gdzie dobre solarium w gdansku ?

witam,
chcialbym sie dowiedziec gdzie w gdansku jest dobre solarium gdzie minuta kosztuje max 1 zł :D
z gory dziekuje za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

ja też poszukuje solarium w Gdańsku ale chodzi mi tylko o opalanie twarzy ewentualnie dekold a nie całego ciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

a ja bym prosila o adres dobrego solarium na Zaspie :P oczywiscie z cena jak gdzies tam podana wyzej czyli jakis 1 zet za minutke :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

Witam
Zwiedziłem już wiele solariów w Gdańsku .
Moim zdaniem najlepsze jest na Żabiance pod przychodnią zdrowia o nazwie "Liwia" .Pierwsze wrażenie może nie jest najlepsze łóżka nie są
z najnowszej lini ,ale lampy super i wymieniane w porę ,ceny bardzo przystępne ,a efekt murowany naprawdę polecam.
Witek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

wszystko zależy od lamp , bo czasem moze lepiej opalać tańsze łóżko w tym samym solarium od tego droższego, warto pytać na miejscu + nawiew na twarz /bez tego ciężko/



sprawdze to na żabiance, bo blady jestem jak ściana /koło kościoła to jest?/



Jeszcze na żabiance jest jedno z****iście opala, super łóżka, ale dość drogie /polecam średnie łóżko /średnia cena, ale chyba w miare świeże lampy, tak grzeją ,ze bez nawiewu na twarz nie ma ci sie kłaść-jest OK/ 20min chyba 24zł ?/sympatyczne laski pracują, doradzą, muzyka, nawiew, pełna elektryka.

/przy Żabusi na Gospody /polecam za komfort i efekt /
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

a ja polecam salon Bella na Zaspie,sama tam chodze..moze lozko nie jest super ale jak to ktos zauwazyl wyrzej,nie na tym rzezcz polega:P.Maja new lampeczki zalozone,wiec opala good.Polecam..karnecik tylko 80zl w tym 100 min +10 gratis :P i kremiki firmy Onyx do kazdej sesjii..milusia pani..chyba wlascicielka.Co jeszcze..aa masazyk mozna sobie zrobic :P.ogolnie salonik mily jesli chodzi o klimat.
Namiary==> Gd Zaspa nowe bloczki Inpro,zaraz niedaleko od pasa startowego i przystanku autobusu 127..podaje telefonik dla zainteresowanych 512-10-28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie dobre solarium w gdansku ?

W gdańsku to "Fabryka słońca" tel.585565010
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Gdańsku tyko i wyłącznie Solarium Hawana - mają najnowocześniejszy sprzęt i atrakcyjne ceny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

też lubię tam chodzić, tym bardziej że mają opcje opalania na stojąco ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepsze Solarium w Trójmieście to własnie Hawana!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...