florystyka

CZy Ktos wie moze gdzie w trojmiescie sa organizowane kursy,warsztaty florystyczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Art-line w Gdańsku Gł,ulica Grodzka 16,kursy sie odbywaja w jednym z domow po lewej stronie ulicy... maja rez kursy projektowania wnetrz i strone internetowa.Na niej sa telefony i mozna sie skontaktowac z tymi paniami. Konczylam ten kurs i jestem zadowolona.
A oto ich strona internetowa:
http://artline.republika.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Dziekuje Ci bardzo juz traciłam nadzieje ze coś takiego jest w trójmiescie. Nie moglam sie tam dodzwonic - bede próbowac . Ale mam wielka prozbe mozesz napisac mi coś wiecej o kursie jak wyglądal i ile godz. trwał. Będe bardzo wdzięczna.Nie znam nikogo kto zkonczył taki kurs. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Ja chodzilam na kurs akurat w wakacje i odbywal sie on na powietrzu, ale jak jest zimno czy deszczowo jets w pomiezsczeniu.Panie prowadzace(sa to 2 siostry )sa naparwde bardzo abrdzo mile.
Nie pamietam dokladnie ile trwal kurs, ale cos chyba 2 tygodni,liczac codzienne prawie zajecia(godzinowo bylo to na pewno 40 godzin)Ja chodzilam kilka razy w tyg po kilka godzin ale dlategoz e tak mi pasowalo. Mozna to chyba inavczej rozlozyc. Po jego skonczeniu dostaje sie zaswiadczenie(dyplom) ukionczenia kursu, a takze plytke dvd ze wszystkimi sfotopgrafowanymi kompozycjami kwiatowymi pzrez Ciebie ulozonymi(bo po kazdychz ajeciach te panie robia zdjecia Twoich prac na pamiatke) Czesto tez moglam te kwiatki brac do domku na pamiatke,chyabz e kwiaty uzyte w nich byky potrzebne nastepnego dnia ale jesli nie to panie pozwalaly wziac... Dostalam tez na plytce materialy dotyzcace pielegnacji kwiatow i rodzajow kwiatow doniczkowych i cietych. A same zajecia sa praktyczne i teoretyczne-praktyczmne to takie jakby wyklady w kilka osob(4-5)Panie opowiadaja i pokazuja kwiaty z laptopa,mowia o roznych ciekawostkach i pielegnacji, a my sluchamy... Zajecia praktyczne sa z ukladania roznego rodzaju bukietow, kompozycji kwiatowych, ze stylizacji stołu, oraz florystycznej aranżacji wnetzra. Nauczylam sie tam tez robic bukieciki komunijne, wieńce pogrzebowe, wiazanki ślubne, a takze kwiatki do butonierki, wlasnie dekorowac stol i prestrzen, dostawalismy rozne pzredmioty ktore mielismy udekorowac kwiatami, robilismy stroiki do zawieszenia, na stol i w naczyniach szklanych... Co Ci bede dalej opowiadac,ppoprostu sie pzrekonasz... Nie zaluje choc kurs nie jest tani.Kosztowal mnie sporo,jdnak jest wart swojej ceny. Wiadomo,nie nauczysz sie w 2 tyg tego co po szkole florystycznej,takim kierunku studiow ale naprawde bardzo wiele sie nauczysz ,a czasu tm spedzonego nie zaluje.mam mile wspomnienia,sporo umiejetnosci...pozdrawiam!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Szkoła policealna "żak" proponuje darmowa naukę przez rok z zakresu florystyki - ciekawe zajecia i wystarcza tylko chęci, zeby sie dobrze wyszkolić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Po 9 latach na pewno nadal szuka... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: florystyka

Ale może ktoś inny też chciałby pójść na kurs - dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam próbować w cosinusie, mają florystykę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odświeżam temat :) czy zna ktoś jakiś fajny kurs?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W cosinusie jest florystyka, darmowa i bardzo fajnie odbywają się u nich zajęcia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szkołę cosinus, super nauczają do zawodu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus, super szkoła serdecznie każdemu polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie cosinusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W cosinusie jest to super kierunek, bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami