ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
mieszkam od niedawna w Gdańsku-Poludnie, proszę o polecenie lekarza prowadzącego ciąże, najlepiej nie tylko te bezproblemowe,książkowe(jestem po poronieniu, poza tym staralismy się teraz dosć długo )
najlepiej w okolicach które wskazałam w tytule tj. Kowale,Ujeścisko, Orunia

z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Polecam dr.Mielcarek. Przyjmuje ul. Sosnkowskiego 3 c/14, tel. 602384102
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

a ile kosztuje wizyta, czy w koszt jest wliczone USG?
w jakim szpitalu praktykuje?
czy dlugo trzeba czekać na wizytę, ma dużo pacjentek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Witam, polecam doktora Michała Szafrana. Przyjmuje na ul. Platynowej 2C. Wizyta kosztuje 110 zł razem z USG (ma nowy sprzęt) pracuje w szpitalu wojewódzkim. Jak będzie uważał, że sobie nie poradzi to poleci innego dobrego specjalistę. Osobiście polecam, prowadził moją ciąże a rodziłam mając 36 lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Ja polecam Barbarę Frankowską-Konopę wizyta kosztuje 100zł wraz z usg i cytologią. W jakim szpitalu jest położną to za bardzo nie kojarzę ale bodajże w Wojewódzkim. Przyjmuje na Chełmie(niedaleko Ujeściska) ul.Chałubińskiego 33.
Rejetracja telefoniczna:605-09-73-73 dzwoni sie od 20 do 22. Czasami sie czeka na wizyte do tygodnia a czasem przyjmuje juz na drugi dzien. Na prawdę przemiła kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

chciałam dodać ze kobiety przyjeżdzają do niej aż z Gdyni na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

witam chcialabym zarejestrowac sie na wizyte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Polecam Ewę Paszkiewicz. Przyjmuje w okolicach Kowal (ma super wypasiony gabinet prywatny, 100 zł wizyta). Jest też na NFZ w Baltimedzie na Oruni Górnej lub w Invicta (Gdańsk Medison 3 piętro) prywatnie lub tez na NFZ. Pani jest ginekologiem położnikiem, specjalistka także w wielu innych dziedzinach (strona www jest imponująca jeśli chodzi o zakres usług). Jestem jej pacjentką od ponad 3 lat, prowadziła moją drugą ciążę. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Do Baltimedu nie ma szans się do niej dostać - wczoraj dzwoniłam i Pani Położna mi odburknęła (miałam wrażenie, że oburzona, że w ogólę dzwonie), że nie ma miejsc. Koniec zdania. :) Potem dodała (rówie oburzona), że do czerwca ma wszytsko zapisane.
Zero pytania czy coś mi jest, czy jestem w ciąży itp. itd. wizyty prywatnej też nie zaproponowała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

Położna prywatnej wizyty nie zaproponuje. Musisz do prywatnego gabinetu p. Paszkiewicz zadzwonić i sie umówić. A do baltimedu to fakt - tam do tej Pani to kolejki na 7-8 tygodni do przodu. Ale warto. Jak raz już wpadniesz na listę to potem nawet jak za tydzień będziesz musiała przyjść to będzie termin dla ciebie i tyle. Wiem, bo ciągle tam chodzę. Jak mi wyszła cytologia grupa III to termin był tego samego dnia i kazdego dnia kiedy tylko przychodziłam z kolejnymi wynikami. Poza kolejką pani zawsze mnie przyjmuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ginekolog-połoznik-Ujeścisko, Orunia,Kowale

A jaki jest adres jej strony internetowej, bo nie mogę znaleźć... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...