który żłobek?

Temat dostępny też na forum: Zakoniczyn Orunia Górna Rodzina i dziecko
Drodzy rodzice!!Muszę zmierzyć się z dylematem oddania mojego dziecka do żłobka. W których żłobkach Wasze dzieci czuły się dobrze? Interesują mnie żłobki rejonach Zakoniczyn, Kowale, Orunia Górna . dziękuję za info ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: który żłobek?

nikt nie może mi żadnego polecić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: który żłobek?

żłobek "jak u babci"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zdecydowanie polecam Żłobek Hopsasa - Kowale - więcej na stronie https://hopsasa.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: który żłobek?

Ja poslałam swoje dziecko do Małego żuczka na ul Dulina jest mega super fajne! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: który żłobek?

Tulaczek na 11 listopada, z tym że to dla dzieci od roczku. Naprawdę z sercem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: który żłobek?

a ja nie polece żłobka Jak u babci na ul. Dąbrówki zabralam dziecko i nigdy bym juz tam malej nie oddała to przechowalnia a nie żłobek teraz to wiem bo mamy super przedszkole-powodzenia by twój maluszek trafił do fajnego miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam Żłobek Mały Żuczek w dzielnicy Zakoniczyn, wkrótce otwarcie również żłobka w dzielnicy Łostowice - więcej na stronie https://malyzuczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Potwierdzam- Mały Żuczek na Dullina - rewelacyjna opieka, świetle podejście do dzieci. Doskonały kontakt z p. Niną.
Dzieci czują się jak w domu, najlepszy żłobek z jakim miałem styczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...