jak znaleźć pracę bez znajomośći????

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go jak zdobyć...bo nikt nie chce dać szansy żeby to doświaczenie zdobyć....próbowałam juz w tylu miejscach żeby chociaz na staż albo na praktyki się dostać....i nic..nawet na staż chcą mieć kogoś kto ma doświaczenie....wiec jak je zdobyć skoro nikt szans nie daje???????????doświaczenie się nie liczy kiedy ma się znajomości.....wnioskuje to po tym jak paru moich znajomych dostało prace a tez nie miały doswiaczenia ale za to miały ciotke lub kogos w rodzinie kto znał odpowiednie osoby....no i dostały prace.... ma ktoś jakieś pomysły co robić???jak szukać pracy?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Mam ten sam problem. Tym, że ja jakieś tam doświadczenie mam, ale i co z tego. Nie wiem po co wkładam tyle wysiłku w pisanie tych wszystkich listów.
Nie napiszę Tobie, że wszystko będzie dobrze choć naprawdę mam taką nadzieję, a ona jak wiadomo, umiera ostatnia :D
Trzymaj się, może obu nam się uda...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

A dlaczego przez całe studia nie starałaś się o praktyki np. w biurze karier studenckich? Tylko mi nie ów, że przez X lat studiów nie miałaś czasu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

powiem Ci że praktyki studenckie mam....ktore i tak nic nie znaczą....żeby zdobyc jakies dwoswiaczenie teraz pracuje jako wolontariusz....co i tak pewnie nic mi nie da....wszedzie wymagaja rok lub dwa doświaczenia..a tam gdzie pracuje jako wolontariusz to i tak zatrudnienia nie bede miała.......no i pracuje tez w innym miejcu ale na czarno....zeby dostac jakąkolwiek umowe to nie ma szans....tyle z tego dobrego to jest to ze zarabiam jakies pieniądze...ale co z przyszłościa???skoro nikt nie chce normalnie zatrudnic...............
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

nikt z nas nie bedzie mial przyszlosci o to wlasnie chodzi dlatego w polsce pracuje sie na czarno zeby pozniej nie placic emerytur czy rent bo juz teraz nas przygotowuja ze nie bedzie na to pieniedzy dlatego rzad nie walczy z szara strefa i tyle osob pracuje na czarno albo na smieciowych umowach dlatego trzeba zyc krotko a kochac mocno.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej na tym wychodzisz jak na czarno
panstwo nie zabierze ci nic w podatkach i zusach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Ja byłam i na praktykach i w wolontariacie i pracowałam w wielu miejscach a teraz już 7. miesiąc szukam pracy więc i doświadczenie niczego ci nie gwarantuje. Warto je zdobywać chyba tylko dla siebie, żeby mieć poczucie dobrze wykorzystanego czasu bo w poszukiwaniu pracy nic to nie daje. Niestety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

W poszukiwaniu po pierwsze trzeba miec dobre znjomosci zeby sie dostac do dobrej pracy a po drugie niezłego farta do "gorszej" pracy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Wydaje mi się, że wszystko zależy jakiego rodzaju pracy szukasz. Prawdą jest, że zaraz po studiach ciężko jest pracę znaleźć. Teraz to nawet tym z doświadczeniem jest trudo o normalną, dobrą pracę. Nie piszę, że musi ona koniecznie być na umowę o pracę - wlasna działalnośc przez wielu też jest do zaakceptowania, ale o taką w normalnej firmie tez ciężko.
Jeśli szukasz zgodnie z wykształceniem, a nie wychodzi może warto pomysleć o zmianie branży, czy stanowiska.

Nie oglądaj się na tych co po znajomości dostali. Dziś mają pracę ale jutro mogą jej nie mieć i nawet "plecy" nic nie pomogą.

Trzymam kciuki za szukanie, a tak na zachętę po 12 latach pracy w budowlance zmieniłam kompletnie branżę (na tę omijaną szerokim łukiem przez innych) i nie żałuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Ja szukam od początku tego roku pracy i jak na razie bezskutecznie. Jestem załamana. Czytam ogłoszenia na różnych stronach, wysyłam maile, listy motywacyjne. Jeżdżę do UP ze znalezionymi ofertami pracy z ich strony i proszę ich o jakieś namiary kontaktowe do pracodawców. Od jutra zaczynam chodzić po mieście - zachodzić do każdego sklepu osobiście pytać o pracę.
Jestem załamana. W domu to atmosfera napięta, bo rodzice tylko naciskają - kiedy będziesz miała pracę ????!!!!
Mam 35 lat, panna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Witaj w klubie, ja szukam od ponad roku, zależy też od miejsca zamieszkania... nie stać mnie na wynajmowanie mieszkania, mieszkam poza Trójmiastem ale dojazd mam dobry ale niestety jak piszę prawdę z miejscem zamieszkania potencjalny pracodawca nie chce z "daleka" inni nie zapraszają mnie na rozmowy i wiem że to przez adres, jak tylko zmieniłam w cv adres na trójmiejski (z rodziny) to przynajmniej chodze na rozmowy kwalifikacyjne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

odpoczątku tegoroku?czyli całe 22 dni ijuż jesteś załamana? kobieto, tutajludzie po 1-1,5roku siedzą na bezrobociu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Tak jestem załamana. Bo nawet grosika nie mam w portfelu. Jest mi bardzo ciężko. Wszędzie na rozmowy chodzę pieszo, nie mam na bilety zkm, skm. Nie mogę sobie pozwolić na szukanie pracy rok czasu, kto za mnie wyłoży pieniądze na opłaty, czynsz, jedzenie ????!!!!! Za styczeń już nie dałam , bo nie mam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

> Nie mogę sobie pozwolić na szukanie pracy rok czasu, kto za mnie wyłoży pieniądze na opłaty, czynsz, jedzenie ????!!!!! Za styczeń już nie dałam , bo nie mam.

Sugerujesz, że ci, w tym także i ja, którzy szukają pracy tyle czasu robią to na własne życzenie?? Dziewczyno, ja tam Ci źle nie życzę, obyś się nie przekonała że to nie nasz wybór... ja pracuję na czarno, sprzątam i z tego utrzymuję siebie i po części dziecko.
Jako to dziwnie brzmi, 22 dni szukania i rodzice już strasznie naciskają, Ty masz pusty portfel... Przed końcem roku nie naciskali??
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Oj tam, oj tam. Nie czepiajcie sie tak. Pewnie dziewczyna jest pierwszy raz w życiu jest bez pracy. Do tej pory nie miała żadnych problemów, miała prace, kase, żyła na garnuszku u mamy i wogle nie interesowały jej problemy "tych na bezrobotnym". Ale cóż, życie to zweryfikowało, a teraz płacze na forum bo myśli że jak sie poskarży jakie to życie wredne i nie sprawiedliwe, zaraz ktoś odpisze że ma dla niej prace, już od zaraz, teraz. Minie 2 - 3 miesiące to zrozumie że życie w polsce to nie bajka. Pójdzie sprzątać czyjeś mieszkanie, pilnować dzieci. Ale życze jak najlepiej. A może znajdzie coś stałego? Życie w polsce sie kłania:(
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

>...płacze na forum bo myśli że jak sie poskarży jakie to życie wredne i nie sprawiedliwe, zaraz ktoś odpisze że ma dla niej prace, już od zaraz, teraz...

No tak to właśnie wygląda skoro na sam koniec postu wpisała wiek i stan cywilny...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Nie ona pierwsza. Wczoraj niejaki technik elektronik rzucił proźbe na forum żeby podawać firmy z branży elektrotechnicznej które szukają pracowników. Jak mu odpisałem że jest lewus i nie chce mu sie poszukać na trojmiasto.pl, to sie oburzył. Ale sprawa sie sama zweryfikowała, bo przyłączyła jeszcze jedna osoba i w ciągu 30min, gościu dowiedział sie że nie ma racji. Ludzie idą na łatwiznę. Myślą że internet sam załatwi ich problemy. Cóż, życie uczy samo że tak nie jest:( a było by tak fajnie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

kobieto ty mieszkasz z rodzicami! weź się w garść i idź nawet do sprzątania!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

tyle osób minusuje bo sprzątanie to jakaś ujma? ludzie mają dzieci na utrzymaniu, są też niepełnosprawni, jak trzeba do garnka coś włożyć to trzeba iść do pracy! a tutaj kobieta 35 lat, mieszka u rodziców, nie ma dzieci na utrzymaniu więc bez przesady, naprawdę. 22 dni bez pracy i wielka tragedia,a jak by musiała dać sobie sama radę to by tak nie biadoliła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

...by nie biadoliła.........., tyko by sie do roboty wzieła, i nie miała CZASU NA UŻALANIE NAD LOSEM W NECIE:) Wiem, brutalne, ale według mnie taka jest prawda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

..o do sprzątania tam szukaja z orzeczeniem o niepełnosprawności dużo ofert za 1680 brutto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Podaj swoje namiary może pomogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Nie dogodzisz ludziom. Dziewczyna pisze, że od nowego roku nie ma pracy i jest tym podłamana, nie ma za co opłacić rachunków. A Wy co odpowiadacie: życia nie znasz, jakie wymagania! Praca po mc bezrobocia,phiii! Jestem pewna, że gdyby napisała, że szuka pracy od mc, ale w zasadzie to jej nie potrzebuje na gwałt, bo ma utrzymanie, to leciałyby gromy: zero ambicji, pasożyt na garnuszku! A ja powiem tak, wg mnie Monia należy do osób ambitnych i pracowitych i życzę jej szczęścia, bo to jest jej potrzebne, a z resztą spraw sobie poradzi. p.s. osobiście polecam emigrację.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

w PL bez znajomości się nie da!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

nie zgadzam się, jestem rocznik 78 i od samej szkoły ciężko pracowałam i dziś pracuję na stanowisku kierowniczym.Na to pracowałam 13 lat w tym 10 od 'samego dołu'również fizycznie, nigdy nie miałam żadnych znajomości.Do sukcesu moim zdaniem trzeba pracowitości, uporu i cierpliwości oraz pokory.Dziś młodzi ludzie po studiach chcą z automatu mieć dobrą pracę, bez wyrzeczeń, najlepiej przyjemną i dobrze płatną.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Da się, tylko niestety trzeba szukać pracy od przysłowiowego zera zanim się do czegoś dojdzie... ja roznosiłam ulotki za grosze, sprzedawałam na kasie w biedronce (normalnie mając studia wyższe), na wakacje do UK do pracy lekkiej ale szkolącej język i małymi kroczkami.
Potem nawet przez 3 lata na umowach dzieło i zleceniach, w pracach tymczasowych (one naprawdę się opłacają, polecam poczytać: http://www.praca-andrychow.pl/praca-tymczasowa-sie-oplaca/ ), i nie grymasiłam ani na złe zarobki, ani na marnowanie czasu.
Dziś mam dobrą pracę, którą w dodatku lubie, ale pamietam zdarte pięty na ulotkach po gdyńskich osiedlach...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

EuroKadra - zdecydowanie ich polecam. Kojarzycie?
Ogólnie pod tym względem w ostatnich latach wiele się zmieniło i kto chce znaleźć, pracę, ten ją na pewno dostanie.
Teraz oni dają pracę z dnia na dzień, w różnych branżach, po prostu trzeba chcieć, pracować.
Tak więc działajcie. Z zatrudnieniem nie ma żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

g*wno prawda dzwoniłam i dla kobiet nie mają jako tako ofert. Głównie praca w magazynach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam po prostu skorzystanie z możliwości jakie daje EuroKadra.
Przecież w tym momencie można zdobyć fajne zatrudnienie bez problemów.
Oni wstawiają pracowników do solidnych marek - dla każdego znajdzie się jakaś praca.
Po prostu trzeba wykorzystać te możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie. Najłatwiej przez EuroKadrę. Dużo opcji pracy, różne warunki, można to ogarnąć całkiem sensownie.
Ale to kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jaka branża i firmy was interesują.
Oni wstawiają pracowników raczej do znanych marek - ale to trzeba iść i pogadać.
Podejrzewam, że teraz dla każdego się coś znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skończcie spamować, to już się nudne robi i nic Wam to nie da... Jakby rzekoma Eurokadra była dobra i potrafiła naprawdę pomóc ludziom na rynku pracy, to by nie musiała się w tak żałosny sposób reklamować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, czytałam na https://glos24.pl/glos24/wiecej-na-glos24/finanse-i-gospodarka/wiadomosci/item/21445-praca-w-jysk-sz , że w Jysku szukają pracy na wielu stanowiskach, a jest to niezła firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Polsce niestety bez znajomości nie dostaniesz żadnej pracy. Od długiego czasu składam aplikacje na najniższe stanowiska /sprzataczka, dozorca, sprzątacz itp/. Niestety żadnej odpowiedzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje. Teraz pracę można dostać wyłącznie po znajomościach. Doświadczenie tak naprawdę w niektórych przypadkach nic nie daje . Liczą się tylko układy i układziki. Jak ma się układy, to nawet po podstawówce można dostać ciepłą posadkę, a jak nie to siedzisz na bezrobociu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczerze, to w dzisiejszych czasach nie jest tak trudno znaleźć dobrej pracy. Pisanie CV przy pomocy kreatorów https://bananacv.com/ jest bardzo wygodne, a oprócz tego istnieje mnóstwo portali z ofertami pracy. Wystarczy wpisać swoje miasto i pojawiaja się oferty z okolic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jasne. cv w kolorze zoltym pomoze mi znalesc prace?
pandemia tez nie pomaga.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ale to prawda, co jest napisane. Juz przed pandemia byl problem ze znalezieniem dobrego zatrudnienia, teraz siedze juz kolejny miesiac na bezrobociu i raczej nie zanosi sie na zmiany. Niestety, nie posiadam wyksztalcenia medycznego/technicznego, lecz humanistyczne, wiec pozostaje tylko na lut szczescia liczyc, ale szczerze to watpie, ze uda mi sie zalapac gdzies. Niestety, ale w moim przypadku tylko praca zdalna z elastycznym grafikiem wchodzi w gre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja myślę, że taką dobra opcją jest po prostu przeszukiwanie internetu portali związanych z pracą. Albo np szukani poprzez różnego rodzaju agencje jak np tutaj https://www.ejjob.pl/ Gdzie można znaleźć pracę za granicą, w kraju czy tez prace tymczasową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://dzawodowe.wixsite.com/harmonia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni mają chyba stronę w żółtym kolorze, nie szablony CV. Masz tu inny kreator cv ze stonowanymi szablonami.
A w temacie - brak odzewu na wysyłane CV jest najczęściej spowodowane tym, że inni zaprezentowali się w CV lepiej od Ciebie. Po prostu. Na niektóre rzeczy nie masz wpływu krótkoterminowo (np. wykształcenie), ale wiele można poprawić. Zacznij od inspekcji swojej osoby. Spójrz w lustro i zobacz w jakim stanie jest Twoja zewnętrzna powłoka. Może widać smutek na twarzy, może brak dbania o siebie? Napisz porządne CV, zrób zdjęcie które przedstawia Cię w pozytywny sposób (najprościej po ogarnięciu swojego wyglądu zrobić je przy jak najbardziej łagodnym oświetleniu (bez ostrych cieni na twarzy) na neutralnym tle (w sensie żeby nie mieć meblościanki z lat '80 w tle, raczej neutralną czystą ścianę albo jednolity pattern (lamelki, liście drzewa) albo jedź choćby do galerii handlowej i masz tam mnóstwo miejsc z ładnym tłem i w miarę dobrym oświetleniem). W samym CV pisz zwięźle, najważniejsze to unikaj rzeczy które Cię w jakikolwiek sposób stawiają w złym świetle (wady, doświadczenie nieadekwatne do stanowiska na które wysyłasz CV, czyli np. wysyłasz na kosmetologa a wpisujesz pracę na zmywaku). Jeśli nie masz doświadczenia a czujesz się w danym temacie mocna/y, idź nawet na krótką praktykę, żeby móc to wpisać w CV, żeby nie powiedzieć naciągnij nieco fakty, ale tylko wtedy gdy faktycznie jest to adekwatne do Twojej wiedzy. Jeśli nie masz wiedzy, to ją zdobywaj, inaczej nie dziw się, że nikt Cię nie chce. Nawet gdy Twoje stanowisko nie potrzebuje jakichś kwalifikacji, zdobywaj wiedzie na ten temat. Aha i błędy w CV, to koszmar i dyskwalifikacja na starcie, a wiele osób sobie z tego nie zdaje sprawy. Gdybym chciał zatrudnić np. sprzedawcę, to ostatnia rzecz której bym oczekiwał to brak dokładności, a błędy właśnie tym są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak. W Krakowie to samo. Niby duże miasto, a czasami mam wrażenie, że szukam pracy w malutkiej miejscowości, a studia skończyłam i języki znam. Niestety, ale mam za małe doświadczenie i nie mam nikogo znajomego w tym mieście, kto wkręciłby mnie gdzieś. Szukam pracy od 1, 5 roku, CV mam bardzo dobre, ale wszędzie znajomości trzeba mieć albo 10 lat doświadczenia, 20 lat i status studenta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Ja pomagam w takich przypadkach, zajrzyj --->
https://dzawodowe.wixsite.com/harmonia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry,

Jestem związana z obszarem HR już od ponad 5 lat. Pracuję w dużej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu. W swojej pracy przejrzałam tysiące CV i przeprowadziłam setki rozmów rekrutacyjnych.
Wiem, że poszukiwanie pracy nie zawsze jest najłatwiejszą przygodą dlatego:
- przygotuję dla Ciebie czytelne i estetyczne CV (również w jęz. angielskim),
- w Twoim imieniu napiszę list motywacyjny,
- przygotuję Cię do rozmowy rekrutacyjnej,
- odpowiem na Twoje pytania dot. szukania pracy czy zmiany branży.

Jeśli o czymś nie wspomniałam, możesz śmiało zapytać - zawsze staram się pomóc. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Myślę, że warto w takim przypadku skorzystać z usług agencji pracy. Każdy może się tam zgłosić i znaleźć pracę zgodnie z jego umiejętnościami. Ja prowadzę zakład produkcyjny i od dłuższego czasu współpracuję z agencją zatrudnienia pracowników z Ukrainy: https://kowsenpol.pl/. Oferują przejrzyste warunki współpracy oraz pomoc w obsłudze zatrudnienia cudzoziemców. Możliwe, że Tobie również będą w stanie pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Moja znajoma 5 lat po studiach ( magistra,2- fakultety), dziś 31 lat,nikt nie chciał jej przyjąć do pracy,a UPracy proponował jej pracę kasjerki w markecie za 1890zl.Ladna,wysoka- przez szperanie w internecie znalazłem ja na jednym portalu dla mężczyzn- i odkryłem że jest prostytutka- dziś za 2 godziny kasuje 300 zł.Studentka po studiach stała się Panią do towarzystwa( moja babka by rzekła: to k*rwa).Po roku zauważyłem kupiła sobie Mercedesa 4- letniego.Nie potępiam jej.Jakos sobie radzi.Sama bez męża,bez dzieci; i jakoś nie emigruje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj masz opcje zatrudnienia - https://pracownikbudowlany.pl/PL W budowlance można coś dostać bez doświadczenia, wystarczą podstawy. Krok po kroku da się dojść na wyższy poziom, potrafiąc coraz więcej. W tej branży nie brakuje miejsc pracy i nie zanosi się, aby zmiany mogło pójść w złym kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zacznij ściemniać, udawać i pracować
powiedz, że wszystko potrafisz jak ONI :)
wiekszość kierownikow, prezesów połowy rzeczy nie wie o pracy w swojej firmie

wiekoszość to wyzyskiwacze i karierowicze, tylko kasa się liczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Pierwszą rzeczą do znalezienia dobrej pracy jest dobrze wypełnione CV. Możesz skorzystać z darmowych kreatorów CV, takich jak praca. pl / kreator-cv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jak znaleźć pracę bez znajomośći????

Dzięki pracy jako hostessa w https://hostessy-agencja.pl/ nauczyłam się, jak ważna w biznesie jest komunikacja i profesjonalne podejście do klienta. Te umiejętności są bezcenne w każdej karierze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć, jak coś to ja kiedyś pracowałam przez https://hostessy-agencja.pl/praca/ jako hostessa i było super. Fajna praca, dobra na początek przygody z eventami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej, tylko mówię jeśli szukasz czegoś ekstra, to ja przez https://hostessy-agencja.pl/praca/ pracowałam jako hostessa. Fajna sprawa, szczególnie dla kogoś kto lubi kontakt z ludźmi. Sprawdź, serio warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...