jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

mieszkam w bloku i co otworzę sobie balkon, żeby wywietrzyć to mój pokój wypełnia się papierosowym drażniącym smrodem bo kilkoro sąsiadów wychodzi na balkon i tam palą jak jeden skończy to drugi zaczyna. Trzymają na parapetach pełne petów popielnice i doniczki w których czasami się jeszcze tli niedopałek. Co można z tym zrobić? Czy jest szansa wyegzekwować, żeby jak zachce im się papierosa zakładali buty i schodzili palić przed klatkę? Wiedzą doskonale, że to przeszkadza bo nieraz wyszłam na balkon jak poczułam smród i im mówiłam że to czuć ale mają to gdzieś.
popieram tę opinię 198 nie zgadzam się z tą opinią 80

balkon należy do mieszkania gdy jest loggią.Czyli jest w murze a nie poza murem-nie wystaje z budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może ty pal w domu, ale nie bo nie będziesz swoim bliski kopcił pod nos.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego ja mam wdychać ten dym skoro mi przeszkadza .Teraz jak tak jest gorąco to co ja muszę pilnować jak sąsiad pali i zamykać wszystkie okna.PAL sobie w domu !!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Nie wierzysz? Coz ...nikt nie pyta o Twoja waiare...niestety ten smrod zreszta i nieprzyjemny i szkodliwy wpada ludziom do mieszkan. Masz slabe powonienie nikt nie przesadza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Tak chodz pod smietnik podobny klimat albo kup domek z ogrodkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mialam problem taki sam z sąsiadami, skonczylo się jak zobaczyli, że jestem w ciąży i zwrocilam im uwagę. W lato przy otwartym oknie niestety wszystko wpadało do mojego mieszkania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Pal w mieszkaniu rępaku
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Z powodu biernego palenia rocznie umiera w Polsce 1 tys. ludzi. Ja mam taki sam problem z nowymi sasiadami. Pala na balkonie pietro nozej i caly dym wpada mi do mieszkania. Jak tylko wyczuje smrod, od razu zamykam balkon, ale i tak zdazy wpasc do pokoju. Dodam, ze jestem w 8 miesiacu ciazy i choruje na astme. Jestem przeciwnikiem palenia, idac chodnikiem przed takim palaczem, czekam az sie oddali, a aby wejsc do sklepu przy ktorym stoi palacy, wchodze na wdechu. To jest straszne, ze musze palic razem z nimi i moje dziecko tez. Plakac mi sie chce. Ja rozumiem, ze kazdy u siebie moze robic co chce, a dlaczego ja tak nie moge? Chcialabym nie miec smrodu i czuc sie dobrze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To pal w swoim domu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie wolicie rozpuszczalnik wdychac w mieszkaniu no gratulacje samo zdrowie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Hahahah fitalowym rozpuszczalnikiem go psikaj ja sasiad wyzej hahahhaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Moj sasiad bardzo smierdzi .. jadac winda nie mozna oddychac sam pot i mocz .. pijak .. to co mam mu powiedziec ze ma chodzic po schodach czu kupic zel pod prysznic? A winda jezdzi codziennie kilka razy na dzien ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak kochasz tak smród papierosów to pal sobie w domu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Zgadzam się w 100ltocentach. Najlepszy komentarz roku. Nienawidzę palaczy, ignorantow. U mnie konca z tym. Nie wiedac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mózgi? Większość to ameby zapatrzone w "trudne sprawy" i inne badziewia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

A jak sąsiad zacznie rozpylać na swoim balkonie gaz pieprzowy to nie będziesz protestował.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ma sąsiada palacza nałogowego ,,,40 papierosów dziennie minimum, i tak od 25 lat,,, tanie ukraińskie ,,, nic nie pomagało prośby ,lanie wody ups ,,,,tak przypadkiem,,,
kupiłam rozpuszczalnik ftalowy do farb olejnych ,,do tego butelka po płynie do mycia szyb ze spryskiwaczem ,,,3, 4 psiknięcia i gość kończy palenie w sekundę ,i spierd.... do domu,,haha smierdzi niemiłosiernie ,zapach gorszy niz dym ,polecam wszystkim gwarancja sukcesu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Tak na kolejne mieszkanie, w którym sąsiedzi będą palić na balkonie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

Tak otwieram okno w najdalszym pokoju u małego synka, a tam na drugim balkonie sasiedzi palą smierdziuchy. Dlatego mam mieć w upalny dzień i upalną noc zamknięte okna? Można się udusić zgodnie z fizyką powietrze ciepłe jest rzadkie. Chcę przewietrzyć sąsiadka wychodzi palić na balkon, przyczym zamyka drzwi balkonowe żeby czasem nie wpuścić dymu do domu. I tak pali co 15 minut. Najlepsze, że jak mówi się Pani, że dym z jej papierosa dostaje się nam do mieszkania nawet przez zamknięte okna i my oraz nasze dzieci siłą rzeczy jesteśmy biernymi palaczami to Pani kwituje, że to nie ona pali. Dobre sobie za każdym razem jak muszę szybko zamykać balkon to widzę przez szczelinę w przepierzeniu jak siedzi i pali fajkę. Dlaczego tacy są niektórzy ludzie? Skąd taki tupet?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku?

...tak ale i za to sąsiedzi nie będą pluć na twój grób i mówić ile przez tego śmierdziela wycierpiałem. Nareszcie jednego mniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?