lekarz sportowy

potrzebuje właśnie namiar na takowego lekarza w okolicach trójmiasta. Jak znacie i polecacie to proszę o info.

Pozdro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

... z trójmiasta znaczy się... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Kiedyś pomógł mi dr Polak, przyjmował w przychodni sportowej na przymorzu. Dzwoń do przychodni i dowiedz się co i jak. Muszę powiedzieć ze gość miał pojęcie o temacie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: lekarz sportowy

masz może adres tej przychodni - wystarczy ulica gdyż szukając w necie wyskakuje cała masa przychodni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: lekarz sportowy

Lęborska 23 A
80-387 Gdańsk
tel.: 585570212 585584220


2min w google :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: lekarz sportowy

Dokładnie tam chodze.. na miejscu rejestracja o 11 :) - przynajmniej tak było ostatnio. W zaleznosci od wieku - płacisz.. od 50zł w gore jak sie orientuje jak masz powyzej.. chhyba 21lat :D - panie przy telefonie nie zawsze są miłe :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: lekarz sportowy

Thx!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Jeszcze masz przychodnie na jaskółczej, która zajmuje się medycną sportową. Tylko nie wiem czy on tam jeszcze jest bo w necie nie widze ich, ale bede dzownil nie dlugo to potwierdze to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Dzwoniłem i przyjmują od 7:30 do 9:30 oprócz środy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od medycyny sportowej i fizjoterapi po urazach to pomogli mi tutaj po problemach z kolanami- http://domowarehabilitacja.com/ i dojezdzją do domu więc czasu się nie marnuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Gdańsk, Jaskółcza 7/15 etermed
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Ja polecam doktora Niedoszytko. Jak nie chce się Ci czekać na NFZ, to przyjmuje prywatnie na Lipowicza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lekarz sportowy

Najlepszy na świecie jest Paweł Rybak:-)
Wyszedłem w marcu z pod ostrza jego noża,miałem wymieniana lakotke dzisiajsmigam,biegam,jeżdżę na rowerze jak młoda sarenka.
przyjmuje w reha sport clinic na ul.placu dwóch miast jest to budynek ergo areny:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...