kaczka

Witam, zbiornik wodny Kaczka w Bojanie nadaje się na wypoczynek w lecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kacza to jest rzeka. A zbiornik wodny to jest np. o taki: https://trojmiejskagrupaotop.weebly.com/mewa-347mieszka-w-bojanie.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, chodziło mi właśnie o ten zbiornik, nie mogłem znaleźć nazwy. Jak to wygląda latem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zakrzaczony i podmokły teren. Nie wydaje mi się aby ktoś tam wypoczywał w lecie (cokolwiek to oznacza). Nie widziałam też aby ktoś z niego korzystał (typu kąpiel, łódka czy coś podobnego)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest stara zalana łąką(jeszcze przed wojną). To jest aktualnie użytek ekologiczny i miejsce wylęgu ptactwa, więc kąpanie się w nim ani jakakolwiek działalność człowieka jest tam raczej nie wskazana. Nie wiem jakim cudem ktoś kto ma dom nad samym jeziorkiem od. ul Poległych Żołnierzy i robi tam dziwne wykopy uzyskał na to pozwolenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozlewisko Śmieszka nie nadaje się ani do kąpieli ani do moczenia nóg (nie przebijesz się przez gęste krzaki). Nie zmienia to faktu, że miejsce jest całkiem urokliwe a późną wiosną i wczesnym latem można obserwować tam mewy - jest to teren lęgowy mewy śmieszki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętam jak miałem jakieś 10 lat, czyli 20 lat temu tych mew podczas lęgu było tyle że aż się młode szlajały po całej okolicy. Teraz to jest dosłownie namiastka. Z drugiej strony hasał niemiłosierny - z kilometra było je słychać:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Iglak Koleczkowo (12 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?