gorące podziękowania

Serdecznie dziękuję dr. Lechowi Chramędze za stworzenie zespołu tak znakomitych lekarzy. Od wielu lat korzystam z usług lekarzy pracujących w tej gdyńskiej lecznicy, obecnie z kolejnym już psem. Jestem niezmiernie zadowolony zarówno z fachowej obsługi jak i z uprzejmego podejścia do klienta. Naprawdę nie wiem, skąd te negatywne opinie i komentarze. ...........Ze swojej strony gorąco polecam usługi tej lecznicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gorące podziękowania

"Naprawdę nie wiem, skąd te negatywne opinie i komentarze. .." A ja naprawdę nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Pan. Proszę czytać ze zrozumieniem, psy są źle diagnozowane, a to super podejście?? hmmm skoro dla Pana komentarz młodej Pani lekarza w kitkach, na sytuacje, kiedy pies leży z olbrzymim obrzękiem łapy, nie mogąc ustać z bólu "ooo pies się wyluzował" i odchodząc nie podejmując jakichkolwiek prób pomocy zwierzakowi, jest odpowiednim komentarzem i diagnozą, to gratuluje. Proszę się cieszyć, że nie spotkał Pana poważniejszy problem ze zwierzakiem.... Każdy ma prawo do swojego zdania i do swoich ocen, wynikających z własnych, niekoniecznie dobrych doświadczeń. Pozdrawiam i bez urazy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3