florystyka w szkole policealnej "Żak" w Gdyni

Temat dostępny też na forum: Hobby
Chciałabym zapytać, czy ktoś uczy się na tym kierunku? Jak oceniacie naukę? Ukończyłam kurs florystyczny podstawowy i chciałabym dalej się kształcić w tym kierunku i uzyskać tytuł florysty, ale kursy są bardzo drogie :(. Zastanawiałam się nad tą szkołą, bo nauka kończy się egzaminem na florystę, co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście mogę polecić florystykę ale w cosinusie, szkoła jest całkiem za darmo i kończy się egzaminem zawodowym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że florystyka to bardzo fajny kierunek, ale wiem tylko o cosinusie, szkoła jest całkiem za darmo i zaocznie, dużo zajęć praktycznych oferują :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecałabym florystykę w cosinusie, szkoła darmowa i zaoczna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Florystyka w Cosinusie jest bardzo fajnym kierunkiem, polecam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardziej polecam cosinusa, to świetna szkoła :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam tylko cosinusa pod względem florysty, świetna kadra i wyposażenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))