jak przychodzę czeka pełno pacjentek... Choć zdaje mi się, że to zasługa tej pielęgniarki...brak szacunku dla czasu pacjenta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dr Ciach

od 4 lat leczę się u dr Ciach, nie zauważyłam masowego podejścia, natomiast co do cen- to moja droga masz wybór- na NFZ za darmo!! nikt nie każe chodzić do lekarza prywatnie. W nfz zostaniesz przebadana kulturalnie i za darmo metalowym wziernikiem, a w laboratorium zapłacisz za wszystkie badania. No i wizyta potrwa jakieś 5 minut... a u fryzjera co miesiąc ile płacisz???Droga wolna!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dr Ciach

Ja mam wrażenie, że te super opinie są z wcześniejszego okresu. Ostatnio byłam na wizycie i na prawdę NIC szczególnego, standardowa wizyta, dość drogo. Jest dużo pacjentek i doktor się spieszy więc o jakimś dokładnym wywiadzie nie było mowy. Poza tym nie bada delikatnie, a byłam już u niejednego lekarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dr Ciach

Pewnie nic szczególnego jeżeli chodzi o normalne wizyty ,ale my w ciąży jesteśmy bardzo zadowoleni z doktor. Rewelacja, zawsze bardzo dokladnie i super zdjęcia naszej córeczki, a co dla mnie najwazniejsze odpwiedz i porada na wszystkie moje pytania :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Ania - ocena (3 odpowiedzi)

Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i poczuciem humoru. U niej...