gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

jakie polecacie oc? bede kupoał niedługo i chciałbym poronac opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

nie ma najtańszego OC.
Ubezpieczyciel podchodzi do każdego indywidualnie i to ,że w 1 firmie ktoś ma taniej nie oznacza,że Ty też będziesz mieć ,bo może być zupełnie odwrotnie,składa sie na to wiele czynników.
Są w necie ogólnodostępne porównywarki oc,więc podając swoje dane i pojazdu w przybliżeniu otrzymasz kalkulację składki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

w mbanku jest gwarancja najniższej ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Zobacz multiagencję stawkiOC.pl - mają 20 towarzystw (chyba nie ma więcej u nas).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

maz zawsze przy kupowaniu oc/ac do auta korzysta z tej porownywarki , zaznacza odpowiednie kryteria i wyszukuje cos najtanszego wiadomo heh
link nizej
https://tmlead.pl/redirect/624515_2243
pozdrawiam i mysle ze pomoglam

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

zobacz w CUK...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

www.limanowka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Zależy gdzie rejestrujesz, czy masz współwłaściciela, skąd pochodzi współwłaściciel, kolejność właścicieli w DR, wiek współwłaścicieli, zniżki, ilości szkód i okresu kiedy wystąpiły. Każdy ubezpieczyciel inaczej liczy. Kiedyś bezapelacyjnie najtańszy był Allianz, teraz to się zmieniło. W moim przypadku najtaniej wychodzi Hestia z Sopotu (ok 350 PLN), najdrożej Benefia (ok 6000 PLN). Znam takich co w Warcie mają OC za 120 PLN. Mimo wszystko najlepiej chyba wychodzi się na PZU - nie chodzi o kilka groszy mniej a o pewność w ochronie ubezpieczeniowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Pewność w PZU?jeżeli chodzi o AC,to faktycznie można się przejmować ,która ubezpieczalnia "mniej Cie oszuka"i wypłaci wyższe odszkodowanie,ale jeśli ktoś szuka samego OC,to co to dla Ciebie za różnica jak spowodujesz kolizję/wypadek?osoba poszkodowana będzie się z nimi użerać ,więc zawsze szuka się tam gdzie taniej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Mylisz się. Osoba poszkodowana pozwie sprawcę do sądu i komornik wyegzekwuje pieniądze. Później taki sprawca musi pozwać swojego ubezpieczyciela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

PZU= Po-Zbawić-Ubezpieczonego KASY!.Mój przykład 1998r pierwsze auto kupione za 1700zł oc w tej badziewnej firmie 1800zł :) dalej idąc 2008r kupiłem auto z ubezpieczeniem w tym syfie opuznienie 7 dni kara 1000zł ODRADZAM pzu.Ps po śmierci Ojca dostałem na kwiatki,co całe życie płacił tym złodziejom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

samo oc za 120 ? na rok? za samochód? czy kupił jeszcze AC, ubezp. domu i coś tam jeszcze?
jeżeli tak to jakiż to samochód trza mieć aby płacić 120 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Samo OC, w tym roku już za 98 PLN. Auto to Polski Fiat 126p rocznik 1985 zniżki max, wieś w woj lubelskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

No to może inaczej, jak robie sobie kalkulacje to ceny rożnia sie moze ok 100zł, ale niektore maja cos takiego jak mini assistance, holowanie i inne, czy teusługi sie sprawdzaja czy to jest chwyt reklamowy i maja zawsze jakies wymowki typu: holowanie obowiązuje tylko w wypakach samochodowyi i tylko 100km od domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Zawsze mają takie ograniczenia. Przynajmniej przy tych "mini" assistance. Czyli wlasnie darmowe holowanie na odległość 50km... (przykład).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

zrobiłem symulacje kilku ubezpieczycieli (przez neta) i najtaniej mi wyzlo w axa direct
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Polecam zadzwonić i sprawdzić czy rzeczywiście wyjdzie tak jak w kalkulacji... u mnie się nie zgadzało bo "coś tam coś tam" i w efekcie w rzeczywistosci musialem płacić 200zł więcej niż wyliczył kalkulator.


A tak w ogole to polecam agentów którzy mają kilka firm ubezpieczeniowych (np. traffic-car) zawsze wynajdywali mi najtańsze ubezpieczenie, wszystko na miejscu, doradzą, pomogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

1. Użyj porównywarek Netowych, żebyś miał jakąś podstawę.
2. Sprawdż Directy
3. Skorzystaj z _dobrej_ multiagencji. Nawet, jeśli będzie minimalnie drożej - to masz człowieka a nie głos w słuchawce czy bezosobową postać z maila. W _dobrej_ multiagencji - ten człowiek może Ci się przydać - w razie np. szkody czy konieczności odnowienia za rok.

sadyl
dobra-polisa.pomorskie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

AD.1
Dokładnie. Najfajniejsza jest chyba http://ipolisa.pl/, bo ma najwięcej towarzystw.
AD2.
Nie zaszkodzi, bo trzeba mieć kompleksowy przegląd rynku, a directy w tej chwili są bardzo popularne i proponują różne ciekawe dodatki do polis. Ale to, że towarzystwa directowe proponują najtańsze ubezpieczenie to mit.
AD3.
Jak w punkcie pierwszym. Na ipolisa.pl możesz od razu kupić ubezpieczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

axa direct przez internet tylko nic tam nie krec bo i tak sie dopatrza jak u mnie :) polecam
a co PZU zlodzieje nie polecam mialem z nimi problemy tanio tez w MTU nie zapomnij wypowiedziec stara umowe najlepiej najpozniej 2 dni przed koncem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

sprawdź You Can Drive - tanio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Tanią i dobrą polisę OC ma Hdi Asekuracja. Jestem z nimi kolejny rok i nie chcę szukać na razie jakiegoś innego TU :) Nawet na super rabaty można się załapać, na przykład za bezszkodową jazdę. Wystarczy się z nimi skontaktować, albo odwiedzić ich www ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Mam auto od ponad 20 lat. Chyba wszystkie firmy już przećwiczyłem. Od 2 lat kupuję przez internet w Liberty i całkiem sobie chwale. Prosto, szybko a jak miałem problem i nie wiedziałem co zrobić to zadzwoniłem i załatwiłem do końca przez telefon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

w przyszłym tygodniu musimy ubezpieczyć Męża auto - porównywałam oferty kilku firm i najtaniej nam wyszło w Proama (przez Internet)

do tej pory mieliśmy Generali lub HDI (zależy które auto). Teraz moje auto jest ubezpieczone w PZU ale tylko dlatego, że kupiliśmy je razem z drugą ratą OC do zapłacenia i tak zostawiliśmy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Co roku trzeba na nowo weryfikować rynek. Zależy tez jakie opcje dodatkowe bedą potrzebne czy tylko OC czy jeszcze coś. Warto ofertę z netu porównać u jakiegoś agenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Praktycznie co roku zmieniam ubezpieczyciela, sadyl ma rację, trzeba szukać, opłaca się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Są kalkulatory w necie, można samemu sobie sprawdzić gdzie się opłaca kupić.. Mi się dobrze na tym kalkulatorze liczy
http://www.cuk.com.pl/kalkulatory-ubezpieczen
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora na naszej stronie www - https://www.link4.pl/kalkulator_ubezpieczenia_OC_AC_2/motoFlow.html?execution=e1s1&state=64-0-FD41FCA90E14C10A325D218725695ECD Dzięki niemu można wyliczyć dokładną wysokość składki. Dodatkowa zaleta jest taka, że można wtedy od razu dokonać zakupu polisy on-line i uzyskać w ten sposób dodatkowy 7-proc. rabat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

tak, o LINK4 wystarczy wpisac w google "link4 opinie" i tyle w temacie, wyjdz i nie wracaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hhaa zgadzam się w zupełności. Kiedyś Link4 miał spory przypływ klientów przez swoją niską cenę, ale szybko wyszło na jaw, że nie są w stanie ogarnąć tylu osób i nie radzą sobie w tzw przypadkach kryzysowych. Ja mam od paru lat ubezpieczenie OC w PZU i szczerze przyznam, że to był dobry wybór. Przede wszytskim pracują tam osoby obeznane z tematem, które potyrafią pomóc, a wszelkie należności dot wypadku, czy kolizji są szybko wypłacane i można polegać na nich tak samo w przypadku ac. https://www.pzu.pl/produkty/obowiazkowe-ubezpieczenie-oc-posiadaczy-pojazdow-mechanicznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ptasi móżdżku po pierwsze opinia jest sprzed czterech lat, a po drugie obecnie link4 należy do PZU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Ostatnio na topie jest Proama i Aviva, nie kupuj w LINK4
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

polecam tez stronę rankomat . pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

@Bolo:
Nie wiem, czym Ci Link4 zalazło za skórę... ale wg mojej opinii.. po zmianie właściciela, firma jest juz ok.
A przynajmniej.. od dobrze ponad roku.. Nie słyszę o od Klientów o problemach z Link4
Fakt.. zę stawki poszły u nich w góre. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: gdzie kupic oc, oraz które najtańsze

Z tych kalkulatorów i porównywarek ja przećwiczyłem wszystkie,a jakbym miał polecać to kalkulator CUK, bo szybko przelicza oferty 20 ubezpieczycieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie teraz zainteresowała oferta ToyotaBank na ubezpieczenie samochodu OC oraz AC. Mają możliwość rozłożenia go na raty, co wydaje się dobrym zamysłem, by nie stracić sporej ilości oszczędności na start. Zna ktoś ten bank i miał już z nim styczność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o OC to bierz najtańsze. Ubezpieczenie samochodu (oczywiście OC) jest regulowane prawnie więc wszyscy dają to samo. Sam polecam PZU bo już trzeci rok wyliczają mi najniższą składkę :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

GSU .plac kaszubski Gdynia. P.Beata. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sam ostatnio wykupowałem nowe ubezpieczenie oc samochodu i po dłuuugich poszukiwaniach wybrałem sobie PZU, polecam sprawdzić bo jest dobre jak dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najtansze OC ciezko znalezc, ja biore w PZU, to plus ubezpieczenie AC i mam dobra oferte na caly pakiet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...