Pedofilia według telewizji Trwam

Stanisław Michalkiewicz z telewizji trwam tak skomentował sprawę molestowania 13 -letniej dziewczynki przez księdza :
"Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga" - mówi.
"Milion złotych to przez całe życia taka panienka jedna z drugą może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa" - kontynuuje.
"Żadne k... nie są tak wynagradzane na całym świecie, a co dopiero nasz biedny kraj"

Nawet nie sposób tego skomentować , ale niestety takie sa własnie poglądy dużej części polityków PIS .
Jesli głosujecie na PIS, to wyrażacie też zgodę na pedofilię wśród księży
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pedofilia według telewizji Trwam

Straszne to jest . I taka prawda .. pis to pozwolenie na pedofilie , chcesz gwałcić dzieci ?- idź do kościoła . Rząd Cię poprze i obroni .

Tfu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Pedofilia według telewizji Trwam

Lepiej (po) bawić się w Zatoka Sztuki. Wszystkim obciąć i psom rzucić. Najwięcej pedofili jest wśród nauczycieli. Tfffuuu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Pedofilia według telewizji Trwam

A jak będziesz winny a będziesz w platformie, to będziemy cię bronić jak nie(po) dległosci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

~polański honorowy miasta Łodzi
Biorąc pod uwagę liczby bezwzgledne to trzeba sie z Tobą zgodzić. Masz racje, ze jest wiecej nauczycieli pedofilów niż księzy pedofilów.
Tyle tylko, że nauczycieli w Polsce jest ok. 700 tysiecy, a księży ok 35 tys. Procentowo w stosunku do populacji to jednak księża mają wiekszy problem z pedofilią niż nauczyciele.

To nasi biskupi robią ogromną szkodę dla kościoła katolickiego chowając problem pod dywan. A robia to tylko dlatego, aby uniknąć finansowej odpowiedzialności i płacenia odszkodowań ofiarom księży -pedofilów. Taka jest prawda. Chodzi wyłącznie o kasę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

a co robi Pis ? Tamci to przynajmniej jak Nowak zegarek miał za 20 K to od razu odstawiali go a tu Obajtek Zegarek z 150 K i cała reszta syfu i się utrzymuje , Sołtysowa co w miejscowości co mieszka nikt jej nie trawi bo chłopak do kicia za dzwon pójdzie bo się kurde nie może przyznać ze jak the bilka jeździła rządowymi furami Przestańcie już porównywać z byłymi władzami my mamy iść do przodu a nie się cofać co do TV Trwam to jest następna masakra .. i jak widzę tych plumsających za ręce trzymających się włodarzy na imprezie TV trwa m to jest dopiero obrzydliwe a oni to LGBT i tak dalej wypowiadają co stare chłopy tam robili to wstyd...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

W tvnienawiść mówili ,że zegarek za 250.000 tys.czy w gów...
wartej, zegarek Obajtka kosztowal 3,5 tys. Słowo przeciwko słowu. Wszystkich pedofili, powtarzam, wszystkich!!!!!,wykluczyć że społeczeństwa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

a w TVPise nawet nie wspomnieli o tym jak Obajtek jest zaradny ha ha
tak jak nie wspominają o tym że kasyna była przez pandemie otwarte ... ciekawe co ?
a tu co chwile coś wychodzi ja rozumiem że dali 500-set plus ale nie można być ślepym już mniejsza o to kto i za ile miał zegarek
Jak wójt pcimia mógł zarobić tyle kasy, litości ludzie no miejcie chociaż troszeczkę rozumku ciut więcej od kubuśa puchatka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Aparat ortodontyczny (10 odpowiedzi)

Witam, chciałabym założyć aparat na zęby. W Baninie to chyba tylko dr Kamila Bubeła, czy jakieś...

serwis kotła De Dietrich (10 odpowiedzi)

hej poszukuje sprawdzonego serwisu do kotła De Dietrich .

jaki piec wybrać do domu? (99 odpowiedzi)

Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o pow. całkowitej 140m2...