e-bike

Czy jest w Gdansku jakaś grupa ? Czasami mijam na trasie e-bikerów na sprzętach o podobnych parametrach do mojego. Taką zimę mamy, że chce się jeździć. Może ktos dolaczy ? Ja pomykam prawie codziennie.
W necie nie znalazłem żadnych informacji oprócz wypożyczalni kiepskiego sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

e-bike to dla zdechlaków, albo świrusów, którzy orzą ostatnie skrawki wolnej zieleni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

i po co te inwektywy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

zalezy co chcesz jezdzic
gravelondo jest niezle, 65 km w 3:15 w najwolniejszej grupie , sa trzy poziomy "kondycyjnosci" wiec mozna sie dopasowac, znajdziesz na fb lub strava
albo rekreacyjnie w lutym
XV Zimowy Rajd Pomorski pttk stolemy na babelki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za info, ale to imprezy rowerzystów analogowych :D Ja już z analogowymi skończyłem przygody w 2015 roku. Teraz pomykam na elektrykach, szczególnie w nocy. Za dnia staram się używać zamiast samochodu, późnym wieczorem rekreacyjnie. Tereny miejskie, lasy oliwskie, objeżdżam wszystko losowo. Podstawa mocna lampa. Trasy w przedziale 50-100 km W sumie 2-3h zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elektryki to też analogi, ja już pomykam na cyfrowych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba czegoś nie rozumiem.
Na elektryku robisz 50 km w 2 h czyli średnio 25 km/h lub jak masz lepszy dzień 100 km w 3 h czyli 33 km/h. Jak na elektryk to nie jestem pod wrażeniem. Z tego co pamiętam Babcie na MEVO jeździły 25 km/h. I Ty chcesz się dołączyć do jakiejś grupy ?
Teraz pomyśl.
Jak wrócisz na zwykły rower to zmęczysz się na mniejszym dystansie i zyskasz na czasie.
I jeszcze jedno to jest forum rowerowe a Ty masz rower z silnikiem.
Zgadza się ?
A rower z silnikiem to ?
Rower z silnikiem to motorower.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie do ciebie pytanie bylo. Masz jeszcze 300 stron tematow typowo rowerowych.
Moze tam zajrzyj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Babcie na MEVO jeździły 25 km/h" O!!! a gdzie znajdę taką babcię? Bo ja na MEVO tylko z górki, bo po prostym już nie dałem rady
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takim rowerku elektrycznym babcia 25km/h spokojnie pojedzie :) https://interbike.com.pl/rowery-elektryczne/rower-elektryczny-gusto
MEVO miały stalową ramę i faktycznie bolało jak bateria szwankowała :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latam praktycznie codziennie do pracy na Przymorze. Dodatkowo czasami wieczorami po Gdańsku i okolicach. W lasy wieczorami raczej sam się nie zapuszczam. Mieszkam w Kowalach i chętnie bym czasami gdzieś poleciał. Skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...