Danuta - opinia (4) Pan Dr.najlepszy specjalista którego spotkałam i któremu można zaufać.Nie... Danuta Anna - opinia (2) Bardzo dobry specjalista. Czuję się dużo lepiej. Rzeczowy , życzliwy i... Anna Magda - opinia (1) Lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo polecam, wszystkim osobą borykającym się z... Magda
Marta - opinia (1) Przeszłam kuracje pasożytniczą,którą zastosował u mnie doktor gdzie inni... Marta Danuta Walczak - opinia (1) Jestem szczęśliwa, że trafilam do Pana dr Niebrzydowskiego. Lekarz z... Danuta Walczak A - opinia (1) Mi niestety sie niepoprawilo Brałam różne leki przepisywane przez doktora... A Wspanialy lekarz o wielkim sercu. (1) Pragnę podzielić się moja opinia o Panu Doktorze. JEST najwspanialszym... D. Żmijewska Wspaniały człowiek i doskonały lekarz (1) Reumatolog Pan J. Niebrzydowski leczy mnie od kilku lat, ze sposobow i... pacjent Mój Doktor (3) Pan doktor Niebrzydowski leczy mnie jak i całą moją rodzinę. Zawsze spokojny... Dziadek 65+ Doktor Jarek (1) Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia, do leczenia podchodzi... Monika Super Reumatolog (2) Polecam wszystkim potrzebującym pomocy reumatologa wizytę u doktora... Teresa Podziękowanie za miłe profesjonalne przyjęcie (1) Dziękuję losowi ,że dał mi możliwość znalezienia się jako Pacjentka u Pana... Zofia Stromberg Staw Biodrowy (1) Miałem problem stawu biodrowego. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz... Waldemar Lekarz godny zaufania (1) Pan Doktor odznacza się wielką wiedzą w swojej dziedzinie, ale co równie... Przemysław zapalenie stawu u dziecka (3) Niestety moje dziecko też dopadł problem zapalenia stawu kolanowego. W moim... Anna Osojca Wspaniały lekarz - polecam chorym na RZS (5) Długo borykałam się z chorobą . Sama na własną rękę szukałam pomocy.... BEATA Golub-Dobrzyń Polecam! (1) Trafiłam do Dr. Niebrzydowskiego po długotrwałym leczeniu RZS. Przeczytałam... J Wspaniała wizyta i takie same efekty leczenia (1) Po kilku latach cierpienia trafiłam do doktora dzięki jego poradnikowi. Teraz... Joanna polecam! (1) Lekarz z dużą wiedzą i pełen empatii. pacjent Cudowny traf (1) Przez przypadek trafiłam do Doktora i ta jedna wizyta odmieniła moje życie.... J. Wolniak