jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
chcę zmienić swojego lekarza i szpital też, myślę o Zaspie, czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego gina, który by tam pracował i który docelowo dobrze poprowadzi ciążę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Marek Branicki, ma gabinet na Hallera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Ja chodziłam do dr. Grążawskiego - przyjmuje na nfz w przychodni Ojca Pio na Zaspie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

dr Sokołowska - jest tam z-cą ordynatora, przyjmuje prywatnie na ul. Jankiela w Gdańsku. Nikt nie podważa jej decyzji na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Najlepiej do samego ordynatora - dr Marek Kowalski, a jesli nie, rewelacyjni młodzi lekarze - dr Sławomir Matkowski i dr Piotr Zabul;
bardzo dbają o swoje pacjentki, które juz są w szpitalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

ja słyszałam bardzo dobre opinie o dr z Zaspy - dr Sokołowska i dr Kowalski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

a gdzie Kowalski przyjmuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

no może i dobrze pójśc priv do Kowalskiego to inaczej potraktuje Cię przy porodzie jak na niego trafisz, bo inaczej to potrafi byc bardzo niemiły. A co do Sokołowskiej to prawda, że wiekszoc ciązy rozwiązuje przy jej duzym udziale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

dr Piotr Zabul jest mega przystojny, ale wydaje mi się że nic poza tym. Zblazowany facet który dobrze wie o tym, że świetnie wygląda i babeczki kleją się do niego jak muchy do świeżej kuptaśki;) Poza tym on chyba nie ma jeszcze specjalizacji? Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu jeszcze nie miał. Ogólnie wkurzają mnie jego teksty typu: Proszę pokazać krocze", "słoneczko Ty moje"itp. jakbyśmy byli na "Ty" :) Czułam się u niego zawsze b. skrępowana, bo nie mogłam się skupić na badaniu;D Jak dla mnie za młody:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

czy ten lekarz to brunet taki sredniego wzrostu? to chyba byl przy moim porodzie i byla lekarka taka okolo 55 lat taka,,postawna,, to chyba była ta Pani zastepca bo ona decydowala od rana co ze mna mają robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Tak, młody przystojny brunet, średniego wzrostu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

ma ktoś namiary na Kowalskiego i tego przystojnego hihi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

kowalski zabił dziecko 3 lipca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

jak to zabił?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nowe-informacje-w-sprawie-smierci-dziecka-w-gdanskim-szpitalu-n81365.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Bardzo polecam dr Grążawskiego - prowadzę u niego ciążę, też z polecenia :) Również bardzo pozytywne wspomnienia mam po dr Sokołowskiej, kiedyś byłam jej pacjentką :) Odradzam dr Branickiego, byłam na 1 wizycie... kasa, kasa, kasa, bez komentarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Tu nie wymieniaja nazwiska lekarza wiec skad wiesz ze to on? chodzi ci o tego samego co mi? marek ma na imie/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak można powiedzieć że zabił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

2 lata i 7 miesięcy po tragedii m.kowalski z jeszcze jednym lekarzem i pielęgniarką dobrowolnie poddali się karze dostali po 1,5 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dziecko zmarło podczas dyżuru dr Marka K. Mam do niego ogromny żal. Nie wiadomo jak dalej żyć po czymś takim...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ofiara błędu chirurgicznego popełnionego przez dr Marka Kowalskiego w 2002 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie

Z dr Markiem Kowalskim mam złe wspomnienia. Moją żonę potraktował bardzo chamsko, jak intruza a nie pacjentkę. Zresztą słyszałem również podobne opinie innych pacjentek. Żal się robi, że takie prostaki leczą ludzi. Ponadto jest to "naganiacz" firmy Invicta, który zamiast leczyć bezpłodność to wysyła pacjentki, aby nabijać kasę żonie pana doktora Łukaszuka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...