Opinia (1) W okresie od września 2018 r. do stycznia 2019 r. korzystałem z usług dr... Bogusław Koszałka Polecam (1) Jestem po sklero i efekt jest super! Polecam Krystyna Polecam (1) Wizyta zaliczona, zabieg też wszystko ok. Polecam Iwona
polecam (2) byłam u tego lekarza w styczniu, nie jest tak żle jak pisali inni. Owszem,... Katarzyna Zdecydowanie polecam (1) Świetny specjalista.Cierpliwy i rzeczowy dla pacjenta. Zabieg skleroterapii... Pacjentka Opinia (1) Już po raz trzeci Pan Dr Trenkner wykonywał mi zabieg skleroterapii. Po raz... Pacjentka Polecam (2) Świetny specjalista, do tego sympatyczny i z profesjonalnym, indywidualnym... Joanna NIE POLECAM (2) Dr miły i na tym koniec, uśmiecha się ,czaruje ale niestety nie po to tam... Pacjentka marnie (1) Rzeczywiscie drogo ,nie byłam zadowolona, sposób wyjaśniania i traktowania... Ewa nie polecam (1) też nie jestem zadowolona z leczenia u tego pana, potwierdzam ponizsze... Sylwia Lekarz (1) Witam,potwierdzam lekarz bawidamek,zamiast leczyć czaruje.nie polecam ,moze... Paula