kolejne NIC

Skusiłem się wrażeniem jakie roztoczyła nad 24D kuzynka (zapomniałem, że jest wielbicielką pizzy na codzienny obiad). Na FB sprawdziłem, jedna znajoma „lubi to”. Nie zraziły mnie blade nijakie dwie fotki z typowymi nudnymi sałatkami. Po prostu byłem zgrzany na znalezienie w Gdańsku ciekawego/smacznego miejsca.
Wystrój” fiftififti” nawet spox ale bez rewelki. Czysto to fakt, nie wiem jak w kuchni.
Zamówiłem kurczaka z grilla (był mdły i bez smaku), szpinak- mrożonka, ryż –torebka. Ot proste danie do zrobienia przez każdego w domu. Drugie : makaron z krewetkami. Lepsze to niż pierwsze ale nie powala- zwykła masówka. Obsługa w wieku studenckim pasuje do „szarego” menu. 24D to zwykły kolejny bar po agrotuningu. Nie polecam ja tu już nie przyjdę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: kolejne NIC

zgadzam sie z przedmówcą. co do ryzu z torebki, to moj byl dodtakowo "odswiezany" olejem:( ponadto, ceny troche wyższe niż w barze bistro ale tez nie tak wysokie jak w reastauracji.
zachecam wszystkich mieszkancow trojmiasta do pisania opinii zarowno dobrych jak i zlych. ja bardzo czesto zanim wybiore sie do lokalu zagladam na trojmiasto.pl, zeby sprawdzic gdzie warto pojsc.i w 90% opinii sie zgadza:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: kolejne NIC

Mimo wszystko, jak to mówią, do trzech razy sztuka dlatego prosimy o danie nam jeszcze jednej szansy :)

Może tym razem wyjdą państwo od nas zadowoleni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0