dr zabielski-neurolog

Poszukuję informacji my tego lekarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dr zabielski-neurolog

Na nfz lepszy jest dr Danecki z Jagiellońskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr zabielski-neurolog

Raczej chodzi mi o opinię na temat Zabielskiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto go odwiedzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Omijajcie szerokim łukiem tego chama, arogancki, pancjentow olewa, nie przychodzi, spozni sie, nie leczy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam. Przed takimi lekarzami trzeba przestrzegać. Na stronie Znany Lekarz jako neurolog, miał tyle negatywnych opinii, że zamknął tam swoje konto, żeby jego opinie zniknęły z tak powszechnego i znanego portalu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam również bardzo złe doświadczenia po wizycie u tego lekarza. Przepisał potrzebne leki i badania, ale bardzo mnie upokorzył.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdury bardzo dobry lekarz nie odrzuca i nie segreguje pacjentów mi i mężowi bardzo pomógł jesteśmy mu wdzięczni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak potrzebujesz skierowania to dostaniesz. Ale nic sie nie dowiesz. Wizyta polega na milczeniu i cicho siedzeniu. Nawet nie spojrzał na pacjenta, ani razu. No może przy wydawaniu recept na drogie leki.. Nieprzyjemny (nie wiem czy tylko dla facetów bo młode dziewczyny wypowiadają sie raczej pozytywnie) . Spóźnia się ogromnie. luz blues. potrafi wyjść spokojnie, bez pośpiechu, z gabinetu i przyjść za 1/2 godziny bez słowa. Ani dzień dobry ani żadnego miłego słowa. Nic się nie dowiesz a pytać nie radzę. Zero empatii. Raczej siedzisz jak zajac pod miotłą i boisz się odezwać a przecież jego pacjenci to ludzie ogromnie cierpiący, potrzebują pocieszenia i porady anie tylko sterty skierowań.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje zdanie jest całkiem inne.
Prawdziwy lekarz z powołania, byłem u paru neurologów i powiem szczerze że tylko dr. Zabielski tak naprawdę mi pomógł. Badania owszem ale w ten właśnie sposób odpowiednio zdiagnozował chorobę. Z czystym sumieniem polecam!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój mąż również dostawał skierowania na różne badania i według nich podał diagnozę. Dobrał odpowiednie leczenie i tym samym przyczynił się do że mąż nie ma jak na razie problemów zdrowotnych pod kątem neurologi. Sama również chcę się do niego zapisać, gdyż poprzedni neurolodzy jak i chirurg neurologi mnie brzydko napiszę olali pomimo że zdarza się mi nie wstać z łóżka z bólu przy torbielu na kręgosłupie (w TK wykazało co było przyczyną)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma się nad czym zastanawiać, prawdziwy specjalista. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr zabielski-neurolog

Polecam. Bardzo dobry specjalista na obecne czasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......