jak byscie to zinterpretowali?

Były facet z ktorym sie spotykalam napisal do mnie zyczenia swiateczne i zagadnal co slychac, jak w pracy. Ja zapytalam jak spedza swieta i czy jest nadal z ta dziewczyna ktora byl. Odpisal po dluzszym czasie: "Jeszcze tak...". Jak to odebrać? Nosi sie z zamiarem odejścia, skoro "jeszcze"? Czy po prostu tak mu sie napisalo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak byscie to zinterpretowali?

Wyglada na to ze jest nieszczęśliwy , pisał do Ciebie może come back? :) zapytałaś i jego obecna pannę wiec chyba obustronne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ją kocha a mają chwilowy kryzys?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może chce z nia być a sygnalizuje, że nie jest łatwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by kochał nie mazal by do Ciebie kochana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpisał po dłuższym czasie. Dlaczego po dłuższym czasie? Bo siedział z nową foką. Nudzi mu się. Tez tak mam pisuję czasami do byłych dziewczyn, mam je w darmowym pakiecie, więc czemu nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zinterpretować to sobie można wiersz, jak autor nie żyje to wiadomo, nie zapytasz co miał na myśli. A jak masz numer telefonu do kolesia to po prostu do niego napisz i zapytaj co to znaczy "Jeszcze tak".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak byscie to zinterpretowali?

Szczerze??? A co Cię interesuje ta interpretacja?? Skoro się spotykaliscie i z jakiegokolwiek powodu nie wyszło to znaczy że nie wyjdzie...dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, więc radzę myśleć o nowych związkach A nie o tych byłych...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...