kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje od 6 lat i co tu dużo mowic większość znajomych i rodziny się odemnie odwrocila traktując mnie jak tredowata(te dziewczyny które chorują na pewno wiedza o czym mowie).Fajnie byłoby się poznac bo przecież razem raźniej a kto inny lepiej zrozumie chorego niż ten co sam choruje.Niestety nerwica to ciezka choroba która ciężko innym zrozumieć i trudno z nia walczyc ale może wspólnie jakos dojdziemy z nia do ladu:)Ja mam 32 lata mam dwoje dzieci syna-13lat i corke-6lat mieszkam w Leszczynkach.Czekam na odzew o goraco pozdrawiam:)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Niestety tak mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A jakies leki przyjmujesz .też mam nerwicę lękowa....niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej ja tez latam sikać co chwile teraz mam akcja puls od 2 dni :( i bóle głowy z tylu później na czubku i przechodzi na skronie idę dziś do lekarza i już od rana mnie trzęsie od jakiegos czasu nie lubię dnia tylko czekam na wieczór aby się położyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Bardzo Ci współczuję mam ten sam problem jestem załamana tak mi się kręci w głowie nie mogę pionu utrzymać. Miałam jakiś czas spokój a od dwóch lat Teraz mi się nasiliło bardzo nawet głupie przejście kawałek mam wrażenie że serce mi wyskoczy a do ubikacji wtedy Sikać mi się chce bez przerwy nie wiem czy tak samo masz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A miałyście badana tarczyce ja jutro idę do rodzinnego i w czwartek na krew . Tak ogólnie bardzo mało piszecie na tym forum macie może jakieś inne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja mam 65 lat i nerwicą borykam sie już 25 lat ciągły lęk z którym ciężko żyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja mam np pod prysznicem akcje ze nie mogę złapać powietrza i już panika serce wali i zawroty głowy mam już dość tego chciała bym żeby było normalnie już kiedyś to przerabiałam wyleczyłam się i około 10 lat spokoju a teraz powrót i trzyma mnie już około pół roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsza jest niedziela wieczór, bo zaraz poniedziałek. Rozdzwonią się telefony, w skrzynce pocztowej coś będzie. Najchętniej schowałabym się gdzieś i nie wychodziła. Gorzej, że przed uczuciem lęku się nie schowam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Oczywiście! To jest właśnie podstępne w nerwicy, że myślisz sobie, że już jest ok, dałaś radę, wszystko się uspokoiło- ona wraca ze zdwojoną siłą. Ja na początku miałam bóle głowy, później myślałam, że najgorsze minęło, to teraz mam łomotanie serca, ból i ciężar w klatce, napady gorąca..no cóż. Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą w tym Wrogiem!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Macie takie dni ze dobrze się czujecie ? A po jakimś czasie wszystkie leki wracają ???? Proszę o odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, jakie masz objawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej , mam 26 lat i dwójkę dzieci i też mam problem z nerwica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Pani Bożeno prosze o numer telefonu bo chce zadac kilka pytań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej dziewczyny :) Mam 22 lata mam dwójkę dzieci i choruje na nerwice juz od 2 lat :(. Jest to straszne ponieważ łapią Mnie ataki takie że sama boję się co sie dzieję. Dzis w trafiłam aż do szpitala i spędziłam tam pol dnia nie mogli mnie uspokoic. Moze nie choruje na to długo, ale jest mi ciężko. Do tego nikt czlowieka nie wspiera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam. Jestem starsza od koleżanek. Mam 60 lat i zmagam się z tym świństwem od 28 lat. To jest koszmar. Łęki. zawroty.ciagle coś mi jest i ten niesamowity lęk że coś mi się stanie. Chciałabym mieć też z kimś porozmawiać.popisac.byloby lżej. Pozdrawiam gorąco koleżanki. Proszę o kontakt. FB. Bozena Grzegrzolka Kalman. Jestem z Mińska Maz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Cześć Anetko...
Mam na imię Kaśka.Cierpię na nerwicę uogólnioną od 3-ech lat a na depresję od 15-tu..Nie jest lekko.przyznam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witaj ! Oj..tak ...mam to od dawna.Tyle. że u mnie zaczyna się od tyłu głowy...Płyną po mnie strumienie potu.Mam nerwicę uogólnioną.Leczę się od 3-ech lat farmakologicznie.Ostatnio połączylam to z terapią 3-miesięczną w szpitalu na pobycie dziennym.Pomogło tylko na kilka tygodni.Znowu sobie nie radzę.oprócz potów mam szereg innych objawów.W tym coś.co przypomina padaczkę.To najbardziej wykluczyło mnie ze społeczeństwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mam tak samo jeśli chcesz porozmawiać napisz kolodziejska.ann@o2.pl albo na FB
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mogę podać jeszcze adres e-mail kolodziejska.ann@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Też chętnie poznam kogoś kto się z tym mierzy kolodziejska.ann@o2.pl można pisać mam tak od lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

indywidualny plan treningowy i dieta - Gdzie?? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny wiecie może gdzie jest taka oferta? Potrzebuję ind. plan treningu siłowego i dietę do...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...