kosmetyki Eveline - uzywacie ??

ja jakiś czas temu skusilam się na podkład
i musze powiedzieć , że jest bardzo fajny :-) używam juz 2 opakowanie i cena bardzo mi się podoba . Ostatnio jest w ofercie prezentowej z gratisowym pudrem w kamieniu .

Mam tez ta bazę silikonową ale jakoś cudów nie widzę po niej :-)
Moze coś jeszcze mozecie polecic z tych kosmetyków ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

ja moge cos odradzic.Blyszczyki i tusze do rzes.Blyszczyk nic nie nawilza ust i szybko znika a tusz tez porazka,ale jestem zadowolona ze wszystkich balsamowi i serum wyszczuplajao-ujedrniajacych.naprawde dzialaja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

o tej bazie slilikonowej pisałam - fajna ale bez spektakularnych efektów
http://www.nowekosmetyki.pl/kosmetyki/eveline-art-scenic-silikonowa-baza-pod-makijaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

hop do góry ;)

ja właśnie dorwałam gazetkę z biedronki i są teraz takie zestawy z firmy Eveline za 19,99 http://www.biedronka.pl/cms/img/u/OFERTA/byc_kobieta/04_b.jpg
puder+maskara+odżywska do paznokci
lub
podkład+maskara+kredka automatyczna

i zastanawiam się czy warto za te pieniążki.

kiedyś miałam tusz ale inny niż jest w tym zestawie i był beznadziejny. miałam też błyszczyk to po 5 min znikał z ust. ale sądzę, że mogą też mieć lepsze kosmetyki np. Termoaktywne serum wyszczuplające Slim Extreme 3D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

Z tego zestawu mam kredkę i próbowałam podkładu - są naprawde fajne, na pewno opłaca się kupić za taka kasę.
Do rzeczy których nie polecam jest zel pod oczy:

http://www.uroda.com/produkty/eveline-magia-orchidei-bioenergetyzyjacy-chlodzacy-zel-pod-oczy-roll-on

Niewiem czy miałam zepsutą kulkę czy o co chodzi ale żel w ogóle nie chciał wypływać i się rozsmarować....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

no w sumie mi też się wydaje, że to nie duża cena jak za taki zestawik bo ponoć sam ten podkład kosztuje około 20zł.
ale po prostu nie chce wyrzucić kasy w błoto na coś co odstawię na półkę lub wrzucę do kosmetyczki i będzie mi tam leżeć nie wiadomo jak długo, po czym to wyrzucę bo się przeterminowało :P

na stronce wizaz.pl czytałam pozytywne opinie na temat tego podkładu. gorzej z kredką - ponoć się odbija na górnej powiece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

ja mam kredkę i nie narzekam. Jest dość miękka i łatwo się rozsmarowuje. Dla mnie to plus. Dla innych może to być minusem ;)

nie wiem jaka jest mascara....Ostatnio ciężko jest mi znaleźć tusz dobrej jakości za małą cenę. Ale skoro piszesz ze będzie w biedronie to może wypróbuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

właśnie już są w biedronce ponoć od środy. zaraz chyba się przejdę i zobaczę czy jeszcze mają! :)

a co do kredek to lubie jak kredka jest trwałą i nie schodzi z oka.
ja po przetestowaniu różnych kredek, które mi się ciągle mazały po oku zainwestowałam w Bourjois
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6708
i jestem mega zadowolona z niej :) ma głęboki odcień czerni i długo się utrzymuje na oku. :)
ale z chęcią wypróbuję coś nowego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

Evelajna to chyba ta z zestawu nie przypadnie tobie do gustu :( troszkę się rozmazuje. Da mnie każda kredka jest za twarda i malowanie sobie nimi oka to katorga. Kończy się podrażnieniem bo żeby uzyskac zadawalajacy efekt musze trzec oko pare razy. Ona jest dobra do make upu typu smoky eyes....

ja na codzien stosuje jeszcze taki utrwalacz na powieki żeby cienie się nie rolowały i jednocześnie dzięki temu ta kredka wytrzymuje na oku troche dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

no cóż ... najwyżej komuś ją oddam :P a tusz i podkład zachowam dla siebie :)
albo ewentualnie spróbuje coś zmienić w swoim makijażu bo przeważnie na co dzień maluję się tak samo. najwyżej wypróbuję smoky eyes ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

:D polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

ja rowniez polecam pamietajcie ze cena tez cos oznacza wiec jesli chcemy super tusz czy balsam zeby bardzo nawilzał usta to nie ta polka cenowa.. z eveline polecam krem do biustu jest super:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kosmetyki Eveline - uzywacie ??

no i kupiłam sobie te kosmetyki Eveline, które były w biedronce.

odżywka do paznokci 8w1 - polecam gorąco. jest naprawdę super. po pomalowaniu trzyma się nawet do 10 dni. nie ściera się, nie odpryskuje. ładnie się błyszczy. a pazurki robią się jakby grubsze i nie pękają.

puder - nie jest zły. trzyma się dość długo na twarzy. rano jak go nałożę na twarz to jest matowa do wieczora.

tusz - super wydłuża rzęsy. nie kruszy się. ma ładny głęboki czarny kolor.

kredka w automacie - jest nią całkiem miło zaskoczona. sądziła, że będzie się rozmazywać. a ładnie trzyma się na oku przez cały dzień

podkład 3w1 - no i tu akurat zbytnio nie trafiłam z kolorem. trochę za ciemny. ale może jak się opalę to będzie lepiej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mam używa od nich podkładów i uważa że warto. Są niedrogie i dobrze wyglądają na skórze. Ja w ogóle nie używam fluidów więc nie mogę na ten temat dużo powiedzieć. Ale z Eveline to uwielbiam różne balsamy. Świetnie nawilżają i odżywiają. Stosuję już je od lat i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Balsamy z serii Botanic Expert są boskie - mega nawilżenie i niezła cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podkłady, balsamy popróbuj może znajdziesz coś jeszcze dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzadko używam kosmetyków tej firmy. Mają kiepskie składy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam ich tuszy do rzęs i jestem bardzo zadowolona, maja świetnie zaprojektowane szczoteczki, nie sklejają rzęs i są bardzo wydajne. Oprócz tego używałam też lakierów do paznokci i też mogę polecić, długo trzymają się na paznokciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te kosmetyki nie są zbyt skuteczne. I do tego mają koszmarny skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja już dawno te kosmetyki odstawiłam bo w nich jest więcej chemii niż wartościowych składników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej jednak lubię kosmetyki z Hebe. Wybór jest bardzo duży i co ważne zawsze tutaj znajdę coś dla siebie, dodatkowo można też otrzymać cashback -20% na zakupy dzięki Picodi także oferta jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...