kwadratowa

odradzam każdemu ! po prostu ochroniarze myślą ze są bogami świata i że najlepiej pełnią swoje obowiązki a to co oni sobą reprezentują to jest po prostu śmiechu warte wręcz żałosne. facet w szatni mi bezczelnie zaglądał do torby i skomentował jej zawartość - a wcale nie miałam w niej rzeczy których nie wolno wnosić do klubu. nawet nie potrafią odróżnić cienkiego nakrycia wierzchniego- które pełni funkcję marynarki czy też sweterka od kurtki - którą rozumiem że trzeba zostawić w szatni i się wykłóca a osoba w tzw. katanie dżinsowej weszła bezproblemowo . po czym spytałam dlaczego ta osoba została wpuszczona on do mnie że jej nie zauważył i że mam opuścić klub. po prostu ten klub sobą kompletnie niczego nie reprezentuje.jeszcze raz BARDZO Odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kwadratowa

Potwierdzam ochrona to skończone bez buraki !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kwadratowa

haha, widzę że nic się nie zmieniło od tylu lat :) ostatni raz byłam tam 3 czy 4 lata temu, ochroniarz był na tyle bezczelny że pozwolił sobie skomentować wygląd mojej torby nazywając ją szmatą a nie torbą; również zniknął mój sweter który zostawiłam w szatni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0