kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje od 6 lat i co tu dużo mowic większość znajomych i rodziny się odemnie odwrocila traktując mnie jak tredowata(te dziewczyny które chorują na pewno wiedza o czym mowie).Fajnie byłoby się poznac bo przecież razem raźniej a kto inny lepiej zrozumie chorego niż ten co sam choruje.Niestety nerwica to ciezka choroba która ciężko innym zrozumieć i trudno z nia walczyc ale może wspólnie jakos dojdziemy z nia do ladu:)Ja mam 32 lata mam dwoje dzieci syna-13lat i corke-6lat mieszkam w Leszczynkach.Czekam na odzew o goraco pozdrawiam:)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jeśli masz ochotę pogadać zostawiam swojego maila.
doris1208@interia.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Czesc. Jestem Ela. Ja zmagam sie z nerwica 26lat. I mam dni gdzie czuje sie dobrze a sa gdzie wydaje mi sie ze zaraz umre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej. Jestem Ela tez lecze sie na nerwice od 26 lat i to sa takie etapy raz jest lepiej a raz okropnie. Psychiatra to traktuje ludzi z nerwica jak kogos kto wymysla albo panikuje.Nie rozumieja ludzi chorych jak to potrafi byc uciazliwe. Wchodze do gabinetu to wiele mnie nie slucha pisze cos sobie przepisze leki i dowidzenia. Ja nie jem tych lekow zazywam leki uspokajajace bo po tych psychotropach to ja nie moglam nic zrobic. Chodzilam jak pijana glowa ciezka nudnosci jak niewiem nic nie moglam jesc a tez mam dzieci w wieku szkolnym musze jakos funkcjonowac zawiesc do szkoly odebrac itp. Tez mam napadowe leki i cuda wianki sie ze mna dzieja .Juz nie pamietam kiedy czulam sie tak normalnie. Czyli jak zdrowy czlowiek. Pozdrawiam cie mocno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Kochana mi pomogła suplementacja witaminowa , czyli Wit z grupy B, niacyna D3 B12 i tran.podaje mój nr533888350 pozdrawiam i przytulam Cię mocno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nerwica i jej objawy. Jak sobie radzić ? Forum wsparcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nerwica i jej objawy. Jak sobie radzić ? Forum wsparcia

Zalozylam grupe na fb zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Moze warto założyć grupę Nerwica na fb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, także brałam Asertin i po nim dostałam prawdopodobnie ostrej biegunki i raczej na mnie nie działał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Xydro można tylko trochę zażywać.Nie wolno na stałe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, biorę Depralin 10 mg czy ktoś jeszcze go bierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja po jakichś 3 tygodniach zauważyłam poprawe tzn nie kołatało mi juz tak serce..może poprostu asertin nie działa na Ciebie i powinnaś zmienić leki. Zadzwon do swojego psychiatry i zapytaj napewno Ci coś doradzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej, jeśli chcesz pogadać napisz proszę do mnie :( kasiakaleta@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej ja też mam 32l , i rocznego synka choruje od 2l ,ale dopiero miesiąc temu zdecydowałam się iść do psychiatry i psychologa .Cały czas czuje niepokój wewnętrzne roztrzęsienie, mrowienie twarzy a najgorsza jest tachykardia i uczucie omdlenia :( odbiera mi to cała radość życia.
Również biore Asertin 100mg , i lexotan 3mg który zaraz będę musiała odstawić.
Mam pytanie po jakim czasie zauważyłaś poprawę po asertinie ? Wzielam już cale op 30tabl i szczerze nie widzę poprawy wręcz odwrotnie .Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nie..raz byłam ale kobieta do której poszlam poprostu mnie zanudzala. Ja znam główny powód od którego się to zaczęło. Miałam trudne dzieciństwo rodzice pili,rodzeństwo jest ode mnie dużo starsze i szybko poszli z domu wiec zostalam z tym wszystkim sama. Obsesje na punkcie swojego zdrowia mam od dziecka z kazda pierdoła jeździłam na pogotowie bo oczywiście tak sobie wkręcalam ze to coś strasznego a na pogotowiu mowili ze to historia i do domu . Dopiero jak miałam 19 lat poszlam pierwszy raz do psychiatry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A chodzisz na terapię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej ja mam 32 lata od 19 roku zmagam się z tym pieroństwem.. Z objawów juz miałam chyba wszystkie możliwe. Biore asertin 50 ostatnio jak odłożyłam bo myslalam ze jest lepiej to nerwica znowu wrocila po 2 miesiącach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej czytam właśnie twoje objawy miałam to samo wstydziłam się iść do psychologa i mój kardiolog mnie wysłuchał przepisał mi xydroxyzyne nie uzależnia nie odurza a bardzo pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jak sobie poradzilas? Dostalas jakis lek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jaka diagnoza neurologa? Jak się obecnie czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (204 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...