kadry i płace, księgowość - nauka

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co prawda niedługo na kurs kadry i płace, bo tym nie zajmuję się w ogóle w obecnej pracy, ale boję się, że trzeba będzie jednak na starcie coś wiedzieć i że nic nie będę tam rozumieć... Skończyłam kurs z podstaw rachunkowości i dostałam pracę jako pomoc księgowa - cały czas klepię to samo do komputera i coś tak czuję, że w tej firmie robiłabym cały czas to samo - nikt już tutaj nie ma dla mnie czasu, aby mnie przyuczyć do lepszych stanowisk, a zależy mi na rozwoju:( Gdybym miała tak obsługiwać klientów jak koleżanki, nie umiałabym im odpowiedzieć na większość z pytań :( Także proszę o poradę księgowe i kadrowe, jak się wszystkiego nauczyłyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie skoczyłam Akademię Online Kurs: Kadry Moniki Smulewicz, czekam na certyfikat i kurs Płace w kwietniu. świetna forma kształcenia. Serdecznie polecam. Tu masz szczegóły: https://akademia.monikasmulewicz.pl/
Pozdrawiam Natalia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli poszukujesz profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania kadrami, zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę Educado od Wydawnictwa WiP, dostępną pod adresem: https://www.wip.pl/produkt/8/szkolenia-educado. To cenne źródło wiedzy i umiejętności dla każdego, kto chce efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi w swojej organizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...