Gastroskopia nie taka straszna :) (1) Bardzo się ciesze że trafiłam w ręce tej pana doktora. Doskonale rozumiem... IzabelaZ Zespół jelita drażliwego (1) Bardzo dobry specjalista, szybka diagnoza i odpowiednie leczenie sprawiły że... Galaktyka kolonoskopia opinia (1) Witam, właśnie wróciłem z badania kolonoskopi od Pana Tomasza Nowaka, badanie... Jarek
Badanie EUS w Szpitalu Marynarki Wojennej w Oliwie (1) Miałam u Pana Doktora wykonywane badanie EUS trzustki w szpitalu. Badanie... wdzięczna pacjentka Problem z chorobą refluksową (1) Bardzo polecam Pana Doktora. W gabinecie bylem w powodu problemów z gardłem.... Marcin Zdecydowanie polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Jest sympatyczną osobą, a... Stanisław P. Dobry specjalista - godny polecenia (1) Byłam u Pana Doktora na gastroskopii. Miałam od razu pobrany test na bakterie... Irena Jestem zadowolona (1) Byłam u Doktora prywatnie na kolonoskopii. Badanie przebiegło sprawnie w... Irena Pacjentka - opinia (1) Bardzo dobry, bardzo sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim. Pacjentka