Pani Doktor zdobyla moje zaufanie podczas kilku wizyt wiele lat temu na Ujescisku. Pozniej w Medisonie spotykalam wiele kobiet z naszej dzielnicy. Powedrowaly za Pania Doktor i polozna, Pania Iza. Doktor prowadzila moja ciaze. Kierowala na wszelkie badania, byla rzeczywiscie dostepna 24/7. Nie chcialam naduzywac telefonu i maila, ale jak juz mialam watpliwosci to odpowiedz dostawalam praktycznie tego samego dnia. Nawet w Swieta. Gdyby nie pozytywna odpowiedz mialabym zmarnowane swieta, bo martwilabym sie rewelacjami z internetu. Sama ciaza przebiegala bez zastrzen. Doktor cierpliwie odpowiadala na moje pytania, a bylo ich troche;) Kobieta jest fenomenalna. Wiecznie usmiechnieta, profesjonalistka, z szeroka wiedza. Pani Doktor niech sie Pani nie zmienia, bo wlasnie Pani styl bycia i podejscie do pacjentek dziala jak magnes. Akurat to co niektorzy pisza, ze moze ma zbyt luzne podejscie do klientki jest wg ogromnym atutem. Takiego lakarza szukalam. Na wiosne planujemy z mezem kolejne dziecko i wiem, ze lekarzem prowadzacym bedzie dr Ciach:) Po prostu nie wyobrazam sobie nikogo innego komu moglabym tak zauwac i powierzyc moje dzieciatko na te 9 miesiecy:)