Kilka razy korzystałam z firmy DHL. Gdy przesyłka była dostarczana przez kuriera-problemu nie było żadnego. Niestety okazuje się, że odbiór osobisty jest problematyczny. Rano Pani na infolinii poinformowała mnie, że odbiór jest do godz. 17:45. Później dostałam telefon z Gdańska i dowiedziałam się, że nie ma problemu, nawet do 18. O 17:45 mąż był po przesyłkę i usłyszał "a co? mam sama tej przesyłki szukać?!". Odszedł z kwitkiem. Jutro wyjeżdżamy. Informacja na stronie po wpisaniu numeru przesyłki:

Przesyłka oczekuje na odbiór przez klienta w terminalu DHL Gdańsk (z siedzibą w Kowalach):
ul. Starowiejska 35
80-180 Gdańsk (z siedzibą w Kowalach)
Godziny otwarcia:
pn - pt: 08:00-18:00
so: 08:00-14:00

Okazuje się, że są to błędne informacje. Terminal jest tak czynny, ALE odbiór przesyłek jest od godziny 10. Znów informacja od pana z infolinii. Niestety bardzo bronił swojego zdania, że informacje nie są mylące, chociaż zaznaczałam, że dzwonię nie z pretensjami do niego, a z informacją zwrotną odnośnie funkcjonowania firmy/mylnych informacji.

Odradzam każdemu zdecydowanemu na odbiór osobisty. Z dowozem przez kuriera nigdy nie było problemu.