ul.Lecha Kaczyńskiego?

jest taka ulica w gdańsku?

145. Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie przymorze wielkie, czarny Dwór, Jelitkowski Dwór, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 30 do końca, Wika-Czarnowskiego

Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/wybory-samorzadowe-2018-w-gdansku-okreg-nr-5-gdzie-glosowac-obwodowe-komisje-wyborcze-kandydaci-na-radnych-w-okregu-nr-5-lista/ar/13513863
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Była przez jakiś czas, ale chyba cofnęli ją do dawnych Dąbrowszczaków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wyrokiem NSA w Warszawie z dnia 13 listopada 2018 r. zostaje utrzymana nazwa nadana przez wojewodę i (działając na podstawie ustawy dekomunizacyjnej) ul. Dąbrowszczaków, nosi obecnie nazwę ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wyrok jest prawomocny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe, dlaczego ktoś daje minus pod postem informującym os stanie faktycznym. Mam oficjalny dokument na potwierdzenie tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...