Polecam szczerze. (3) Szczerze polecam pana doktora Igora oraz jego klinikę. Trafiłam tam z... Anna Polecam! (1) Polecam trychologów z tej placówki. To pełen profesjonalizm. Mam problem z... Katarzyna Prawdziwy Trycholog (2) Wszystko ok - polecam! Profesjonalna Pani Trycholog. Dobry wywiad - badania... Piotr
Zaskoczona (4) Lekarz - widać że EKSPERT!!! Ja na początku jedna rzecz - zirytowalam sie... Klientka Wypadanie włosów (4) Do dr Michajłowskiego udałam się na początku października. Doktor zlecił... Ela jest super (2) Co tu dużo mówić - jest to chyba 1 w moim życiu profesjonalista. Jedyny Minus... pacjentka E. Zachwycona! (2) Panie Doktorze - długo wstrzymywałam się z opinią, bo niestety doświadczona... Flora Pomógł moim włosom!! (2) W końcu prawdziwy trycholog w Trójmieście! Świetnie podejście, wielka i... Iwona polecam (2) Polecam dr Igora. Trafiłam do Niego z polecenia i rekomendacji mojego... iza gęstsze i mocniejsze włosy (2) W końcu ktoś, kto porządnie zajął sie moimi włosami. Dr Igor to świetny... Jolanta