kurs prawa jazdy gdzie?

Hej postanowiłam w końcu zabrać się za zrobienie prawka. Może ktoś polecić mi jakąś szkołę? Nie mam za bardzo kogo podpytać, gdyż jestem przyjezdna...
Dzięki :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elka School http://www.elkaschool.pl/index.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Elka school gdansk super instruktorzy np młody Marek cały czas bawi się telefonem odpowiada z łaską poprostu żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkola może i fajna np. Obsługa w biurze przy zapisie, badaniach, wyklady z teorii... Ale instruktor Marek... Porazka, zmarnowalam 15h jazdy, juz po pierwszej wiedzialam ze cos nie tak, ale nie chciałam zmieniać, sadzilam że może będzie lepiej... Ten pan nie nadaje się do nauczania, znudzony, wypalony w dodatku chamski. Nie polecam!!! Piotr od nich spoko, ale trudno się umówić, bo jest z doskoku. Efekt jest taki że uczylam się jeździć z kimś z poza ELKI, prywatnie i na pierwszej lekcji dowiedziałam się więcej niż u Marka w ciągu 15h.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

oliwka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem że podobno Wyższa Szkoła Jazdy Autobusem jest dobra - przyjezdnych kobiet-kierowców już jest stanowczo za dużo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli w Gdyni to polecam L-Ka - maja dużo instruktorów wiec nie ma długich terminów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

znowu reklama..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zależy na kogo sie trafi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idiotow szowinistow tez!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

btw. polecam szukac instruktora, a nie szkoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kurs prawa jazdy gdzie?

Jak Gdynia to tylko Jurkiewicz na obluzu. Ja i moja żona za pierwszym razem zdane mamy prawo jazdy. To nie reklama, bo nie mam w tym interesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...