fronty kuchenne

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie
Witam:) Chciałabym wymienić fronty w meblach kuchennych. Czy możecie polecić jakiegoś stolarza który wykonałby tę usługę? Najlepiej takiego który zdejmie z frontów obecny laminat, nałoży nowy w innym kolorze (jeżeli jest to możliwe). Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idea dobra ale tylko pod warunkiem że masz dużo kasy. Jak "po taniości" to nikt nie będzie się chciał w takie coś "bawić".
Jedź w niedzielę na giełdę w Pruszczu (nadal istnieje) tam jest sporo firm również z Kaszubowa, "Spodelbląga" a nawet Ukraińców - te grupy może jeszcze zechcą. I spiesz się bo zaczyna się sezon remontów to za chwilę będziesz musiała czekać do stycznia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak..tylko moja kuchnia była robiona na zamowienie i wymiary nie są standartowe. I nie liczę na taniość tylko po prostu kształt obecnych frontów mi sie nie znudził i chciałabym je odrestaurować. Ale jeżeli nie da się to mogą być nowe, tylko wykonawca musiałby przyjść, wymierzyć, potem zamontować.
PS. laminat mogę sama zdjąc...odchodzi ładnie po podgrzaniu suszarką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...