wojan - ocena (1) porządny serwis, mój Dell w końcu działa jak trzeba, nic nie zacina, nie... wojan Zosia - ocena (1) Laptop został szybko naprawiony, byłam informowana o postępach, cenie i co... Zosia klient bez krawata - ocena (1) Nagła awaria lapka, trafna diagnoza, sprawna naprawa - sprzęt działa. Inny... klient bez krawata
Brinek - ocena (1) Bardzo sympatyczni z do tego skuteczni serwisanci, komputery czy systemy nie... Brinek Joona - ocena (1) Polecam. Został wymieniony uszkodzony touchpad w laptopie , jest też nowa... Joona Jan Trzciński - ocena (1) Masz problem z laptopem - dr. Laptop go rozwiąże. Na prawdę jest OK. Jan Trzciński TomekB - ocena (1) Porządna firma, po kontakcie z działem technicznym pogotowia komputerowego... TomekB Monika - ocena (1) drukarka i laptop naprawione błyskawicznie - rzetelna firma. Monika ropik - ocena (1) szczerze polecam, firma, która dba o klientów i sprawnie realizuje wszystkie... ropik Małgorzata - ocena (1) bardzo miła, szybka, profesjonalna obsługa, jasny i przejrzysty kosztorys... Małgorzata jaskółka_gdynia - ocena (1) Elastyczna i profesjonalna obsługa, słucha swoich klientów i ich potrzeb. jaskółka_gdynia Adam - ocena (1) Szukałem serwisu do laptopa Asus. Główny problem z matrycą i kilka innych... Adam OlekK - ocena (1) wszystko ok, sprzęt działa jak nowy, klawiatura wymieniona, wentylatory też.... OlekK Piotr - ocena (1) Za dużo nie napiszę - fachowcy!!!!! polecam!!!! Piotr Lemek - ocena (1) współpraca bardzo udana, szybka reakcja na zgłoszenia, trzymanie ręki na... Lemek Ewa R. - ocena (1) Skorzystałam z pomocy technicznej w oddziale w Gdyni. Spotkałam się z b.... Ewa R. WS - ocena (1) Bardzo dobre podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Elastyczność. WS Andrzej - ocena (1) Pacjent: Lenovo ThinkBook 15p, nagle przestał się włączać i ładować. Z uwagi... Andrzej FilipK - ocena (1) komputer zaczął szwankować zaraz przed świętami i trzeba było oddać go do... FilipK Joanna - ocena (1) Firma godna polecenia. Zawsze dobrze i szybko rozwiązują problem z moim... Joanna