jaki kurier?

Cześć,
czy wysyłaliście może kiedyś lub słyszeliście jakim kurierem można wysłać do innego miasta żywność? chodzi mi dokładnie o wysłanie mazurka i drobnego innego świątecznego upominka do mojej chorej cioci w Warszawie a z tego co zdążyłam się zorientować to kurierzy nie biorą żywności.Macie jakis pomysł (poza pocztą polską?) :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

Albo jeszcze zapytam inaczej-czy wysyłając paczkę jakimkolwiek kurierem on sprawdzają jej zawartość?? napiszcie prosze jak to się odbywa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

raczej bym nie wysyłała, oni nie sprawdzają zawartości, wrzucają te paczki na taśmy, ciasto się rozwali..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

prędzej bym zamówiła w jakiejś cukierni w wawie z dostawą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

a może przesyłka konduktorska (PKP) albo popros kierowce autobusu pks obslugujacego trasę trojmiasto-warszawa, zeby przekazał cioci? Musiałaby oczywiście osobiscie podjechac na dworzec w warszawie o godzinie przyjazdu autobusu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

No z tym obiorem byłby problem.Ona nie wychodzi z domu.pocztą nie chcę bo tam te paczki są najgorzej traktowane.Może zaryzykuję kurierem nie mówiąc,że w środku ciacho :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

Z tego co kiedyś wysyłałem ( ale to do większych miast) to INpost.
A jeśłi chodzi o firmy spedycyjne to STANOWCZO ODRADZAM firmę DPD. U nich przesyłki mają opóźnienia ( na 3 zamówienia wszystkie -trzy z opóźnieniami).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

zdecydowanie odradzam dpd! potrafia zostawic paczke w spożywczaku pod domem i żadnej informacji! i do tego rzucić słuchawką gdy się protestuje przeciwko takim akcjom.

dobre jest dhl- dostarczyli lusto w jednym kawałku oraz schenker- ale oni raczej dla firm. słowni są też gls, ups i siódemka.a może paczkomaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

siódemka słowna ?? NIGDY wiecej nie zamowie nic kurierem z tej firmy 1000 razy lepsze jest dpd. 3 razy zamowiłam cos kurierem z siódemki i 3 razy był problem razz paczka zgineła , raz pomylili adres i raz uszkodzone. Ja jak mam cos do wysłania to zamawam kuriera ze strony wysyłajtaniej.pl. Jest taniej , niegdy nie była zadnego problemu i masz 2 firmy kurierskie do wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

DPD - dzwoni do mnie kurier i mówi, że z przesyłką jest. Ja mu odpowiadam, że miała być po 15-tej ale skoro już tam jest to niech wejdzie przez bramkę i zostawi paczkę na ogrodzie a on mi na to, że już dawno jest na posesji i widzi przez okno, że łóżka nie pościeliłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

Och Szelma, rozbawiłaś mnie :)
Już myślałam, że nikomu się to nie uda w tym koszmarnym dniu.
Dzięki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

o, jak miło Olu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kurier?

Ja osobiście jeżeli chodzi o kurierów to polecam wysyłam taniej. Mają całkiem niezłą ofertę przesyłek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki kurier?

Również korzystam z tego kuriera muszę przyznać. To bardzo dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli zależy wam na szybko dostarczonej przesyłce oczywiście w nienaruszonym stanie, polecam wam kuriera aw-polska.pl/. Mają w ofercie także przesyłki międzynarodowe i wydaje mi się, że na prawdę warto korzystać z ich usług. Wiedzą jak obchodzić się z paczkami i jak dostarczać je szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za granice też wysyłałem kurierem http://www.polsec.pl/czy-mozna-wynajac-kuriera-z-anglii-do-polski/ wszystko dotarło na czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...