dywan-proszę o radę

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Nie miała baba kłopotu, kupiła sobie... dywan:-) taki jak na tej aukcji http://allegro.pl/dywan-akrylowy-shaggy-micro-200x300-bez-okazja-i2013598071.html

Jest super miękki, delikatniejszy niż kocyk ale przy odkurzaniu strasznie wyłazi puch/wełna.
Ma ktoś doświadcznie z takim dywanem. Co robić? odkurzać go jaknajczęściej czy wręcz odwrotnie? po jakim czasie przestaną koty wyłazić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dywan-proszę o radę

wiesz co - u nas w pokoju jest wykładzina z dość długim włosem (troszkę krótszym od tego z linku) i na początku też sporo "kłaczyła" ;) musi się dobrze odkurzyć i uklepać ;) (od chodzenia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dywan-proszę o radę

Odkurzać normalnie, bedzie sie pylił do pół roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dywan-proszę o radę

ok dziękuję więc czekam cierpliwie aż się "udepcze":-) myślałam, że jakiś wadliwy może jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dywan-proszę o radę

NOWYCH DYWANÓW NIE NALEŻY ODKURZAĆ TYLKO TRZEPAĆ BO WYŁYCIEJĄ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dywan-proszę o radę

Ja mam dokładnie taki sam dywan.

Potwierdzam że kudłasi się nawet kilka miesięcy.
Kupiłam go w Castoramie cztery(pięć?) lat temu.
Po takim czasie bardzo przyjemnie się po nim chodzi. Runo się nie ugniata, jest bardzo gęste.

Odkurzałam go tak samo często jak inne dywany.
Mam dodatkowo turbo szczotkę w odkurzaczu Electroluxa i też nią odkurzałam.

Na rynku w Turcji widziałam dywany perskie porozkładane na chodniku, aby ludzie deptali, ja o tym nie wiedziałam i je omijałam bo mi szkoda ich było :) no ale to są prawdziwe z naturalnej wełny ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Tez kiedyś tak miałam. Ale kupilam ostatnio dywan Shaggy Kamel w sklepie 7 Królestw Dywanów i z tego mi nic nie wychodzi, a piore go na mokro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...