dziwne krwawienie...

Witam dziewczyny!Może Wy miałyście taka sytuację kiedyś... 9 marca dostałam miesiączke nie trwała jak zwykle 5 dni a 4 i była mniej obfita, a ostatnio od 3 dni mam dziwne krwawienie,ale słabe...niewiem czym to może byc spowodowane.I nie biore żadnych tabletek antyk. ani hormonalnych. Bralam globulki na nadzerke dosyc dlugo bo mialam brac na doleczenie,ale nie sadze zeby to bylo od tego,czytalam ulotke od tych globulek i nic nie bylo o powodowaniu krwawienia czy cos. Niewiem co sie dzieje:( a do lekarza miam isc na kontrole w maju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dziwne krwawienie...

Możliwe,że masz tylko jakieś rozregulowanie, tez tak kiedyś miałam, dstałam okres po dwóch tygodniach od ostatniej miesiączki i było to znacznie mniejsze krwawienie i krósze, po jakimś czasie byłam u lekarza i było wszysko okey.Myśle,że to nic groźnego,ale może umów się wcześniej na wizyte bo nigdy nie wiadomo. Każda z nas jest inna... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Znany Lekarz (71 odpowiedzi)

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo...

Impotencja (13 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...