fryzura a`la Magda Gessler

Bardzo mi się podobają jej włosy... czy to trwała? Jak uzyskać taką fryzurę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fryzura a`la Magda Gessler

uwielbiam jej hery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Z dwa dni temu też myślalam o jej włosach :))) Chcialabym mieć taki lokowy nieład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: fryzura a`la Magda Gessler

ja obstawiam że loki są naturalne - wówczas łatwo uzyskać taki efekt :) starczy włosów nie uczesać po umyciu i wysuszyć "na wietrze" i gotowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Ja mam takie :) potwierdzam wystarczy umyc i nie wiecej. ja dodatkowo stosuje piankę nigdy nie susze suszarką i nie czeszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

chyba jak nei masz natralnie kreconych to nie uzyskasz takiego rezultatu- przykro mi.

Może jednorazowo fryzjer ci zrobi ale wątpie by dało się na stały efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Cholera ja też bym takie chciała!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Wiecie co dziewczyny fajne takie własy wyglądają jak są zrobione:) A wymagaja robienia codziennie. Ja mam takie falowane naprawde super wygladaja jak si e je umyje ulozy wgniecie jakis preparat i pozwoli wyschnąc. Niestety rano po przebudzeniu juz tak super nie wygladaja pusza się,"sianują" i rozprostowują (takie brzydkie rozmemlane loki)Tak ze naprawde takie wlosy są momentami uciążliwe. są suche (taka struktura) i wymagają pielegnacji. U Magdy Gessler wygladają super ale przed programem pewnie sztab ludzi poprawia kazdy kosmyk, ja sztabu nie mam i naprawde co rano wygladam jak czarownica:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

tez tak mysle, przypatrzcie się uważnie jakie czasami ma te loki w kuchennych rewolucjach..sa one po prostu rozwalone i sianowate. dobra robota fryzjera tu działa, po drugie wydaje mi sie ze trzeba miec lekkie i cienkie włosy do takich loczków bo wtedy nie opadaja tak szybko ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Kiedys czytalam - chyba na FB Magdy Gessler - ze fryzjerka wyczarowuje Jej takie loki, w tym czasie Ona ucina sobie drzemke miedzy podrozami. W tym odcinku nie bylo widac ale wczesniej zwrocilam uwage, za 1 dnia rewolucji wlosy piekne ;) im dalej tym gorzej ;) czyli pewnie brak tej fryzjerki na wyjazdach.
Ale czy wlosy naturalnie krecone? Tego nie wiem ;)
W kazdym razie przynajmniej bardzo podatne na krecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

a ja ciesze się z moich prostych włosów ;-) nie chciałabym wyglądać jak pudel ;-P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Ja mam takie po każdym myciu.
Marze o tym aby mieć proste xDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Ja mam roste jak druty i marzę o byciu pudlem !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

a ja mam ni w 5 ni w 9.
Ani proste, ani kręcone - tzw "podatne".
Jak nakręcę, to się rozprostowują, jak wyprostuję, to zaraz się falują.
Masakra!

Chyba bym wolała proste, łatwiej je opanować ;)

Też obstawiam, że Geslerowej robią te włosy przed każdym programem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Kiedyś widziałam, jak przed jakimś programem śniadaniowym (DDTVN?) pokazali scenkę z przygotowań gości, i właśnie tam fryzjerka robiła Geslerowej włosy lokówką/prostownicą- chyba można na prostownicę tak zawinąć żeby były takie połamane (nie wiem co to było bo mam krótkie i proste i nawet suszarki nie potzrebuję;P).
Efekt- okazała burza loków. A na fotelu siedziałą taka... niedorobiona :)

ps. Też chciałabym mieć kręcone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

mam koleżankę fryzjerkę i mówiła, że MG faktycznie ma kręcone ale ta fryzura jest mocno stuningowana. Dodawanie objętości, podkręcanie loków i różne preparaty. Gdyby nie to, miała by loki ale nie aż takie i nie aż tyle:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=272485686135995&id=112484985469400
"Dzien dobry....kolejny dzien slonezny dajacy duzo energii.... Ania kreci loki a ja z wami rozmawiam...."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

A mnie interesuje jaki to kolor:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Jeśli chcesz mieć takie włosy zapytaj fryzjera o "styling" lub jakkolwiek się to pisze. Moja siostra miała proste włosy po tym zabiegu jej włosy są identyczne jak u Magdy Gessler. Tylko najgorsze jest w tej fryzurze to że codziennie musi je co rano myć, suszyć suszarką z dyfuzorem i nakładać specjalistyczne preparaty do włosów kręconych. Ale efekt jest naprawdę świetny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

O fajnie ze napisalas ja mam krecone i jestem bardzo zadowolona ale pielegnacja to codziennosc tak naprawde 10 minut dziennie mycie suszenie itp jak ide ulica to malolaty mowia ty chyba gesler ale tylko w nocy :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Hej mam takie same loki jak Magda Gessler po umyciu wysuszyć zimnym powietrzem suszarki i kupcie sobie wosk do włosów kręconych koszt 8-10 zł mmmm są jak sprężynki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

W kwestii fryzury Magdy Gessler to włosy naturalnie kręcone a raczej falowane.
Zaznaczę że tego rodzaju loki na co dzień u P.Magdy kręcone są prostownicą i jest to dość pracochłonny zabieg.Bardzo podobny, niemal identyczny efekt można uzyskać przez zabieg trwalej spiralnej.Umiejętnie i dobrze zrobiona to efekt trwały i wymaga tylko dobrej pielęgnacji oraz odpowiedniego nawilżenia włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

witam

nie trzeba miec wlosow z natury kreconych aby uzyskac efekt jak np u Pani Magdy Gessler,
mozna osiagnac to:
robiac styling na walkach to juz od Ciebie zalezy jakiej grubosci Dodam iz jest to rodzaj trwałej ale nie niszczy wlosow jak to kiedys Logidzne iz na grubszych walkac hwlosy jedynie beda uniesione od nasady taki efekt push up, styling utrzymuje sie kilka mies potem mozna poprawiac i jasna rzecz ze od nasady zakrecac znowu
kolejna metoda to lokowka Wlosy sa rozne U jednych utrzymuje sie efekt do nast mycia u innych kilka godz i lakiery pianki itp tak naprawde niewiele maja z tym wspolnego
nast metoda to walki na mokre wlosy badz suche Polecam walki na gorąco Efekt mega trwaly nawet na niepodatnych wlosach Nalezy je umiejetnie zakrecic i umiejetnie sciagac czyli juz przy sciaganiu robic lok palcem dodawac troche pianki Stosuje to na klientkach

A odnosnie Pani Gessler dodam iz nie jest to jej naturalna fryzura To pewien chwyt, gdy ktos pracuje w takiej branzy musi sie wyrozniac, ma menadzera charakteryzatora Pracuje z ludzmi ktorzy naleza do branzy showbiznesu, i jesli manadzer nakazal Pani Gessler miec takie wlosy to musi takie meic Pani Gessler ma trwała :) badz tzw styling jak kto woli

POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fryzura a`la Magda Gessler

Gessler ma doczepiane włosy bo swoje ma bardzo słabe i krótkie. Wiem bo czesalem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fryzura a`la Magda Gessler

trwala! tez sobie robie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda nosi doczepy ;) podobne loki mi wychodzą lokówką automatyczną. Myśle, że też byś spokojnie uzyskała podobny efekt, musiałbyś tylko z czasem kręcenia poeksperymentowac. Bardzo fajne są te lokówki z babyliss, nawet do takich delikatnych fali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Zobaczcie, efekt może być znakomity - https://www.fryzomania.pl/blog/jak-utrwalic-loki-poznaj-skuteczne-sposoby-fryzjerow.html Jeśli dobierzecie odpowiednie rozwiązania, to wszystko powinno być w najlepszym porządku. To po prostu trzeba przemyśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.